Napisałeś 2 tematy że odchodzisz i wiadomośc w shoutboxie,a po paru godzinach napisałeś idiotyczny post w dwóch miejscach[ten sam].Nie obchodzi mnie to że mnie nie lubisz,ja ciebie też nie,ale jest coś takiego jak gadugadu.Napiszesz mu,on ci odpisze/zbluzga i będzie fajnie -.-
Wysłany: 08 Lip 08 12:32 • Temat postu: Anime, manga =)
Większośc polskich napisów jest naprawdę dobrych 0o Na kilka serii jakie oglądałem [DN,CG,Naruto itd.] tylko Samurai Champloo miało średnia[każde wyzwisko tłumaczone jako "Bękart" przez co w jednym odcinku to słowo padało po 8-9 razy]
Wysłany: 07 Lip 08 11:52 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
Tj. mi nei chodzi o to czy lubi Fomt czy nie,ale że nie lubienie gier bo są na jakąś konsole jest nie fair.Ja nie lubie Plejstejszyn ale FF VII z PSXa to moja ulubiona gra
Wszyscy nagle powyjeżdżali,że nikt nic nie pisze ? 0o Najlepiej jednak niech ktoś wywali Skojarzenia i Co Wolisz,może wtedy coponiektórzy zauważą że po za tym TEż jest forum.
Wysłany: 07 Lip 08 10:37 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
To troche nie fair 0o Nie lubić to można niektorych/większości/słabych gier na GBA.Ale jak wyjdzie jakaś gra na GBA która Ci się będzie podobać to nie będziesz w nią grał bo jest na GBA ?
Wysłany: 30 Cze 08 18:28 • Temat postu: Ha cwaniaki i co !?
W końcu Polska wersja ma +10 do Eli 0o
Wątpie że mu się to zdażyło.Skoro mówi "festiwal koni" to pewnie ten pierwszy,bo jakby był inny to by zaznaczył...a pierwszy był zbyt wcześnie na fioletowe bez niczego.