Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30633 Wysłany: 30 Cze 08 09:50 • Temat postu: Skojarzenia!
gadugadu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30600 Wysłany: 28 Cze 08 15:46 • Temat postu: Po co są te shity od dziewczyn na niebieskim sercu??
Podchodzisz do drewna,wyjmujesz siekiere i bijesz 0o.Możesz też kupić je u drwala,ciężko było to pewnie samemu sprawdzić 0o I nie wiem o jakie zdjęcie chodzi,było chyba jakieś w BTN które musiałeś mu oddać do szpitala.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30554 Wysłany: 27 Cze 08 11:21 • Temat postu: Sprzedam NDS Classic + dodatki
Masz DSa+Programator Domka ? Nie wiedziałem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30541 Wysłany: 26 Cze 08 17:14 • Temat postu: Sprzedam NDS Classic + dodatki
;(
Jeszcze ja i CrS zostaliśmy
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30529 Wysłany: 26 Cze 08 14:44 • Temat postu: Rozbicie dużego kamienia
No to musisz mieć 6 ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30500 Wysłany: 25 Cze 08 12:53 • Temat postu: Rozbicie dużego kamienia
Domka-na gotowaniu ciężko zarobić ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30499 Wysłany: 25 Cze 08 12:51 • Temat postu: Przerobiona popuri
Nie wiem czy zrobiłbym lepszą w paintcie,no ale gorszej zrobić by się chyba nie dało 0o.Może wyglądała by dobrze w czarnych włosach gdyby były dobrze zrobione,bo to co popełniłaś jest straszne ;o.I zamiast ciskać sie że inni by takiej nie zrobili,to spróbuj ją ulepszyć,przeładnić,albo zrob coś nie w paintcie.Pierwsza Twoja praca nie będzie przecież super ładna.A i mogłaś to dać do tamtego tematu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30429 Wysłany: 24 Cze 08 14:48 • Temat postu: Spam lolz
Nikt tak nie cytuje jak Eer!on ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30416 Wysłany: 24 Cze 08 10:59 • Temat postu: NDS czy PSP?
Nie wiem jak jest z M3,ja mam R4 i jestem z niego zadowolony.Nie rozumiem tego "który działa szybciej".Wrzucasz na R4 gre/muzyke,włączasz DSa z włożonym R4,wybierasz sobie gre i grasz jak w normalną gre
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30352 Wysłany: 22 Cze 08 11:57 • Temat postu: Spam lolz
Bundz rok-dwa temu na KPF pisał o kimś kto ponoć nie zdał z przedszkola o ile mnie pamięć nei myli
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30320 Wysłany: 21 Cze 08 15:10 • Temat postu: Co wolisz
Coca Cola,Zero jest głupia 0o Nie lubie napojów bez cukru.Cukier jest fajny


Chuck Norris czy Twoja Stara ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30306 Wysłany: 21 Cze 08 10:50 • Temat postu: Anime, manga =)
Jak podobał Ci się DN to obejrzyj Code Geass-na podobnych patentach.Właśnie wychodzi 2 seria.Ale w przeciwieństwie do DNa ostatnie odcinki są fajne A druga seria rozwala na całej lini ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30261 Wysłany: 20 Cze 08 15:30 • Temat postu: Spam lolz
A mi to wisiało 0o I tak i tak trza wstawać o 7 rano :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30254 Wysłany: 20 Cze 08 12:57 • Temat postu: Co to jest Band-aid
Skąd wiesz że to lubią ? Poszukaj na forum co to
O ile się orientuje to jest to item który dostajesz od którejś dziewczyny[pewnie Eli] przy scence na bodaj niebieskie serce.Każda dziewczyna daje jakąś rzecz na scenke na niebieskie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30173 Wysłany: 18 Cze 08 13:26 • Temat postu: Skoro o wszystkim i o niczy, to... Jakie macie fobie?
To ja kawał o Jasiu Śmietanie opowiem
Pszyhoci Jasio do Tesco i muwi:
– Poproszem frydki.
– Ni mo zimniakuf.
– Nie żkoci. Mogom być s hlepem.

Huhuhu.Ja jestem zajebisty,ale jednak pająkofobie mam :<
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.