Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32469 Wysłany: 15 Sie 08 12:20 • Temat postu: Dowcipy
Międzynarodowy wyścig kolarski. Peleton właśnie zbliża się do ostatniego odcinka. Lecz nagle... Co to?! Ktoś, nie wiadomo dlaczego, rozlał na tor beczkę oleju. Teraz na zakręcie czeka na kolarzy duża śliska plama. Ależ się będzie działo! Wpadają pierwsi zawodnicy. Oto właśnie reprezentant Rosji, z gromkim okrzykiem i gracją rzuconej cegły, pędzi na spotkanie Matuszki Ziemi. Zaraz po nim Niemiec atakuje kierownicę roweru, bierze ją szturmem, przelatuje nad nią i po krótkiej powietrznej walce solidnie grzmoci o ziemię. Sekundy później Anglik, ze stoickim spokojem, flegmatycznie zsuwa się z roweru i zajmuje pozycję horyzontalną pod kołami swego bicykla. Następnie Francuz, jak na prawdziwego kochanka przystało, chwilę balansuje wyprostowany, po czym pada brzuchem na wyczekującą go tęsknie ulicę. Włoch zdążył tylko krzyknąć "Mamma mia!" i już leży rozpłaszczony na asfalcie, jak dobra pizza na patelni. Amerykanin chwilę walczył próbując utrzymać się na siodełku wierzgającego roweru, jednak podobnie jak poprzednicy, zostaje zmieciony z rumaka niczym kowboj na rodeo. Wszyscy dają pokaz prawdziwie sportowej determinacji, walki i fantazji, tylko Polak wziął się i zwyczajnie wyjebał...

> Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa sie on z jednego tylko pytania,ale pytanie to jest bardzo ważne
>
> Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi!
>
> Zastanów sie.
> Odpowiedz szczerze i dowiedz sie czegoś o swojej moralności.
> Wyobraź sobie poniżej opisana sytuacje i podejmij decyzje.
>
> Pamiętaj :
>
> Odpowiedz powinna być spontaniczna, ale szczera!
>
> ...Znajdujesz sie w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej
> orkanem... Niesamowite masy wody....
> Jesteś fotoreporterem w samym środku tej przerazajacej katastrofy.
> Próbujesz zrobić jak najbardziej oddające groze zdjęcia... Sytuacja
> jest niemal beznadziejna...
> Wokół ciebie znikają domy, ludzie walcza z zywiolem...
> Potega natury w calym jej okrucienstwie ... porywa wszystko na jej
> drodze.
> Nagle widzisz mezczyzne prowadzacego terenówke... który walczy
> rozpaczliwie, wyglada jakos znajomo...
> I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczynski!
> Ale widzisz, ze szalejaca powódz zaraz go porwie - ostatecznie...
>
> Masz dwie mozliwosci - uratowac go albo zrobic zdjecie twojego zycia!
> Ocalic mu zycie albo zrobiz zdjecie, za które na pewno zgarniesz
> Pulitzera! Zdjecie, które przedstawia smierc jednego z najwazniejszych
> ludzi w Polsce...
>
> A teraz pytanie:
>
>
>
>
>
>
>
>
>
> MATOWE CZY BLYSZCZACE ??


Ostatnio edytowany Piątek, 15 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32444 Wysłany: 14 Sie 08 14:49 • Temat postu: Drobna prośba
tsubasa napisał(a):
Jeśli je o to poprosisz to będą pracować. Produkty są sprzedawane następnego dnia. Jeśli występują u ciebie błędy w grze to zainwestuj w oruginalnego FoMT'a i GBA (o ile nie masz).

gra sama w sobie ma błędy,nawet oryginał[szczególnie ten którego kupił Crash ;0]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32427 Wysłany: 14 Sie 08 09:47 • Temat postu: Final Fantasy...
Cytat:
Każdy mówi ze to super, zaje**sta gierka, itp.
więc chyba warto -.-'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32413 Wysłany: 13 Sie 08 15:43 • Temat postu: Drobna prośba
Właśnie-w jaką wersje językową Ty grasz ?
Ja nie gram wcale,ale się zpaytam,może ktoś inny będzie chciał i nie będzie wiedział do jakiej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32412 Wysłany: 13 Sie 08 15:40 • Temat postu: Saga Ród Czarnego Smoka HELP!!!(brak pomysłów.
...A ona pisze jakie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32407 Wysłany: 13 Sie 08 14:08 • Temat postu: Problem z piórkiem
Pióro potrzebne jest do ożenienia się
Więc skoro nie masz wszystkich scenek to dlatego nie ma tam tego piórka bo nie jest Ci ono potrzebne,w końcu i tak się nie ożenisz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32400 Wysłany: 13 Sie 08 11:44 • Temat postu: Problem z piórkiem
Miałeś wszystkie scenki ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32397 Wysłany: 13 Sie 08 08:32 • Temat postu: Saga Ród Czarnego Smoka HELP!!!(brak pomysłów.
Ryży musiał powiedzieć coś innego niż wszyscy.

