Wysłany: 16 Lip 08 15:53 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Teraz ciebie obrażę-jesteś głupia.Wtedy tylko cytowałem 0o Pratchett by się nie mylił ;f Dalej masz racje,pomyliłem się ;o Tylko nie mów nikomu.A co nie zmienia faktu że walenie tych wykrzykników w niczym nie pomoże.A by troche rozwinąć,skoro już wiesz jak mieć większe jajka[samemu się opiekować] jak mieć złote i P
By mieć złote jajka musisz mieć duże i wygrać festyn.
By mieć P musisz mieć duże,wygrać festyn a kurwa musi być bodaj 255 godzin na dworze.
Wysłany: 16 Lip 08 12:17 • Temat postu: Krasnoludki w BTN
kasiakk napisał(a):
napisalam o trawie. A do pytajników wiesz jak kto lubi
Ano napisałaś,zagapiłem się.Ale w gruncie rzeczy to i tak nie ma sensu,trawe lepiej sprzedać a za kase kupić mąke ;f.A co do pytajników to bez jaj,można lubić je pisać,ale nie 50 naraz =.=
Wysłany: 16 Lip 08 09:51 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Skrzatów nie opłaca się dawać do zwierząt.I tak i tak ty je musisz głaskać i czyścić,a one nie korzystają z makerów.Choć w sumie powinieneś się zorientować że odkąd masz skrzaty,zwierzętom nie rosną serca :>.A i pisanie z WIELKICH LITER oznacza krzyk,uspokój się 0o "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett :F
Wysłany: 14 Lip 08 09:23 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
Juka-o ile się orientuje to na rozmowie te eventy polegają ;s Jakkolwiek,ja też nie mogłem ich rozpocząć ;/.Odpowiedź troche po fakcie,ale nie widziałem tego posta wcześniej
Mislena- www.google.pl .Wpisujesz NDS Roms czy coś i masz.Ale znając życie i tak Ci nie pójdzie 0o Bo emulator słaby.Najlepiej kup sobie DSa i R4.Ale że jestem dobry www.ndash.eu www.frozen-roms.in
2 najlepsze strony z romami na DSa,na tej drugiej powinny być emulatory.
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 14 Lipca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jeżeli komuś by się miało przydać,w co w sumie wątpie to można tak zrobić
Ale na utubie jest dużo festiwali,więc jak ktoś poszuka to pewnie znajdzie.Ale od tego jest strona,by te poszukiwania ułatwić