Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30172 Wysłany: 18 Cze 08 13:20 • Temat postu: NDS czy PSP?
Kup DSa zwykłego[nie Lite,ma słabsze głośniki a górny ekran może Ci odpaść] i R4 a nie zawiedziesz się .A i co do muzyki i filmów-na DSie też możesz otworzyć.A Mario nigdy nei nuży.A i nie wiem czemu "niemalo".Zwykły,64 i Mario Kart Ale to kwestia "kim jesteś".Jeżeli dla Ciebie np. gra w pokemony to wstyd[bo to "dziecinne"] to lepiej kup PSP bo na DSie wiele gier jest dziecinnych.Ale mowiąc dziecinne mam na myśli głównie grafike która często bywa przekolorowa [Choć nie tylko-np. najnowszy TH].Tutaj chociażby gra która niedawno wyszła-Summon Night : Twin Ages która mimo tej dziecinnej grafiki przykuwa jak cholera.A 26 wychodzi FF:TA ^o^
Ja jednak jestem stronniczy bo jestem fanem wielkiego N
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30160 Wysłany: 18 Cze 08 06:59 • Temat postu: Skojarzenia!
Przesada
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30131 Wysłany: 17 Cze 08 15:13 • Temat postu: Czy wiedzieliście??
Lol,mają tam głupsze tematy od nas ^o^
"TE ZASRANE FORUM JEST DLA JOłOPóW, A U GNYSKA PRZYJMUJą MNIE JAK BRATA"
kto to ? 0o Bo z tego co widze to kkuubbaa miał coś do Mike'a od początku więc może to Ty z innym nickiem 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30112 Wysłany: 17 Cze 08 11:53 • Temat postu: Czy wiedzieliście??
Ej gdzie są te pornosy ? :>

Edit:Hmm...po wpisaniu w google całej tej frazy nie wyswietliło się nic 0o Kubuś,nie wolno kłamać ;o

Ostatnio edytowany Wtorek, 17 Czerwca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30099 Wysłany: 16 Cze 08 19:22 • Temat postu: Jak zrobić, aby w moim podpise był obrazek, a nie słowa??
Patrząc na ten obrazek mogłaś mu nie mówić ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30086 Wysłany: 16 Cze 08 17:37 • Temat postu: Co wolisz
Gnysek,bo wszyscy kochamy naszego najlepszego admina ;*

Biały czy czarny ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30051 Wysłany: 15 Cze 08 15:50 • Temat postu: Skojarzenia!
kamczatka
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30047 Wysłany: 15 Cze 08 13:03 • Temat postu: Skojarzenia!
twoja stara
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30037 Wysłany: 15 Cze 08 10:50 • Temat postu: Skojarzenia!
(ej no ludzie hamujcie się 0o Skojarzenie z 9 wyrazami, w tym 6 nickami.Jak ktoś ma do tych wszystkich jedno proste skojarzenie to jest dobry 0o Ten post to nie skojarzenie jak coś bo za cholere nic mi się nie kojarzy,ale tak przy okazji bo ostatnio kilka takich było 0o A to chyba nie są te "Proste" i "wymyślone od razu" skojarzenia)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30010 Wysłany: 13 Cze 08 18:49 • Temat postu: Skojarzenia!
Howard :FF
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30003 Wysłany: 12 Cze 08 19:36 • Temat postu: Przepis na...
Alaizabel napisał(a):
Wcisnij select z tego co pamietam. Jak masz emu to enter chyba ze pozmieniales cos.

Może literówka-ale select jest pod backspace ;p Start jest pod enterem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29958 Wysłany: 10 Cze 08 17:09 • Temat postu: Duchy
Nie jesteś męszczyzną !
Ja tam do duchów nic nie mam ;f Nie wiem czy istnieją czy nie,mogą istnieć jak chcą.Nawet nie mówie że w nie nie wierze.Choć jak wierze to w inne niż dziewczynki z kosą zjadane przez potworów 0o.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29953 Wysłany: 10 Cze 08 14:18 • Temat postu: Duchy
Opowiem Wam historie...
Pewnego dnia na HMT przyszedł ktoś.Ten ktoś zaczął opowiadać idiotyczne opowieści o duchach pisząc m.in "męszczyzna".Nie wiedział jednak o strasznym stworzeniu pilnującym tego zaklętego miejsca-Mrxie.Pewnego dnia,gdy po powrocie ze szkoły Ofiara weszła na HMT napisać kolejny idiotyczny post o duchach pojawił się ON.I rozległ się straszny krzyk,po czym nastała cisza ;f
A,jeszcze jedno nie piszcie takich idiotycznych postów,bo nie znacie dnia ani godziny :F.
PS.W piątek o 24 pornosy na tv 4 ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29901 Wysłany: 08 Cze 08 15:15 • Temat postu: NEOKIDZZZ
A tam,takie coś rozrusza forum,da się zwyzywać,coś tam powie["chyba dawno kupy nie jadłeś" cytat jednego ;f],pozwoli się dowartościować i pójdzie.Niektóre przykłady też rozśmieszają np.
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=3322&start=0
albo https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2852

Ostatnio edytowany Niedziela, 08 Czerwca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
29894 Wysłany: 07 Cze 08 15:35 • Temat postu: Pomocy
0o
nie raz widziałem żeby ktoś nie umiał ściągać ze strony angielsko/japońsko/inno języcznej.Ale żeby z polskiej nie dał rady 0o
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.