Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32107 Wysłany: 04 Sie 08 18:41 • Temat postu: Spam lolz
^^(O.O)^^
i nietoper lol
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32105 Wysłany: 04 Sie 08 18:38 • Temat postu: Spam lolz
(__/)
(='.'=)
C(")_(")
królik ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32081 Wysłany: 04 Sie 08 09:55 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
Somalia-ależ ty jesteś głupi ;0 Dostałeś na moją prośbe 90% a nie 100% i sam kopiesz sobie grób.Tzn. na swoje życzenie pewnie bana dostaniesz.Nie gorączkuj się kotku.Moderator będzie chciał to zamknie temat.I nie wiem czy zauważyłeś ale nikt tu się nie wyzywa.Więc stfu,nie lubie ciebie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32075 Wysłany: 03 Sie 08 22:01 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32073 Wysłany: 03 Sie 08 21:32 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32071 Wysłany: 03 Sie 08 21:07 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32067 Wysłany: 03 Sie 08 18:56 • Temat postu: Kupowanie nasion. SS
Ale chyba dostałeś satysfakcjonującą odpowiedź.Kupujesz przez telefon który masz w domu lub w sklepie.Naprawdę nikt Ci nie poda dokładnej lokalizacji sklepu[chyba że ktoś akutalnie w to gra].
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32064 Wysłany: 03 Sie 08 17:53 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
A ja Twojego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32062 Wysłany: 03 Sie 08 17:27 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
a wy mojego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32056 Wysłany: 03 Sie 08 16:21 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
Co mnie to obchodzi ? Ryży tego nie pisał na serio,a jeżeli twoje uczucia uraziłem tym obrazkiem to powinieneś coś z sobą zrobić.Na tym obrazku nie było żadnego tekstu dotyczącego religi tylko figurka Jezusa i podpis który imo pasuje idealnie.Wrzuć na luz,jak Ciebie to rani to nie oglądaj obrazka 0o I póki mamy w tym kraju wolność słowa to moge mówić co mi się podoba 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32049 Wysłany: 03 Sie 08 11:00 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
Cytat:
Bardzo ciekawy temat, a na serio to żałosny
Rotfl ! Wygrałeś ;o
A co do tematu to krótko
[obrazek]

Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32044 Wysłany: 02 Sie 08 20:58 • Temat postu: procety
somalia-wiesz o tym że za idiote to w gruncie rzeczy ma cie całe forum ? Więc nie gorączkuj się bo ty nie lepszy,a koleś po prostu chciał pomóc.Jesteś od 2 lat ? Tak,ale uczestniczyłeś w forum 2 miesiące i wyleciałeś z banem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32043 Wysłany: 02 Sie 08 20:57 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
Mi również jest smutno.Tyle osób codziennie opuszcza różne fora na naszym świecie Tomek_btn napewno cierpi i nie może spać,ponieważ już tu nie przychodzi Łączny się w bólu Owca ponoć został/a[nie kojarze go/jej] emo,bo odechciało mu/jej się tu przychodzić ;( Czy to nie jest straszne i smutne ?
Somalia-co ty pieprzysz ? Po prostu nie chce im się tu przychodzić =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32037 Wysłany: 02 Sie 08 17:56 • Temat postu: Kupowanie nasion. SS
Po co piszesz 2 posty pod rząd ? Ktoś będzie chciał to ci pomoże.Instrukcje się czyta.A jak nie masz to znaczy że grasz na piracie i nikt ci nie pomoże.
Możesz zamówić przez telefon albo w sklepie.Znalezienie sklepu powinno ci się chyba udać ? :bad:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32032 Wysłany: 02 Sie 08 14:00 • Temat postu: smutna sprawa ... :(
Nie rozumiem.Do wymienionych osób nie mam nic,ale o co Ci chodzi ? Po prostu nie pisz już nic na forum,może już im się znudziło.Nie chcą pisać to po cholere Gnysek ma robić jakiś temacik i szukać osób z księgi gości ?<tu jest taka księga ? ;o> skoro nikt ich nie wyganiał.Chcą niech wrócą,ale po co się ich prosic o to by odwiedzili forum ? =.= Przy okazji nie obiecałeś kiedyś już tu nie przychodzić ? 0o To znaczy tak Alaizabel gdzieś pisała.


Ostatnio edytowany Sobota, 02 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.