Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29891 Wysłany: 07 Cze 08 11:29 • Temat postu: co potrzeba jeszcze do 100% - BTN
Mhm,twój zły brat bliźniak napisał tego posta 0o
Przy okazji,lepsze odświeżanie[które w sumie nim nie było 0o 2 miesiące,wyluzuj ;p] niż spam ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29854 Wysłany: 06 Cze 08 11:37 • Temat postu: Co wolisz
Nintendo DS,jestem normalny

Drożdżówka czy pączek ? ;f[naprawde nie mam pomysłu 0o]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29820 Wysłany: 05 Cze 08 12:00 • Temat postu: [RiverKing]macie może?
A próbowałeś się zarejestrować ?....
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29730 Wysłany: 03 Cze 08 15:51 • Temat postu: [RiverKing]macie może?
Piractwo jest złe.
Jakkolwiek na www.dgemu.com powinno być.Ew. google,gbc roms i pierwszy lepszy link
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29694 Wysłany: 02 Cze 08 16:17 • Temat postu: HM:SS
http://www.gamefaqs.com/portable/ds/file/925581/45458
trzymaj ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29693 Wysłany: 02 Cze 08 16:14 • Temat postu: Spam lolz
No to teraz po Polsku o czym Ty mówisz 0o Jezu,"kąpletną","prubnego" 0o A sensu to w ogóle nie wyłapałem ;p
Ja na próbnym miałem 37 bodaj,ten prawdziwy już mi się nie bardzo chciało i miałem koło 30 ;p Tj. kiedyś myślałem[a raczej tak nam kazano myśleć] ,że te egzaminy to jakaś super ważna sprawa.Szkoda że okazało się,że napiszesz na 1 punkt i na jedno wyjdzie jakbyś napisał na 40...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29607 Wysłany: 29 Maj 08 21:12 • Temat postu: Noworoczny konkurs na domku w mieście
Tak chodzi o to w pierwszy tydzień w tv.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29589 Wysłany: 29 Maj 08 18:21 • Temat postu: Skojarzenia!
Emo ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29575 Wysłany: 29 Maj 08 11:18 • Temat postu: 3 sezon HNP
Ja wam coś powiem ;p Najprawdopodobniej będzie kolejny HNP,na pomyśle moim i CrSa.Taki urywek z aqq ;f
Crash-ty masz łeb, mało stabilny, ale masz ;f
10:06:13wielki kombak ;f
Więc męczcie go to może coś napisze ;p

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29566 Wysłany: 28 Maj 08 21:59 • Temat postu: Przepis na...
Tyle próbowałaś ? A próbowałaś...nacisnąć przycisk ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29565 Wysłany: 28 Maj 08 21:58 • Temat postu: Skojarzenia!
Enigma
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29553 Wysłany: 28 Maj 08 11:26 • Temat postu: Skojarzenia!
Martwy król
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29514 Wysłany: 26 Maj 08 16:36 • Temat postu: Pytanko
A na kalendarz patrzałeś ?...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29489 Wysłany: 25 Maj 08 16:06 • Temat postu: Co wolisz
Val.Nie wiem co to jest ale jak wpisałem to w google i dałem grafika to 1 obrazek mnie przekonał.

Mew czy Celebi ? ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29488 Wysłany: 25 Maj 08 16:04 • Temat postu: HM BTN EMULATOR
W menu głównym ? W save ? 0o Ja wciskałem na klawiaturze 0o
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.