Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29074 Wysłany: 17 Maj 08 17:19 • Temat postu: Innocent Life
Tak,nie można się żenić i można mieć żone...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29036 Wysłany: 17 Maj 08 10:04 • Temat postu: Skojarzenia!
To po chuj spamujesz ? =.=

Final Fantasy[nie wiem czemu mi się z bardem kojarzy ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29014 Wysłany: 16 Maj 08 21:15 • Temat postu: Dziwy
Mój sposób stania.Nogi zawsze mam skrzyżowane.;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28972 Wysłany: 15 Maj 08 21:58 • Temat postu: Spam lolz
Bo i tak nigdy nie będziecie mieli tyle co ja :szatan:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28907 Wysłany: 14 Maj 08 21:46 • Temat postu: Skojarzenia!
Szkoła

A matizo...3,50 zł ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28874 Wysłany: 14 Maj 08 07:04 • Temat postu: Skojarzenia!
Lepiej niż 5 wyrazowe skojarzenie 0o

Plaga
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28871 Wysłany: 13 Maj 08 21:43 • Temat postu: Skojarzenia!
Macie bogate skojarzenia 0o
Polityk
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28870 Wysłany: 13 Maj 08 21:35 • Temat postu: Co wolisz
I ci i ci mi wiszą,ale Francuzi wymyślili pare fajnych rzeczy więęc oni ;f

M3 czy R4 ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28799 Wysłany: 10 Maj 08 20:37 • Temat postu: Anime, manga =)
Ja tam polecam wszystkim Code Geass.Pierwsza 25 odcinkowa seria już się skończyła,druga ma 5 i trwa.Anime mi przypomina DNa choć ogólnie jest całkiem inne Kiedyś uważałem że DN to najlepsze anime,a DN i CG to dla mnie jeden poziom.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28751 Wysłany: 08 Maj 08 15:40 • Temat postu: Skojarzenia!
resorak
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28733 Wysłany: 07 Maj 08 19:58 • Temat postu: Maple Story
Alaizabel-w takim razie masz mój zły numer
2336113
nie dostałem nic 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28722 Wysłany: 07 Maj 08 16:59 • Temat postu: Maple Story
To napisz jak jestem niedostępny...mam "tylko dla znajomych" :F A opis mam 24/h
Przy okazji-narazie nie pogram z nikim.Tutaj też raczej będe rzadziej.Komp się zepsuł ;/ Geez ależ jestem wkurwiony ;/ Włączam kompa,ładuje się Maple story i ścieło się ;f I tak cały dzień się ścinało co jakiś czas a teraz gdy próbuje włączyć-odrazu się resetuje ;f I tak w kółko,teraz na kawiarence siedze ;f Ale wpadł jakiś informatyk cośtam patrzeć...ale pewnie zbyt szybko tego nie zrobi ;s Ale postaram się jak najszybciej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28705 Wysłany: 07 Maj 08 07:32 • Temat postu: Maple Story
No to gra Matish,Venice,ja,Ty i kogoś tam z osiedla się zapytałem i mógłby kiedyś wpaść zagrać i Crash po maturze
Jak coś to moje gg jest pisz jak coś.
Imo zamykanie tworzenia kont byłoby bezsensu 0o Co to za gra do której reg jest zamknięty ? Gracz zaczną odchodzić a nowi nie przyjdą ;f
Ja tam chciałem robić temat o http://tcrew.gamengame.com/ tym ale akurat bete zamkneli ;f No nic,zaraz gre zainstaluje[noc się ściągała] i jakoś się ugadamy
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28698 Wysłany: 06 Maj 08 19:24 • Temat postu: Maple Story
Venice już ściąga
Matish z KPF też ;f
Ja też
CrSa się wciągnie,choć
matiz teh mastah19:17:19to jest dorosły człowiek po maturze
Spróbuj coś zrobić Ściągnij stąd http://en.mapleeurope.com/Maple.aspx ew. poproś dobrego Mrxa by zgrał na płyte i podesłał
Ściągajcie tą gre.Link macie tutaj http://en.mapleeurope.com/Maple.aspx
Im więcej tym lepiej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28694 Wysłany: 06 Maj 08 18:48 • Temat postu: Maple Story
Grałem dosyć długo z Matishem z KPF.Niestety postanowiłem pójść na żywioł i wszystko co mogłem wpakowałem w clawy moim magiem przez co moje hity były ogromne ale po kilku nie maiłem many ;f Ale gra fajna,chciałem niedługo zacząć grać od nowa ale na oficjalnym ;p

Ostatnio edytowany Wtorek, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.