Kim jest xmateo515x, i dlaczego was przeprasza? Narozrabiał?
Ne,jest to zawodowy przepraszacz ;0 Zawsze przeprasza.Przecież w moim 1 poście wypisałem wszystkie głupie bluzgi somali,z tego wychodzi że to on ;0
Cytat:
Założe się że na niego i na mnie też jesteście cięc :cry:
Że my na Ciebie co ? Kojarzę Twój nick,ale nie moge sobie przypomnieć czemu ktokolwiek miałby być na Ciebie "cięc".
Tj. za coś dostałaś te 50%[co potem wydetyowałaś :>] ale jak będziesz grzeczna to nikt Cie nie zwyzywa 0o Chyba że ja.;o
A i do somali nie ma co pisać,on już raczej nie wróci 0o
Trzeci edit pamiętam Ten motyw z telenowelą i rodzeństwem ;0
Drugi(?) edit:nie,tamten na górze był drugi,ten jest trzeci
Ostatnio edytowany Sobota, 09 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 3 raz(y).
Wysłany: 08 Sie 08 13:22 • Temat postu: Harvest Moon BTNfG, PSP
pulinka_p napisał(a):
w różowej skrzyni mam tylko przebranie na festiwal, a do lustra to ona coś mówi jakieś tam pierdoły w stylu mam suche usta, muszę bradziej zadbać o siebie i takie tam...
Więc musisz zdobyć inne przebrania,a przebierasz się w skrzyni.Nie grałem w to nigdy ale to chyba logiczne ;0
Do tego kolejny raz pokazujesz ceche która mnie irytuje u innych.Po cholere ten temat skoro mimo wyniku i tak tu zostałeś.Nie obchodzą mnie twoje przeprosiny i obiecywanie,że już tak nie będziesz robić."Nie obiecuj,odpowiadaj za swe czyny"Skoro słuchasz hiphopu to wrzuciłem ci piosenke którą sobie przesłuchaj http://odsiebie.com/pokaz/378171---8fa2.html
ZBW+Antylogika - Złudne postanowienia[track i tak taki sobie ;p Mam bo ściągałem cała dyskografie Antylogiki]
Po co ci to ? Wiesz że tak samo jak bana nie dostaniesz pewnie tak samo nikt cie tu nie lubi.Masz tu już samych wrogów więc zrób dobrze dla siebie i dla nas i idź stąd.
Wysłany: 06 Sie 08 11:28 • Temat postu: Problem z podrywaniem O.o
Podniesienie chwastu i wyrzucenie by zniknął na farmie też zmniejsza ?
Edit:ale mi się punkty przyjaźni nie zmniejszały,mialem taką śmieszną rzecz co sprawdzała ile ma osoba punktów przyjaźni
Ostatnio edytowany Środa, 06 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Przecież somalia bana nie dostał jeszcze po cholere zakładasz nowe konto ? =.=
Jeżeli myślisz że ktokolwiek wybaczy ci te twoje teksty ?
Wypisze co lepsze teksty mr. somali.W końcu i tak i tak są w shoutboxie
Od najnowszego do najstarszego
somalia
21:46, Pon 04 Sie
Policja to kurwy bo zwineli mojego brejdaka
somalia
21:44, Pon 04 Sie
Mój brejdak to dresiaż i kradnie telefony... i ja też tak bede. i co? zabronisz mi policajncie?
somalia
21:40, Pon 04 Sie
sram na twojego bana. Daj komuś dupy to będziesz miec... bananaf a nie bana. "Oto nowy slums attack za chajs kupiona szmata..."[ta reakcja na "dostaniesz bana" jest imo chora 0o]
somalia
21:32, Pon 04 Sie
Dojeżdrzam cie w moment... to mój rapatak ty niejesteś mój ziomek...[elo elo 520-dopisek ;f]
somalia
21:28, Pon 04 Sie
..jescze sie kurwy policzymy..[a to już Epickie]
somalia
21:23, Pon 04 Sie
a ty jesteś kurwa i śmieć
somalia
21:17, Pon 04 Sie
skąd mnie znasz? myslisz że jak sobie przeklinam na forum to byłem rozpieszczany? A wiesz że muj ojciec pił i był menelem?[po kimś musiało pójść 0o Czy ktoś pamięta motyw z Celebitką ?]
~somalia
21:01, Pon 04 Sie
huj w dupe policjantom![od tego się cała kłótnia zaczeła 0o Nie wiadomo skąd pojawił się somalia i zaczął wygłaszać takie teksty, a potem jakoś poszło]
no k,w sumie starczy choć dużo tego było
Sry misiu,sam tego chciałeś 0o
Weź już nie wracaj proszę cie...