Wysłany: 28 Cze 08 15:46 • Temat postu: Po co są te shity od dziewczyn na niebieskim sercu??
Podchodzisz do drewna,wyjmujesz siekiere i bijesz 0o.Możesz też kupić je u drwala,ciężko było to pewnie samemu sprawdzić 0o I nie wiem o jakie zdjęcie chodzi,było chyba jakieś w BTN które musiałeś mu oddać do szpitala.
Wysłany: 25 Cze 08 12:51 • Temat postu: Przerobiona popuri
Nie wiem czy zrobiłbym lepszą w paintcie,no ale gorszej zrobić by się chyba nie dało 0o.Może wyglądała by dobrze w czarnych włosach gdyby były dobrze zrobione,bo to co popełniłaś jest straszne ;o.I zamiast ciskać sie że inni by takiej nie zrobili,to spróbuj ją ulepszyć,przeładnić,albo zrob coś nie w paintcie.Pierwsza Twoja praca nie będzie przecież super ładna.A i mogłaś to dać do tamtego tematu
Wysłany: 24 Cze 08 10:59 • Temat postu: NDS czy PSP?
Nie wiem jak jest z M3,ja mam R4 i jestem z niego zadowolony.Nie rozumiem tego "który działa szybciej".Wrzucasz na R4 gre/muzyke,włączasz DSa z włożonym R4,wybierasz sobie gre i grasz jak w normalną gre
Wysłany: 21 Cze 08 10:50 • Temat postu: Anime, manga =)
Jak podobał Ci się DN to obejrzyj Code Geass-na podobnych patentach.Właśnie wychodzi 2 seria.Ale w przeciwieństwie do DNa ostatnie odcinki są fajne A druga seria rozwala na całej lini ^^
Wysłany: 20 Cze 08 12:57 • Temat postu: Co to jest Band-aid
Skąd wiesz że to lubią ? Poszukaj na forum co to
O ile się orientuje to jest to item który dostajesz od którejś dziewczyny[pewnie Eli] przy scence na bodaj niebieskie serce.Każda dziewczyna daje jakąś rzecz na scenke na niebieskie.