Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32338 Wysłany: 11 Sie 08 09:28 • Temat postu: To ja
Czemu do cholery miałby wracać ? Teraz tu się pojawiło od cholery postów osób które nawet nie wiedzą kto to "somalia" ale piszą że wróci,bo każdy tak napisał.Może wróci,może nie 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32330 Wysłany: 10 Sie 08 21:50 • Temat postu: Pomarańcze
1-pomarańcze nie liczą się do tych 101
2-tak ale odrastają krócej.
3-jak pomarańcze są dupne to ich nie jedz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32329 Wysłany: 10 Sie 08 21:48 • Temat postu: To ja
Z łaski swojej jak nie jesteś w temacie to nie udzielaj się.
Somalia powstał odrazu,dzień po zbanowaniu kkuuubbbyyy.
To kolejne konto powstało też dzień po daniu 90% somalii i po kłótni.
Więc z tego wychodzi że on w gruncie rzeczy na dłuższy czas nigdy z forum nie odchodził.
Teraz w sumie jest jego najdłuższa przerwa.Może wróci może nie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32328 Wysłany: 10 Sie 08 21:44 • Temat postu: 3 wyrazy
zawodowiec-co ty odpieprzasz ? ;0
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała ta arktyczna mewa! Która ponoć śpiewa... sopranem co rano! Somalia się wpieprzył jak Jozin głupi ale ni zbazin. Ktory lubil trolle i jest noobem. Podobnie jak somalia. Dzisiaj było słonecznie ale było zimno
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32309 Wysłany: 10 Sie 08 15:20 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała ta arktyczna mewa! Która ponoć śpiewa... sopranem co rano! Somalia się wpieprzył jak Jozin głupi
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32307 Wysłany: 10 Sie 08 15:15 • Temat postu: To ja
Z niejakim "gomezem"(znasz ?) pewnie też
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32305 Wysłany: 10 Sie 08 14:05 • Temat postu: Czy już nikt nie gra w HM BTN na PSX!?
FAN_BTN napisał(a):
moj szarak ma juz 11 latek i nadal mi dziala tylko szkoda ze mi nie chodzi btn tylko plery mnie bola na kompie i tez nie ma jak stara gierka tekken 3
Masz PSXa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika: PlayStationConsole_bkg-transparent.png
usuń spacje z linka by wejść
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika: PSone.jpg [z tym że bez ekranu]
Tutaj też musisz usunąć spacje i wkleić

Ostatnio edytowany Niedziela, 10 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32298 Wysłany: 10 Sie 08 13:11 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32294 Wysłany: 10 Sie 08 13:02 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32287 Wysłany: 10 Sie 08 11:36 • Temat postu: To ja
Czemu nie nauczysz ? Każdego da się w sumie nauczyć "nowych sztuczek".
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32286 Wysłany: 10 Sie 08 11:35 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32281 Wysłany: 10 Sie 08 10:09 • Temat postu: 3 wyrazy
100 lat temu zmarla twoja mama która lubiała jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo sie bawila nozem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasilek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świerze ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32280 Wysłany: 10 Sie 08 10:06 • Temat postu: To ja
Czemu miałby wrócić ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32274 Wysłany: 10 Sie 08 08:53 • Temat postu: Spam lolz
Ale jak można mieć dosyć trąb powietrznych ? Przez dom mu 2 przelazły czy co ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32273 Wysłany: 10 Sie 08 08:51 • Temat postu: Dowcipy
OBJECTION !
W USA – 5372,
W Polsce – 3957 (4172)
Liczba w nawiasie jest dlatego że w Polsce nie wyświetlili 215 odcinków ;0
I jest to stan odcinków z dnia: 07.08.2008 ;0
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.