Wysłany: 13 Lip 08 09:39 • Temat postu: Anime, manga =)
Lektor zawsze psuje ;f Na 4fun nie mogłem nawet patrzeć na tego Samurai Champloo[dobrze że obejrzałem ją na kompie 0o].Spóźniony cienki lektor ;f
Mnie ciekawi czemu anime nie puszcza się z napisami ;f...
Ech,pisz w 1 miejscu a nie shoutbox i to ;f Pewnie gdzieś pisze,a nawet jak nie to szkoda ;f Napisałaś,dostałaś odpowiedź,nie ma sensu prowadzić kłótni.Ludzie,kochajmy się nawzajem !
Wysłany: 12 Lip 08 14:25 • Temat postu: Tapeta for hmt.pl
Imo tak samo,ale byś źle nie zrozumiał.Rób tak dalej,próbuj,poprawiaj itd. a może zrobisz coś lepszego.Bo to jest 100x niż robienie kolejnych-durnych-włosów-dla-tej-pieprzonej-popuri ;s
Może gdybym od początku dał jako nick imię dziewczyny, to byłbym jakoś akceptowany. Wada na tym forum, to to że nie akceptuje się tu osób, kyóży mają mniej niż 16? lat?
Ja mam 14 0o I nie obchodzi mnie płeć Alaizabel,co to ma do rzeczy ? I tak jest zajęta :F
Cytat:
Kurczę gdzie ten Gnysek miał oczy że wziął takich ludzi do redakcji. 11 ostrzeżeń za jedną rzecz? To chyba lekka przesada. A propos Gomeza15 to nie za bardzo mu pojchaliście? On ma tylko 12 lat? Co on takiego zrobił? To jeszcze dziecko o wy mu od razu z przekleństwami wyjeżdżacie? Ludzie! opanujcie się troche. CrS dorwał sie do redakcji i wstawia 100 ostrzeszeńnaraz bo mu to radość sprawia
Nie dostałeś za 1 rzecz,ale za całokształ.Zresztą nie broń Gomeza,jeżeli by chciał się obronić to niech się broni.Zrobił wiele głupich rzeczy i dostał bana ;o A CrSowi tak sprawia radość wstawianie ostrzeżeń że ostatni raz wystawiał je nie-pamiętam-komu.
Cytat:
<<< Sam miej dobry dzień!
Wujek staszek.
Cytat:
OK, OK. Ale nie uważasz może że CrS trochę przesadził? Jak można wstawić 11 ostrzeżeń za jedną rzecz? Wstawił mi ostrzeżenia za toże pogoda jest do d**y? On igra sobie z innymi, i kiedyś sam sie doigra i będzie tego żałował. (Ach gdybym tylko mógł go spotkać.
Oj ty jakbyś go spotkał to byś mu dopiero nabił 0o On igra z innymi ? Nie,on robi to co do niego należy.A do neigo należy wywalanie z forum takich ciołków.I powiedz mi skoro on igra z innymi to czemu na tym forum każdy jest po Jego stronie a nie po Twojej ? Uważasz że wszyscy są źli,pzrecikwo Tobie i tylko Ty masz racje ale z tegho co widać to wygląda to dokładnie inaczej
Cytat:
Czy ty naprawde masz coś z głową czy tylko udajesz
Mówisz to do osoby która zdała mature[bo mówisz to chyba do CrSa tak ?],jest od Ciebie 10x montżejsza i wogóle On>Ty ;f
Cytat:
MMM Ja nic. Ale z koleżkami którzy kradną telefony na ulicach na pewno by sę coś poradziło (od 20 do 24 lat) Nie no Spoko XD. Zaraz będziecie gadać że położylibyście ich jedną ręką, ale wątpię w to Więc morda w kubeł
Teraz pokazałeś że jesteś skończonym debilem 0o Zadzwoń do swoich kolegów którzy kradną telefony[] i powiedz że zostałeś wyrzucony z forum i mają coś z tym zrobić 0o Ja powiem ze położe ich jedną ręką.Bo wiem że oni istnieją równie bardzo co łyżka 0o
A po za tym to nie spodziewam się hiszpańskiej inkwizycji/
Edit-nie zauważyłem postu Alaizabel ;f
Ostatnio edytowany Czwartek, 10 Lipca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Gość miał odejść już wczoraj a widać dalej zagląda hh:
Dokładnie. Sami tego chcemy. Dobrze, że w końcu zrozumiałeś.
