No to teraz po Polsku o czym Ty mówisz 0o Jezu,"kąpletną","prubnego" 0o A sensu to w ogóle nie wyłapałem ;p
Ja na próbnym miałem 37 bodaj,ten prawdziwy już mi się nie bardzo chciało i miałem koło 30 ;p Tj. kiedyś myślałem[a raczej tak nam kazano myśleć] ,że te egzaminy to jakaś super ważna sprawa.Szkoda że okazało się,że napiszesz na 1 punkt i na jedno wyjdzie jakbyś napisał na 40...
Wysłany: 29 Maj 08 11:18 • Temat postu: 3 sezon HNP
Ja wam coś powiem ;p Najprawdopodobniej będzie kolejny HNP,na pomyśle moim i CrSa.Taki urywek z aqq ;f
Crash-ty masz łeb, mało stabilny, ale masz ;f
10:06:13wielki kombak ;f
Więc męczcie go to może coś napisze ;p