Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29473 Wysłany: 25 Maj 08 13:26 • Temat postu: HM BTN EMULATOR
F1 i F3 działają na ePSXe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29467 Wysłany: 25 Maj 08 11:11 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
Fomt,BTN,Rune Factory
Link do dwóch pierwszych jest w downloadzie,trzeci na frozen-roms chociażby.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29430 Wysłany: 24 Maj 08 14:41 • Temat postu: Harvest Moon 64 PL
Project64 nie wypalił ? Project64 to najlepszy emulator w jakim możesz to otworzyć...Czemu nie wypalił ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29384 Wysłany: 23 Maj 08 09:47 • Temat postu: Co wolisz
Gaara,ciekawszy ;f

L czy Raito ?

Ostatnio edytowany Piątek, 23 Maj 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29383 Wysłany: 23 Maj 08 09:46 • Temat postu: Domy w Górach nad morzem i w mieście
W takich wypadkach najlepiej zrobić sobie nową gre i wpisać kody[pewnie są choć nie jestem pewien ;p]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29308 Wysłany: 21 Maj 08 15:49 • Temat postu: Sprzedaż
Skąd wiesz że niczego tam nie ma skoro nie można tam wejść ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29304 Wysłany: 21 Maj 08 12:40 • Temat postu: River King: Mystic Valley
Lolz,nazwy ryb w tej grze wymiatają.Kumpel złapał niedawno "Black Silver Carp (White)" 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29300 Wysłany: 21 Maj 08 12:05 • Temat postu: Spam lolz
JUŻ wywiało
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29285 Wysłany: 20 Maj 08 20:50 • Temat postu: pad do pc bedzie dzialac z hm ? jakos tzreba konfigurowac?
I to fachowe określenie jaki HM...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29233 Wysłany: 20 Maj 08 14:10 • Temat postu: Dowcipy
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
- Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
- Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! - znów zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
- Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
- Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty. No i tak sie stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
– Spierdalaj.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29231 Wysłany: 20 Maj 08 14:09 • Temat postu: Spam lolz
Bo gomez brzydko mówiii
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29175 Wysłany: 19 Maj 08 16:02 • Temat postu: Przeklęte narzędzia
Tak też właśnie.
Jeden działa na jedno drugie na drugie więc musisz uważać bo możesz przypadkowo wyleczyć sobie nie to co zużywasz ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29101 Wysłany: 18 Maj 08 10:38 • Temat postu: Skojarzenia!
antysemita ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29079 Wysłany: 17 Maj 08 17:27 • Temat postu: Innocent Life
Ech,że tak inteligentnie powiem,kurwa...
Nie można się żenić to chyba nie można mieć ŻONY.Ja w to nie gram ale to chyba logiczne.A z kim będizesz miał dzieci ? To jest grzeczna i religijna gra tam nie zapładniasz[;o] obcych ósób.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29075 Wysłany: 17 Maj 08 17:20 • Temat postu: Skojarzenia!
Zwykłe RPG
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.