Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28684 Wysłany: 06 Maj 08 16:05 • Temat postu: BTN :)
Nie jestem jakiś super pro
PS1 widziałem kiedyś u ciotki,grałem czasem.Ale z tego co wiem savy tam są na tej memorce śmiesznej.A memorki pod usb nie ma 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28678 Wysłany: 06 Maj 08 07:25 • Temat postu: Skojarzenia!
Dobrze zatemperowany ołówek
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28659 Wysłany: 05 Maj 08 15:11 • Temat postu: Szczeniak pilnuje kur.
Wydaje mi się że nie,ale nawet jeśli może to to i tak chyba nie ma sensu Kamienie/drewno powinnaś mieć,a i zagroda fajnei wygląda
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28638 Wysłany: 05 Maj 08 07:02 • Temat postu: HM:SS
Nie wiem jak to jest z tym ożenieniem się z dziewczyną z Fomta ale jeżeli coś takiego istnieje to napewno musisz je połączyć.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28622 Wysłany: 04 Maj 08 19:35 • Temat postu: River King: Mystic Valley
Tee how you ;f Nie no kawał dobrej roboty ;*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28620 Wysłany: 04 Maj 08 19:10 • Temat postu: River king GBC 1 lub 2
Sugerujesz że w google czegoś nie ma ? Herezja 0o
www.dgemu.com ale nie mów Gnyskowi bo mnie zabanuje ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28619 Wysłany: 04 Maj 08 19:09 • Temat postu: Spam lolz
Gomez,wpadaj do nas
www.kirby.gry-online.pl ;o
Na forum naczysię.Potrzebujemy idioty który rozrusza forum...


Ostatnio edytowany Niedziela, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28602 Wysłany: 04 Maj 08 18:18 • Temat postu: Spam lolz
Skoro o braciach mowa-CrS,jak tam RsC ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28583 Wysłany: 03 Maj 08 20:35 • Temat postu: Co wolisz
Na kulki,bo na wode to w sumie nie do używania,a tym na kulki to se chociaż do tarczy postrzelasz ;f

Tiroki czy Tikori ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28560 Wysłany: 03 Maj 08 15:06 • Temat postu: Dojarka do Krów
Musisz na początku gry zapoznać się z Barleyem z tego co pamiętam.On da Ci konia,jeżeli masz już koło 10 wiosny i nie zapoznałeś się-stracone[tak mi się wydaje,mogłem pomylić wersje ;f]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28554 Wysłany: 03 Maj 08 08:07 • Temat postu: problem z konfiguracja!
Jak posiadasz oryginał,możesz grać na emulatorach
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28542 Wysłany: 02 Maj 08 19:05 • Temat postu: Spam lolz
No jak się nazywa ? L !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28533 Wysłany: 02 Maj 08 16:24 • Temat postu: Film i aktor
Skazany na śmierć to film ? A nie serial ?
Ulubionego filmu nie mam,bo filmów raczej nie oglądam.Aktor to Jim Carrey.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28532 Wysłany: 02 Maj 08 16:23 • Temat postu: HM:SS
Imo połączenie tych 2 gier to włożenie obydwie do otworów[Fomt do otworu do gier GBA a SS do gier na NDSa]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28526 Wysłany: 02 Maj 08 15:22 • Temat postu: Spam lolz
Nazwa podforum-Spam topic
Nazwa tematu-Spam lolz

Więc nie spamujcie lepiej ;s
Nie miałem sił na ultra-błyskotliwą-riposte ;f...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.