Wysłany: 17 Sie 08 12:33 • Temat postu: Elli - maly problem
Nie widziałem poprzedniego postu.Więc oprócz tego że próbujesz wyjść z twarzą czepiając się NAS choć sama zrobiłaś błąd,to jeszcze bezczelnie kłamiesz.To żałosne ;f
Alaizabel-napisz czasem ;d
Wysłany: 17 Sie 08 12:18 • Temat postu: Elli - maly problem
Nie odpowiedziałaś mi.Jeżeli żółte,to po prostu zrobiłaś z siebie idiotke i zamiast przyznać się do winy próbujesz teraz się ratować pisząc że to nasza wina i robimy zamieszania,a nie że to TY się pomyliłaś ;/ Poproś Alaizabel niech Ci pożyczy stare konto :/
Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 17 Sie 08 10:23 • Temat postu: Duzy plecak
To pytanie ? Bo chyba dlatego podawałeś swoje sterowanie
On ci przecież wszystko podał ;/ Chyba nikt nie jest aż tak ograniczony by nie wpaść jak to zrobić ;s I nie mówcie mi że kogoś obrażam,bo jeżeli ktoś nie wpadnie na to jak wyjąć narzędzie które wyjmujesz "L + B" mając podane że u niego L to A a B to X to to jest straszne :<
Wysłany: 17 Sie 08 08:52 • Temat postu: Elli - maly problem
Drwale pukają się w głowe ? Ciekawe ciekawe.
Obraziłem Cie gdzieś ? To była rada,dobra zresztą.
Bo oczywiście każdy się myli,na każdej stronie kłamią tylko Kasiulka ma racje.
Ja się nie martwie.Ale jedyne co możesz zrobić to edit graficzny i dokleić inne serce.Sam grałem w BTN kiedyś.A i z ciekawości-na którym jest w sklepie piórko ? Na pomarańczowym,blado czerwonym czy mocno czerwonym ?
Edit:Fuck,już mam powyżej 2000 postów i nawet nie zauważyłem:<
No to pora bić 3000 ;0
Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 16 Sie 08 16:55 • Temat postu: Elli - maly problem
Weź Ty się puknij plz.
Nawet na stronie pisze
"Gdy rozmawiamy z dziewczyną, w prawym dolnym rogu widać serduszko. Serduszka mają następujące kolory (od najsłabszego do miłości): czarne, fioletowe, niebieskie, zielone, żółte, pomarańczowe, czerwone."
Byłby podział na "mniej" i "bardziej" czerwone.I ja się nie martwie o Twój daltonizm.Ja się martwie o to,że bez żadnego dowodu próbujesz się kłócić ze wszystkimi i z tym co pisze na stronie.
;p
Napakowałeś za dużo efektów,a czcionka jest cholernie nie czytelna.Sam nie wiem czy umiałbym zrobić takie efekty jak Ty,ale użyłeś je kompletnie bez gustu.I dla mnie to jest ochydne