Jak się tam będziesz zachowywać to nigdy się nie przyłączysz do żadnej grupy Oo
Bierz przykład np. z Alaizabel
<<< Żal. Zwykłe dziecko neostrady. Ile ty masz lat? Ale ja bym stawiał jednak na rodziców. W dzisiejszych czasach ludzie wyżej stawiają pracę niż własne dzieci. Tak więc ja stawiam na rodziców.
Trochę mi ciebie żal no ale... to już nie moja wina że jesteś dzieckiem NEO. ciekawe ile procent ostszeżenia dostane tym razem? 200? 1000? a może 10,000?
"Ile ty masz lat ? Ja bym stawiał na rodziców" 0o
Dostaniesz "ostszeżeń" dużo pewnie 0o Zresztą co ty w ogóle chcesz ? W 1 forum poszedłeś bo nikt cie nie lubi,więc z tego też powinieneś.Chcesz coś od Domki,potem zaczynasz gadać że ludzie stawiają prace wyżej niż dzieci 0o Ogarnij się misiu
Wysłany: 10 Lip 08 10:35 • Temat postu: co to jest ORT?
Ort to moneta srebrna bita w Polsce od XVII do XVIII wieku (równa 1/4 talara). Wprowadzono ją w Gdańsku w roku 1609 na wzór niemieckiego ortstalara. Początkowo bito go ze stopu o próbie 6,089 grama. Od roku 1615, próba zmalała do 5,676 grama. Wprowadzając ową monetę, Gdańsk chciał sobie zapewnić dobrą i uniwersalną walutę niezbędną do zawierania transakcji zagranicznych. Na jednego orta gdańskiego składało się 10 do 18 groszy polskich (od 1623 roku). Moneta ta szybko rozpowszechniła się na całą Rzeczpospolitą i już w XVII wieku biła go mennica koronna, miejskie mennice i mennica litewska. Za panowania Augusta III orta zrównano z tymfem, tym samym przestał on istnieć jako samodzielna jednostka monetarna. Ostatni raz ort został wybity w 1766r. jako moneta próbna.
Wysłany: 09 Lip 08 14:49 • Temat postu: Problem z podrywaniem O.o
Nie jestem pewien ale najprawdopodobniej w grze.Sam w to grałem kiedyś na DSie i często bez powodu zmieniały mi się te rzeczy.Bo dla mnie to bug jeżeli jeden dzień ma fioletowe serce,a drugi czarne.I jeżeli te fioletowe ma za jedną głupią scenke,a druga dziewczyna bez scenki której dałem dziesiątki rzeczy które bardzo lubi miała ciągle czarne.
Spoko. Nie podniecaj sie tak. Pokazałeś teraz swój słaby punkt! Pojechałem ci i sie zbulwersowałeś. Pewnie sobie uświadamiasz że jestem dla ciebie nikim... ale jednak! To co ja piszę rusza cię!
Masz mnie ;o To coś jakby pies chciał mnie urazić i zaczął na mnie szczekać.Mnie to nie obchodzi,bo to pies,chce niech sobie poszczeka.A pies będzie zadowolony.Więc możesz być zadowolony.
Cytat:
Humorek coś niedopisuje szanownemu panu?
Nie,ale w gruncie rzeczy i tak wątpie by Crash nie napisał ci coś w rodzaju "Tee how you yeah bunny" i zablokował