Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31489 Wysłany: 16 Lip 08 15:53 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Teraz ciebie obrażę-jesteś głupia.Wtedy tylko cytowałem 0o Pratchett by się nie mylił ;f Dalej masz racje,pomyliłem się ;o Tylko nie mów nikomu.A co nie zmienia faktu że walenie tych wykrzykników w niczym nie pomoże.A by troche rozwinąć,skoro już wiesz jak mieć większe jajka[samemu się opiekować] jak mieć złote i P
By mieć złote jajka musisz mieć duże i wygrać festyn.
By mieć P musisz mieć duże,wygrać festyn a kurwa musi być bodaj 255 godzin na dworze.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31486 Wysłany: 16 Lip 08 14:34 • Temat postu: Co wolisz
Matiiiz,zamknij ten temat bo Cie shakuje i sam to zrobie :F
Jajko,bo dalej leci

Death Note czy Naruto ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31485 Wysłany: 16 Lip 08 13:57 • Temat postu: Który Harvest Moon najlepszy?
Nie ma takiej gry.Google by chyba wiedziało =.= Jest BTNfg.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31473 Wysłany: 16 Lip 08 12:17 • Temat postu: Krasnoludki w BTN
kasiakk napisał(a):
napisalam o trawie. A do pytajników wiesz jak kto lubi
Ano napisałaś,zagapiłem się.Ale w gruncie rzeczy to i tak nie ma sensu,trawe lepiej sprzedać a za kase kupić mąke ;f.A co do pytajników to bez jaj,można lubić je pisać,ale nie 50 naraz =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31465 Wysłany: 16 Lip 08 11:32 • Temat postu: Krasnoludki w BTN
Więcej napisz pytajników =.= Lubią też trawe w swoim kolorze.Ale po co to skoro najlepiej dawać mąke.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31460 Wysłany: 16 Lip 08 09:51 • Temat postu: Skąd się bierz Biała Konieczynę??
Nazwą.To to samo.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31459 Wysłany: 16 Lip 08 09:51 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Skrzatów nie opłaca się dawać do zwierząt.I tak i tak ty je musisz głaskać i czyścić,a one nie korzystają z makerów.Choć w sumie powinieneś się zorientować że odkąd masz skrzaty,zwierzętom nie rosną serca :>.A i pisanie z WIELKICH LITER oznacza krzyk,uspokój się 0o "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31446 Wysłany: 15 Lip 08 21:07 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Ninusia116 napisał(a):
Mam już bardzo stare kury które mi nawet już ze starości umierają , bardzo dobrze sie nimi zajmują krasnale i nie wiem dlaczego??
Przeczytaj siebie=.=
"Umierają ci ze starości"."nie wiem dlaczego??"
bo są stare.Nic nie zrobisz z tym.A nazwy tematu nie kumam
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31410 Wysłany: 14 Lip 08 21:57 • Temat postu: kody nie działają <hm mfomt>
Ano,ma oryginalną płytke z Fomtem 0o Na bank gra na emulatorze.
Nie działa bo często kody nie działają.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31409 Wysłany: 14 Lip 08 21:56 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Nie miałem neta to zrobiłem sobie avka.Czcionka straszna ale innej nie miałem pod ręką ;/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31373 Wysłany: 14 Lip 08 09:23 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
Juka-o ile się orientuje to na rozmowie te eventy polegają ;s Jakkolwiek,ja też nie mogłem ich rozpocząć ;/.Odpowiedź troche po fakcie,ale nie widziałem tego posta wcześniej
Mislena- www.google.pl .Wpisujesz NDS Roms czy coś i masz.Ale znając życie i tak Ci nie pójdzie 0o Bo emulator słaby.Najlepiej kup sobie DSa i R4.Ale że jestem dobry
www.ndash.eu
www.frozen-roms.in
2 najlepsze strony z romami na DSa,na tej drugiej powinny być emulatory.

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 14 Lipca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31371 Wysłany: 13 Lip 08 20:39 • Temat postu: chleb pomocy
Nic,już go nie zdobędziesz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31369 Wysłany: 13 Lip 08 20:26 • Temat postu: Zeby wziasc slub ...
...mnie przestraszyłeś 0o Spokojnie ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31356 Wysłany: 13 Lip 08 13:03 • Temat postu: HM BTN Filmiki
Jeżeli komuś by się miało przydać,w co w sumie wątpie to można tak zrobić
Ale na utubie jest dużo festiwali,więc jak ktoś poszuka to pewnie znajdzie.Ale od tego jest strona,by te poszukiwania ułatwić
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31350 Wysłany: 13 Lip 08 09:43 • Temat postu: Skojarzenia!
agawa
[bo całemu forum kojarzy się p. Agatka :F]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.