Cytat:
Rybak był przemytnikiem.
Co przemycał ? 0o Ryby ? Zresztą to niczego nie wyjaśnia
Cytat:
To pan tego dworu kazał sfingować śmierć kilku ludzi z szubienicy. Musiał czymś nakarmić swoje dzieci (wampiry) (zapomniałam napisać o tym wcześniej).
Po sfingowaniu śmierci nagle znikąd pojawił się w Tajemniczym Dworze.I czym do cholery jest ten wojownik-mag ?
Cytat:
Okazuje się że Pan dworu dajmy na to na razie nadam mu imię Lucyfer, jest wampirem, przodkiem Ingrala.
Czyli Ingrall też musiałby być wampirem.Do tego to w sumie też niczego nie wyjaśnia,przecież był pochowywany 0o Chyba że "To był sen z przyszłości Ingrala" tyczy się też tego 0o Wtedy jest to beznadziejnie głupie.Ja bym nawet nie lazł mu pomagać,skoro i tak zdechnie.
Cytat:
Ona zostaje porwana przez złodziei, potrzebna im był ktoś kto odwracał by uwagę potencjalnej ofiary.
I szukali jej po jaskiniach ? Bo o ile pamiętam to tam wtedy mieszkali ? Ale wstałem przed chwilą to jeszcze nie do końca kojarze ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32394 Wysłany: 12 Sie 08 20:19 • Temat postu: pytanko
wrzuć to co chcesz na www.fotosik.pl ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32386 Wysłany: 12 Sie 08 16:42 • Temat postu: HM: btn
Tylko czekolady ? No to powinnaś mieć 99%,miałaś ? :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32382 Wysłany: 12 Sie 08 15:13 • Temat postu: Saga Ród Czarnego Smoka HELP!!!(brak pomysłów.
Cytat:
1. Tom pierwszy zaczyna się od ucieczki kobiety z niemowlakiem, za nią widać lunę palącej się wioski.
Początek nie zaskakuje.Ani nie jest bardzo żałosny,ani dobry.Bardzo zwykły
Cytat:

2. Okazuje się że to wcześniej śniło sie tylko małemu chłopcowi Ingral.
A dalej jest gorzej.Motyw z osobą która przewidziała we śnie to co się potem zdarzyło[zawsze jest to katastrofa a jakże] jest głupi.Rozumiem,nawiązania do innych serii.Ale opieranie całej książki na tym jest głupie.
Cytat:
3. Chłopiec ten mieszka u rybaka który każe mu ciężko pracować, ciągle mu przypominając że jest podrzutkiem. Rybak ciągle wyzwierza się nad chłopcem (bije i wyzywa go).
Jeszcze nigdy nie czytałem by osoba do której trafił główny bohater była dla niej dobra i miła[a jak była to zdychała po tygodniu].Po co więc robić inną rzecz,skoro lepiej zrobić coś co już było i to dziesiątki razy.Rybak znając życie zginie a jego chate spalą ech ?
Cytat:
4. Pewnego pięknego wieczora gdy już mały Ingral kładzie się spać w kącie schowka na sieci itp. na rybaka i jego żonę napadają bandyci. Przeszukują chałupę, ale nie znajdują chłopca ponieważ ten ukrył się w beczce z rybami. Rybaka związują i biją (Ingral podgląda całą scenę przez dziurkę w drzwiach), a jego żonę gwałcą i mordują na jego oczach.
A jego bandyci którzy przeszukują cały dom nie znaleźli ? Nie przeszukali beczki z rybami ? A i z tego co tu piszesz to bandyci musieli zamknąć za sobą drzwi,skoro podgląda przez dziurke.Tak chyba się nie robi.
Cytat:

5. Zabijają rybaka i podpalają chałupę, Ingral wyczołguje się tajnym przejściem do lasy.
Rybak bez domu z super-tajnym-przejściem to jak Turek bez kamerki internetowej
Cytat:

6. W lesie napadają na niego wygłodniałe wilki, ratuje go myśliwy, który stracił syna w podobnej sytuacji. Ingral był bardzo podobny do zmarłego chłopca, myśliwy wraz z małżonką postanawiają zaopiekować się chłopcem.
Szybki ten myśliwy,wilki będące wygłodniałe powinny go zjeść zanim by to zauważył
Cytat:

7. Przeżywa tu kilka lat szczęścia, uczy się walczyć.
W końcu każdy bohater nudnych i głupich fantasy musi umieć walczyć.
Cytat:

