Wysłany: 18 Cze 08 13:20 • Temat postu: NDS czy PSP?
Kup DSa zwykłego[nie Lite,ma słabsze głośniki a górny ekran może Ci odpaść] i R4 a nie zawiedziesz się .A i co do muzyki i filmów-na DSie też możesz otworzyć.A Mario nigdy nei nuży.A i nie wiem czemu "niemalo".Zwykły,64 i Mario Kart Ale to kwestia "kim jesteś".Jeżeli dla Ciebie np. gra w pokemony to wstyd[bo to "dziecinne"] to lepiej kup PSP bo na DSie wiele gier jest dziecinnych.Ale mowiąc dziecinne mam na myśli głównie grafike która często bywa przekolorowa [Choć nie tylko-np. najnowszy TH].Tutaj chociażby gra która niedawno wyszła-Summon Night : Twin Ages która mimo tej dziecinnej grafiki przykuwa jak cholera.A 26 wychodzi FF:TA ^o^
Ja jednak jestem stronniczy bo jestem fanem wielkiego N
Wysłany: 17 Cze 08 15:13 • Temat postu: Czy wiedzieliście??
Lol,mają tam głupsze tematy od nas ^o^
"TE ZASRANE FORUM JEST DLA JOłOPóW, A U GNYSKA PRZYJMUJą MNIE JAK BRATA"
kto to ? 0o Bo z tego co widze to kkuubbaa miał coś do Mike'a od początku więc może to Ty z innym nickiem 0o
Wysłany: 15 Cze 08 10:50 • Temat postu: Skojarzenia!
(ej no ludzie hamujcie się 0o Skojarzenie z 9 wyrazami, w tym 6 nickami.Jak ktoś ma do tych wszystkich jedno proste skojarzenie to jest dobry 0o Ten post to nie skojarzenie jak coś bo za cholere nic mi się nie kojarzy,ale tak przy okazji bo ostatnio kilka takich było 0o A to chyba nie są te "Proste" i "wymyślone od razu" skojarzenia)
Nie jesteś męszczyzną !
Ja tam do duchów nic nie mam ;f Nie wiem czy istnieją czy nie,mogą istnieć jak chcą.Nawet nie mówie że w nie nie wierze.Choć jak wierze to w inne niż dziewczynki z kosą zjadane przez potworów 0o.
Opowiem Wam historie...
Pewnego dnia na HMT przyszedł ktoś.Ten ktoś zaczął opowiadać idiotyczne opowieści o duchach pisząc m.in "męszczyzna".Nie wiedział jednak o strasznym stworzeniu pilnującym tego zaklętego miejsca-Mrxie.Pewnego dnia,gdy po powrocie ze szkoły Ofiara weszła na HMT napisać kolejny idiotyczny post o duchach pojawił się ON.I rozległ się straszny krzyk,po czym nastała cisza ;f
A,jeszcze jedno nie piszcie takich idiotycznych postów,bo nie znacie dnia ani godziny :F.
PS.W piątek o 24 pornosy na tv 4 ;o