Wysłany: 23 Lip 08 18:28 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Grafika jest słaba,fabuła ciekawa ;f Mi się najlepiej grało w Megaman'y Zero na GBA.Pierwsza cześć dostała od IGNa 8.8/10 [ http://gameboy.ign.com/articles/371/371895p1.html recenzja ] a od graczy przy 1314 ocenach ma średnią 8.6/10 a to dużo ;d
Wysłany: 23 Lip 08 18:07 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ano,lubie.Tak samo jak wiele innych gier.Też mógłbyś zagrać.W tym momencie Crash ściąga Megaman X8[i pozostałe ;f] ale i tak go nie przejdzie,bo jest głupi ;d Bo gra mimo że bardzo wciąga to jest cholernie trudna.
Wysłany: 23 Lip 08 09:27 • Temat postu: Krasnoludki w BTN
Nie to ja pomyliłem gry ale mi chodziło o tą taką kończynke która jest w Fomtcie.Ona jest w wielu kolorach tak samo jak skrzaty i do każdego pasuje kolor bodaj.Ale tego w BTN być nie musi,bo dawno w niego nie grałem. ;p
Wysłany: 23 Lip 08 09:01 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Nie wierzyłem że ktoś powiedział że jestem kulturalny ;( To wzruszające.
A rozmowa o ortografii i tych sprawach w temacie o DzIeCiAcH FoTkI to w sumie wcale nie offtopic ! Źle na to patrzycie xd
Buli-masz racje mówiłem ;d Wyszło dzisiaj
A i od dzisiaj moge spamować ! Zostałem namaszczony przez Mastah'a ! XD
Eer!on09:08:48przejmujesz po mnie pałeczkę arcymendy na HMT
Ostatnio edytowany Środa, 23 Lipca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 22 Lip 08 22:10 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Crash na Ciebie nie najeżdża,bo nie ma potrzeby.On zapisuje sobie osoby które mu podpadną,a gdy nadejdzie moment gwałci ją a potem zabija.Ale ciii
Nie jestem kulturalny ? Czemu tak mówisz ? Nie obraziłem Cie,ani nie najechałem.Zresztą wyszedł FF IV[i hamtaro].Mam nadzieje że dasz sobie spokój,albo skomentujesz mój tekst inteligentnie bez pieprzenia jaki to ja jestem zły.Do Ciebie nic nie mam oprócz tego,że wkurza mnie to dochodzenie do wniosku,że każdy jest zły oprócz mnie ;s
Wysłany: 22 Lip 08 22:06 • Temat postu: Nauczeł sieu angielzkiguo i bedem grauł !
Szukam haka ? Gdzie ? Zamiast brać to co mówie do siebie szukasz spisku 0o Spokojnie,ja też nic do Ciebie nie mam,co nie zmienia faktu,że jak napiszesz triple posta z ortografem na ortografie to ja napisze ;o
Wysłany: 22 Lip 08 21:29 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Ee ? Lubie psy 0o I na żadnego się jeszcze nie uwziąłem.Piszesz 3 posty pod rząd,nie zachowujesz ortografii,a ja jako dobry i uczynny chłopak Cie upominam.Wierz mi że większość osób która myśli że się na nich uwziąłem nie ma racji.Nie uwziąłem się na nikogo.Jeżeli Alaizabel napisze w jednym zdaniu "osub" itd. po czym walnie jeszcze 3 posty pod rząd to TEŻ się przyczepie.
Wysłany: 22 Lip 08 21:23 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Napisz jeszcze ze dwa posty,po co tylko 3 z rzędu ? Używaj opcji EDYTUJ,nie pisz pod rzad.
A skoro jesteś lepsza w angliku niż w polskim to idź na angielskie forum.Jeżeli wolisz być na tym-trzymaj się zasad i pisz jak tu jest wymagane.Tak samo jak nie możesz napisać że napisałaś te trzy posty bo "nie czytałaś regulaminu".Nie znanie prawa grawitacji nie upoważnia innych do latania ! 0o
Wysłany: 22 Lip 08 21:20 • Temat postu: Nauczeł sieu angielzkiguo i bedem grauł !
To chyba nieważne kto gdzie mieszka.Jeżeli piszesz na POLSKIM forum to masz przestrzegać zasad i języka który tu obowiązuje.Więc to nieważne gdzie i czego się uczysz,ale na tym forum twoja umiejętność języka polskiego musi być dobra.
Wysłany: 22 Lip 08 20:03 • Temat postu: Dzieci FoTkI
kara-Czy ja wiem.Jeżeli ktoś poucza innych że piszą pakemonem,bo nie da się rozczytać pisząc przy tym "peło" "osub" i nie stawiając żadnej interpunkcji to jest to głupota.To pismo ma nazwę jak kto go nazwie 0o Wydaje mi się,że osoba która wali takie byki i pisze nieczytelnie nie powinna się czepiać innych o ich pismo.
A i nazywam to "pakemonem" bo pokemony to bardzo dobra gra i nie chce obrażać niewinnych poków ;p
Serio,często takich pakemonów obrażają osoby które choć tak nie piszą,są równie nie czytelne i mają podobny poziom ;f