8. Myśliwy umiera, wdowa wraz z Ingralem trafiają do wioski na służbę, zaraza w wiosce przeżywa tylko Ingral i dziewczynka.
Rotfl.Pojawiła sie zaraza i wybiła wszystkich oprócz 2 osób.Ofc osoba która przeżyły to nie jakiś rybak,sklepikarz,pijak tylko nasz główny super-bohater i laska by mu nudno nie było
Cytat:

9. Trafiają do jaskini w której żyją kilka miesięcy, zaprzyjaźniają się. Ona zostaje porwana. On wyrusza w podróż by ją odnaleźć.
Cała wioska wolna,a ci mieszkają w jaskini 0o.I standard,Ona została porawana,On wyrusza na pomoc,znajduje ją i uratuje,przy czym zabije tego złego,a księżniczka Peach...tfu,Ona da mu buziaczka.Bowser też to wie
Cytat:
10. Trafia do mędrca który uczy magii.
-cześć nauczysz mnie magii ? Nie mam kasy jestem z ulicy
-pewnie chodź
Cytat:

11. Zostaje wysłany do miasta po zapasy.
Idzie po zapasy a tam judo,hahahahahalolz.
Sry sry.No k,tutaj nie ma się czego przyczepić ;p Po za tym że ja bym nie dawał obcemu ledwo poznanemu kolesiowi kasy by poszedł po zapasy[ale rym]
Cytat:

12. Nie słusznie zostaje oskarżony o morderstwo.
Ile razy to ja byłem oskarżany o morderstwo w drodze do sklepu
Cytat:
13. Na szubienicy zostaje sfingowana jego śmierć.
Czemu zostaje sfingowana ?
Cytat:

14. Trafia do tajemniczego dworu.
Po cholere tam włazi ? 0o I w ogóle skąd on się tam wziął ?
Cytat:

15. Zawody zorganizowane przez pana dworu.
to już komentowałem wyżej
Cytat:

16. Przyjaźń z wojownikiem, i łuczniczką która okazuje się zaginioną dziewczynką.
Jaki ten świat mały 0o Te zbiegi okoliczności są głupie.Idzie sobie,nagle zabrali mu dziewczyne[nie mieli co robić 0o].Potem trafia do dziwnego tajemniczego dworu akurat gdy zostały zorganizowane zawody.I tam znalazł dziewczyne która mogła być w miliardzie innych miejsc.
Cytat:

17. Zawody okazują się pułapką, trafiają do jaskini pełnych wampirów.
Haha,ale im kawał zrobił
Cytat:

18. Ingral zabija pana dworu i przejmuje posiadłość. (przed zabiciem hrabiego odkrywa swoją tożsamość, i tajemnice pana dworu.
Jaki kozak.Wybił wszystkie wampiry,wylazł,zabił harbiego i podpieprzył dwór.A jego tożsamość to jaka jest ?
Cytat:

19. Postanawia pochować hrabiego przy ukochanej.
Czemu akurat przy ukochanej ?
Cytat:

20. Dostaje wiadomość od Hrabiego z drugiego tomu.
Odkopał się i wysłał wiadomość do niego gołębiem tak ? Bo nie wiem jak inaczej mógłby to wysłać,skoro nie znał jego miejsca zamieszkania.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32380 Wysłany: 12 Sie 08 14:05 • Temat postu: Czy już nikt nie gra w HM BTN na PSX!?
Jak jest temat o HM : BTN to można pisać też o wersji dla dziewczyn,po co robić taki sztuczny podział.Po co Ona miałaby robić temat o wersji dla dziewczyn gdy jest jedyną osobą jaka w to w sumie gra i nikt by tam nie pisał.A tu się pochwaliła po prostu,to nic złego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32374 Wysłany: 12 Sie 08 13:02 • Temat postu: Czy już nikt nie gra w HM BTN na PSX!?
1- ten temat nie jest poświęcony PSXom a HM:BTN
2 - HM btn fg jest na PSXa chyba ? Bo w sumie na co innego ? ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32371 Wysłany: 12 Sie 08 12:20 • Temat postu: Saga Ród Czarnego Smoka HELP!!!(brak pomysłów.
Tekst pisałem po kolei[czytałem,cytowałem i komentowałem].Lecimy.
Cytat:
Próbuje napisać (dokończyć pisanie książki). Jest to saga fantasy, pierwszy tom można uznać za napisany, drugi nie cały w skrócie(ma jak na razie tylko wątek główny). Książka ma być pod tytułem Saga Ród Czarnego Smoka tom pierwszy Łzy Ciemności, tom drugi Skowyt Nocy.
Hmm,no to powodzenia.Choć nie lubię takich tytułów[Łzy Ciemności,Skowyt Nocy itp.,a i Ród Czarnego Smoka raczej odstrasza] to po tytule raczej nie ma co oceniać książki[i tak wątpiei że ją skończysz ] A i po napisaniu,co chcesz z nią zrobić ?
Cytat:

