Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31098 Wysłany: 08 Lip 08 19:25 • Temat postu: do CrS
Napisałeś 2 tematy że odchodzisz i wiadomośc w shoutboxie,a po paru godzinach napisałeś idiotyczny post w dwóch miejscach[ten sam].Nie obchodzi mnie to że mnie nie lubisz,ja ciebie też nie,ale jest coś takiego jak gadugadu.Napiszesz mu,on ci odpisze/zbluzga i będzie fajnie -.-
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31068 Wysłany: 08 Lip 08 14:28 • Temat postu: Kopalnia zimowa
kopać dalej 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31062 Wysłany: 08 Lip 08 12:32 • Temat postu: Anime, manga =)
Większośc polskich napisów jest naprawdę dobrych 0o Na kilka serii jakie oglądałem [DN,CG,Naruto itd.] tylko Samurai Champloo miało średnia[każde wyzwisko tłumaczone jako "Bękart" przez co w jednym odcinku to słowo padało po 8-9 razy]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31061 Wysłany: 08 Lip 08 12:25 • Temat postu: Do gnyska
Bo napisanie mu na gg byłoby za proste nie ? hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31060 Wysłany: 08 Lip 08 12:21 • Temat postu: Fajna foczka
Jezu,z kogo się tu śmiać ? żałosna rozmowa,nie ten temat i jak strasznie elo to nazwałeś -.-
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31001 Wysłany: 07 Lip 08 12:09 • Temat postu: Mam pytanie do hmDS
Przy okazji-nie ten dział.
Nie nie da się.Tj. nie powinno.Było zapisywać ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30999 Wysłany: 07 Lip 08 11:52 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
Tj. mi nei chodzi o to czy lubi Fomt czy nie,ale że nie lubienie gier bo są na jakąś konsole jest nie fair.Ja nie lubie Plejstejszyn ale FF VII z PSXa to moja ulubiona gra
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30998 Wysłany: 07 Lip 08 11:47 • Temat postu: Spam lolz
Wszyscy nagle powyjeżdżali,że nikt nic nie pisze ? 0o Najlepiej jednak niech ktoś wywali Skojarzenia i Co Wolisz,może wtedy coponiektórzy zauważą że po za tym TEż jest forum.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30992 Wysłany: 07 Lip 08 10:37 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
To troche nie fair 0o Nie lubić to można niektorych/większości/słabych gier na GBA.Ale jak wyjdzie jakaś gra na GBA która Ci się będzie podobać to nie będziesz w nią grał bo jest na GBA ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30971 Wysłany: 06 Lip 08 18:13 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
Husarz napisał(a):
ja nie przepadam za FOMT'em bo jest na GBA

I co z tego na jaką konsole wyszedł ? 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30831 Wysłany: 04 Lip 08 14:30 • Temat postu: Pytanie back to nature
Jest tak jak napisał Cloud
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30779 Wysłany: 02 Lip 08 19:02 • Temat postu: Co wolisz
Minish Cup,Link of the Past mnie w ogóle nie wciągnął

Final Fantasy VII czy Inny Final Fantasy ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30744 Wysłany: 02 Lip 08 11:56 • Temat postu: Mam pytanie do hmDS
Więc przychodź codziennie ;p jak przez tydzień-dwa Ci nie wyjdzie to coś źle na stronie,bo scenki mają to do siebie że nie zawsze wchodzą .
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30742 Wysłany: 02 Lip 08 11:55 • Temat postu: Co wolisz
Nie grałem w 64 ale DS był słaby ;d Ale za to że wyszedł na DSa-HM: DS ;p

www.wp.pl czy www.kurde.pl ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
30652 Wysłany: 30 Cze 08 18:28 • Temat postu: Ha cwaniaki i co !?
W końcu Polska wersja ma +10 do Eli 0o
Wątpie że mu się to zdażyło.Skoro mówi "festiwal koni" to pewnie ten pierwszy,bo jakby był inny to by zaznaczył...a pierwszy był zbyt wcześnie na fioletowe bez niczego.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.