Wysłany: 22 Lip 08 09:41 • Temat postu: jak zrobić
Geez,szybciej by było jakbyś jej po prostu wytłumaczył.Gorzej jak nie ma rąk.
Otóż w podpisie musisz umieścić coś takiego
[img][/img]
a pomiędzy tymi dwoma znaczkami dać link do obrazka
Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Lipca 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 21 Lip 08 16:54 • Temat postu: Jak zebrać 9 kamieni prawdy??
I tak nie masz domku w mieście ;o
Ale chodzi pewnie o ten konkurs który jest wiosną w TV z wróżką,z tym że tam pewnie są inne nagrody.Ale nie jestem na 100% pewien
Wysłany: 17 Lip 08 13:41 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Pewnie wynika to z tej prostej przyczyny że nie gadaliśmy.Zresztą kto to mówi 0o Ktoś kto cytat Pratchett'a wziął za obraze ;f Ale dobra nie mam sił się kłócić.
Wysłany: 16 Lip 08 16:08 • Temat postu: Jak mieć dobre jajko itp.?
Właśnie tutaj jest moja pomyłka.Ona napisała pytanie w temacie i "nawet już ze starości umierają".To w sumie ma sensu,z tym że troche nie fajnie napisane,bo ja na temat się nie patrze i daje odrazu "do najnowszego postu" czy co to tam jest.Stąd też wynikła pomyłka