W pierwszym tomie ,,Sagi Ród Czarnego Smoka Skowyt Nocy'' poznajemy głównego bohatera imieniem Ingral
0o.Ingrall,to imie jest słabe,nie zapada w pamięć i nie wygląda jak imie ;p
Cytat:
jego losy poznajemy od dzieciństwa (dość skróconego)
A cóż to za dzieciństwo ? Tj jakie ono jest ?
Cytat:

, można zauważyć, że za głównym bohaterem "kroczy śmierć"
Tego już nie mam siły komentować 0o Łzy ciemności,skowyt nocy a za głównym bohaterem[imieniem "Ingrall"] "kroczy śmierć".Coś w rodzaju "emocje odbijają się od krawędzi mojej duszy" ;0.Dla mnie to zbyt wielki bełkot.
Cytat:
Gdy już się zaprzyjaźnia z dziewczynką imieniem Lisa [imię do zmienienia], ona zostaje porwana.
Jakże inaczej...
Cytat:
Później chłopiec ma swoje losy

Cytat:
nie zdradzę na razie, gdzieś w połowie książki trafia do tajemniczego dworu, pan tej posiadłości organizuje zawody, wygrany dostanie dwór.
Hmm,też troche bezsensu.Mam tysiące pomysłów co można zrobić z takim dworem,a oddawanie go byle komu nie jest najlepszym z nich
Cytat:
Zawodników było sześciu, dwie łuczniczki, dwóch magów-wojowników (między innymi Ingral), i dwóch wojowników z toporami (typowi silni, potężnie zbudowani awanturnicy)
Cóż to jest ten mag-wojownik ?
Cytat:
Zdobywa dwór [nie koniecznie tak jak pan tego dworu obiecał (mała tajemnica jak to zrobił) odkrywamy mroczną tajemnice]. Wszystko tak w dużym skrócie co tam będzie.(wampiry)
To jest zbyt zamotane na komentarz 0o
Ingrall zdobywa dwór[z tym że go nie zdobywa,albo zdobywa inaczej ? 0o].A dwór ten ma mroczne tajemnicze ? W sumie nie pamiętam opowiadania tego typu[fantasy ?] by był dwór bez mrocznej tajemnicy.A i tego "wampiry" na końcu nie rozumiem
Cytat:

W drugim tomie ,,Sagi Ród Czarnego Smoka Skowyt Nocy'' nasz bohater wraz z przyjaciółmi wyrusza pomóc hrabiemu ( hrabia wcześniej prosił o pomoc)
Nie skomentuje bo tego nie rozumiem 0o Hrabia po prosił ich o pomoc,a więc ten poszedł po kolegów by mu pomóc ?
Cytat:
w rozwiązaniu małego problemu (od jakiegoś czasu atakują jego posiadłość wilkołaki)
Phew,bardzo mały ten problem 0o A i znowu-po cholere te wilkołaki go atakują i czemu jeszcze nie zabiły bezbronnego hrabie ?
Cytat:
Jest tajemnica, zwrot akcji
0o.Tajemnica i zwrot akcji to jest w FF VII.Ty masz małe niedopowiedzenie i brak zwrotów 0o Chyba że coś ominąłem
Cytat:
, ale nie wiem jak zesfatać Ingrala, by ten mógł doczekać się potomstwa, w końcu to Saga Ród... , a nie Saga Potomek.... Pomocy!!!
Pewnie jak w każdym fantasy 0o Nagle zaczną się sobie zaczynać podobać,pod koniec tomu facet oświadczy się dziewczynie,a na początku kolejnego będą dzieci.
Cytat:

Przy okazji o jakich jeszcze proponujecie napisać potworach. ]:->
O jakiś które wymyślisz sama.
Cytat:
Główny bohater ma mieć znamię w kształcie smoka, znamię jest czarne( znamiona które przypominają jakieś kształty naprawdę się zdarzają choć niezwykle rzadko.)
...czemu od początku się tego spodziewałem ? ;o
Cytat:
Dzieciństwo będzie skrócone Ingral w czasie swoich podróży dowiaduje się kim jest tak naprawdę.(nie wychowywał się w biologicznej rodzinie.)
Tak samo jak w Naruto,na 10 postaci 9 nie ma rodziców
Cytat:
Łzy ciemności jest o wampirach ,a tytuł jest związany z książką. [nie chce zdradzać jak]
Zdradź.


Ostatnio edytowany Wtorek, 12 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32354 Wysłany: 11 Sie 08 21:12 • Temat postu: Czy już nikt nie gra w HM BTN na PSX!?
FAN_BTN napisał(a):
Mariossjex po co mi pokazujesz zdjęcia PSXa i PSone??????? wiem jak wygląda konsola xD

Ucieło mi pytanie.Tam pisałem którą masz z tych konsol.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.