Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32028 Wysłany: 02 Sie 08 08:52 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
OBJECTION !
Właśnie zakochałem się w Phoenix Wright na NDSa A na NDSa mało jest gier w których się zakochuje[Chocobo Tales,Final Fantasy TA2,może jeszcze z 6-7 się znajdzie].Gra wymaga super angielskiego,ale ja z moim słabym jakoś sobie radze[choć czasem trzeba do solucji sięgnąć,jak czegoś kompletnie nie kumam i nie wiem o co jestem pytany Ale jednak dopiero przeszedłem 2 chapter].W grze jesteś obrońcą.Zbierasz różne-śmieszne-rzeczy(dowody),rozmawiasz z innymi itd. Ale najwięcej radości sprawiają rozprawy.Nie ma to jak w najmniej spodziewnym momencie krzyknąć OBJECTION i pokazać dowód kłamstwa.Miny innych i uczucie jakie temu towarzyszy-bezcenne.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32014 Wysłany: 31 Lip 08 19:11 • Temat postu: Sheperd's Crossing
Na ign.com nie ma daty wyjścia więc pewnie nigdzie nie ma.Ale tam jest screen tej gry po Angielsku więc pewnie wychodzi/już wyszła
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32005 Wysłany: 31 Lip 08 14:38 • Temat postu: Harvest Moon - Save.
Ściągnij jakąś inną gre na PSXa i wypal.Jak działa to wina Harvest Moona,jak nie działa to Twoja
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31991 Wysłany: 31 Lip 08 09:20 • Temat postu: Zdjęcie
Musisz wygrać wyścigi konne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31985 Wysłany: 30 Lip 08 22:00 • Temat postu: Jagoda od Kappy
Bo ona nie pojawia się w statystykach.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31982 Wysłany: 30 Lip 08 10:57 • Temat postu: Wędka
Tak,nie powinno w BTNie.
Domka-to bezsensu Nikt nie mierzył że masz 87% na to że jak pada dostaniesz wędke,a 89% jak nie pada.Zawsze masz tyle samo szans i jak tam pójdziesz z pustym plecakiem to na bank dostajesz od razu wędke chyba że coś spieprzyłeś
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31977 Wysłany: 30 Lip 08 09:47 • Temat postu: Wędka
I żeby dostać wędke musisz mieć wolne miejsce w plecaku.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31967 Wysłany: 29 Lip 08 07:49 • Temat postu: Pewne Anime. Błagam pomóżcie!
Zawsze zostaje kupić oryginalną wersje i nie piracić.Ale na początku wyjaśnijmy se pare spraw[mrr ;f]
-Tutaj gotowego linku raczej nikt Ci nie da.Co najwyżej naprowadzi
-Ja podałem Ci 3 linki.1 gdzie znajdziesz utorrenta,drugi gdzie powinien być torrent z tym a trzeci gdzie będą napisy.
-Możesz być cieniasem,ale do końca życia nikt Cie za rączke prowadzić nie będzie.Musisz sama spróbować To nie jest nic trudego 0o
-Ucz się języków ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31959 Wysłany: 28 Lip 08 21:38 • Temat postu: Pewne Anime. Błagam pomóżcie!
www.google.pl
Ściąganij utorrenta i poszukaj na torrentach, na mininova.org powinno być a napisy masz na www.animesub.info
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31956 Wysłany: 28 Lip 08 20:35 • Temat postu: co to jest?
Każdy post jest na inny temat,a na pytanie nie odpowiedział nikt 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31954 Wysłany: 28 Lip 08 15:12 • Temat postu: Kreska GeNeX'a
To zobacz 0o
Hmm,mi się podoba ;d Bo obrazek jest bardzo "prosty" i to nie jest nic złego.Żadnych udziwnień.Jednak uszy troche odtrącają To jednak mi się podoba
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31948 Wysłany: 28 Lip 08 12:43 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ja wpierw Cloud-Aeris-Red
Potem Cloud-Red-Vincent
A gre skończyłem Cloud-Vincent-Cid
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31944 Wysłany: 28 Lip 08 10:19 • Temat postu: co to jest?
Na nowym HMT przydałoby się że przy pisaniu pytania na podforach o HM trzeba by było zaznaczyć jakiego HM'a to dotyczy,bo mało kto pisze o jaki HM chodzi i trza się domyślać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31938 Wysłany: 27 Lip 08 21:38 • Temat postu: troche spamu
http://pl.youtube.com/watch?v=KvKANqNec3E

Mc terminator,mój idol i jego tekst ;d
"żurom uciekał przedemną i przeszedł na czerwonym świetle
złapali go antyterroryści
a ja wziełem prysznic"
nie byłem pewien gdzie to dać,a musiałem gdzieś xd
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
31934 Wysłany: 27 Lip 08 19:04 • Temat postu: Krasnoludki w BTN
To jak ktoś gra niech spróbuje dać Blue Grass niebieskiemu,może da rade ;d
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.