Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32257 Wysłany: 09 Sie 08 21:28 • Temat postu: Spam lolz
popełnij samobójstwo
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32256 Wysłany: 09 Sie 08 21:18 • Temat postu: To ja
Jozin napisał(a):
No kube znam ale somalji nie. Hmmmm... Wole się z nim nie zdadawać bo... chyba wiecie?
Ja znam Girl23 ale Gril23 już nie =.= Jak możesz znać kube a nie znać somali który jest tą samą osobą ?
I ja nei wiem czemu

Cytat:
Ok, ok... No to wyzywanie mnie od policjantów to nic w porównaniu z tym co pisał Tobie. 0 szacunku dla dziewczyn (mowa tu o żeńskiej części HMT).
...myślałem że 0 szacunku dla dziewczyn było mową o facetach
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32244 Wysłany: 09 Sie 08 09:56 • Temat postu: To ja
Cytat:
Kim jest xmateo515x, i dlaczego was przeprasza? Narozrabiał?
Ne,jest to zawodowy przepraszacz ;0 Zawsze przeprasza.Przecież w moim 1 poście wypisałem wszystkie głupie bluzgi somali,z tego wychodzi że to on ;0
Cytat:
Założe się że na niego i na mnie też jesteście cięc :cry:
Że my na Ciebie co ? Kojarzę Twój nick,ale nie moge sobie przypomnieć czemu ktokolwiek miałby być na Ciebie "cięc".
Tj. za coś dostałaś te 50%[co potem wydetyowałaś :>] ale jak będziesz grzeczna to nikt Cie nie zwyzywa 0o Chyba że ja.;o

A i do somali nie ma co pisać,on już raczej nie wróci 0o

Trzeci edit pamiętam Ten motyw z telenowelą i rodzeństwem ;0
Drugi(?) edit:nie,tamten na górze był drugi,ten jest trzeci


Ostatnio edytowany Sobota, 09 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 3 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32232 Wysłany: 08 Sie 08 13:22 • Temat postu: Harvest Moon BTNfG, PSP
pulinka_p napisał(a):
w różowej skrzyni mam tylko przebranie na festiwal, a do lustra to ona coś mówi jakieś tam pierdoły w stylu mam suche usta, muszę bradziej zadbać o siebie i takie tam...
Więc musisz zdobyć inne przebrania,a przebierasz się w skrzyni.Nie grałem w to nigdy ale to chyba logiczne ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32217 Wysłany: 07 Sie 08 19:36 • Temat postu: To ja
Do tego kolejny raz pokazujesz ceche która mnie irytuje u innych.Po cholere ten temat skoro mimo wyniku i tak tu zostałeś.Nie obchodzą mnie twoje przeprosiny i obiecywanie,że już tak nie będziesz robić."Nie obiecuj,odpowiadaj za swe czyny"Skoro słuchasz hiphopu to wrzuciłem ci piosenke którą sobie przesłuchaj
http://odsiebie.com/pokaz/378171---8fa2.html
ZBW+Antylogika - Złudne postanowienia[track i tak taki sobie ;p Mam bo ściągałem cała dyskografie Antylogiki]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32205 Wysłany: 07 Sie 08 16:00 • Temat postu: Przekleta kosa
po co to kreślisz ? Tam jest odpowiedź.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32197 Wysłany: 07 Sie 08 09:56 • Temat postu: To ja
Ryzy napisał(a):
Czemu go okłamujesz? Od razu jak przyszedł to było pytanie kiedy sobie pójdzie, nawet jakby okazał skruche to byłby tym kim jest.

Alaizabel jest miła ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32186 Wysłany: 06 Sie 08 17:48 • Temat postu: To ja
Po co ci to ? Wiesz że tak samo jak bana nie dostaniesz pewnie tak samo nikt cie tu nie lubi.Masz tu już samych wrogów więc zrób dobrze dla siebie i dla nas i idź stąd.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32183 Wysłany: 06 Sie 08 17:38 • Temat postu: To ja
Po cholere ten post ? Pytasz się czy ci wybaczymy.Jednogłośnie uzyskałeś odpowiedź że nikt cie tu nie lubi i byś se szedł.Więc idź i nie wracaj.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32181 Wysłany: 06 Sie 08 16:57 • Temat postu: Harvest Moon BTNfG, PSP
A czy nie zepsuje ci zabawy jak się dowiesz wszystkiego co możesz zdobyć,gdzie co jest itd.?...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32163 Wysłany: 06 Sie 08 13:12 • Temat postu: Spam lolz
A ja bym chciał polecieć gdzieś samolotem 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32159 Wysłany: 06 Sie 08 11:29 • Temat postu: To ja
Neostrata mu nie pomoże.Do tego konta ma 3.Po grzyba ? Bo na inne ma bana.Tj. na kkuubbee ma bana,bo somalia chyba nie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32158 Wysłany: 06 Sie 08 11:28 • Temat postu: Problem z podrywaniem O.o
Podniesienie chwastu i wyrzucenie by zniknął na farmie też zmniejsza ?
Edit:ale mi się punkty przyjaźni nie zmniejszały,mialem taką śmieszną rzecz co sprawdzała ile ma osoba punktów przyjaźni

Ostatnio edytowany Środa, 06 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32154 Wysłany: 06 Sie 08 09:46 • Temat postu: To ja
Przecież somalia bana nie dostał jeszcze po cholere zakładasz nowe konto ? =.=
Jeżeli myślisz że ktokolwiek wybaczy ci te twoje teksty ?
Wypisze co lepsze teksty mr. somali.W końcu i tak i tak są w shoutboxie
Od najnowszego do najstarszego

somalia
21:46, Pon 04 Sie
Policja to kurwy bo zwineli mojego brejdaka

somalia
21:44, Pon 04 Sie
Mój brejdak to dresiaż i kradnie telefony... i ja też tak bede. i co? zabronisz mi policajncie?

somalia
21:40, Pon 04 Sie
sram na twojego bana. Daj komuś dupy to będziesz miec... bananaf a nie bana. "Oto nowy slums attack za chajs kupiona szmata..."[ta reakcja na "dostaniesz bana" jest imo chora 0o]

somalia
21:32, Pon 04 Sie
Dojeżdrzam cie w moment... to mój rapatak ty niejesteś mój ziomek...[elo elo 520-dopisek ;f]

somalia
21:28, Pon 04 Sie
..jescze sie kurwy policzymy..[a to już Epickie]

somalia
21:23, Pon 04 Sie
a ty jesteś kurwa i śmieć

somalia
21:17, Pon 04 Sie
skąd mnie znasz? myslisz że jak sobie przeklinam na forum to byłem rozpieszczany? A wiesz że muj ojciec pił i był menelem?[po kimś musiało pójść 0o Czy ktoś pamięta motyw z Celebitką ?]

~somalia
21:01, Pon 04 Sie
huj w dupe policjantom![od tego się cała kłótnia zaczeła 0o Nie wiadomo skąd pojawił się somalia i zaczął wygłaszać takie teksty, a potem jakoś poszło]


no k,w sumie starczy choć dużo tego było
Sry misiu,sam tego chciałeś 0o
Weź już nie wracaj proszę cie...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32143 Wysłany: 05 Sie 08 18:43 • Temat postu: Łużko
To już zostało wyjaśnione -.-'.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.