Nie jestem jakiś super pro
PS1 widziałem kiedyś u ciotki,grałem czasem.Ale z tego co wiem savy tam są na tej memorce śmiesznej.A memorki pod usb nie ma 0o
Wysłany: 03 Maj 08 15:06 • Temat postu: Dojarka do Krów
Musisz na początku gry zapoznać się z Barleyem z tego co pamiętam.On da Ci konia,jeżeli masz już koło 10 wiosny i nie zapoznałeś się-stracone[tak mi się wydaje,mogłem pomylić wersje ;f]