Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32541 Wysłany: 17 Sie 08 13:46 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
nie mam się do czego przyznawać, że się pomyliłam, ponieważ uważam, że tamto serce NIE JEST pomarańczowe.
Chuj mnie obchodzi co Ty uważasz.To serce JEST pomarańczowe.A przyznać się do winy po pomyłce wypada
Cytat:
Odczepcie się ode mnie w końcu, ja uważam tak, a wy inaczej.
Jak przyjdzie osoba która będzie uważała że ziemia jest płaska to też się przyczepie
Cytat:
I jeżeli wam to odpowiada, to uważajcie mnie za daltonistkę, mnie to zwisa.
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu
Cytat:
jejku.. czy to taki problem uszanować moje zdanie? ;o
tak kiedy jest ono bezsensowne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32536 Wysłany: 17 Sie 08 12:33 • Temat postu: Elli - maly problem
Nie widziałem poprzedniego postu.Więc oprócz tego że próbujesz wyjść z twarzą czepiając się NAS choć sama zrobiłaś błąd,to jeszcze bezczelnie kłamiesz.To żałosne ;f
Alaizabel-napisz czasem ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32534 Wysłany: 17 Sie 08 12:18 • Temat postu: Elli - maly problem
Nie odpowiedziałaś mi.Jeżeli żółte,to po prostu zrobiłaś z siebie idiotke i zamiast przyznać się do winy próbujesz teraz się ratować pisząc że to nasza wina i robimy zamieszania,a nie że to TY się pomyliłaś ;/ Poproś Alaizabel niech Ci pożyczy stare konto :/

Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32529 Wysłany: 17 Sie 08 12:03 • Temat postu: Elli - maly problem
Odpowiedz mi.Jaki kolor miało serce przed blado czerwonym
A i jesteś,jesteś.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32526 Wysłany: 17 Sie 08 11:51 • Temat postu: Elli - maly problem
A jaki był kolor u Ciebie PRZED tym blado czerwonym ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32523 Wysłany: 17 Sie 08 11:26 • Temat postu: Elli - maly problem
Nie nie można.To pierwsze jest pomarańczowe,to drugie jest czerwone.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32521 Wysłany: 17 Sie 08 10:23 • Temat postu: Duzy plecak
To pytanie ? Bo chyba dlatego podawałeś swoje sterowanie
On ci przecież wszystko podał ;/ Chyba nikt nie jest aż tak ograniczony by nie wpaść jak to zrobić ;s I nie mówcie mi że kogoś obrażam,bo jeżeli ktoś nie wpadnie na to jak wyjąć narzędzie które wyjmujesz "L + B" mając podane że u niego L to A a B to X to to jest straszne :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32518 Wysłany: 17 Sie 08 08:56 • Temat postu: Final Fantasy...
Lamerzy,sami od siebie ściągnęli ;/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32517 Wysłany: 17 Sie 08 08:52 • Temat postu: Elli - maly problem
Drwale pukają się w głowe ? Ciekawe ciekawe.
Obraziłem Cie gdzieś ? To była rada,dobra zresztą.
Bo oczywiście każdy się myli,na każdej stronie kłamią tylko Kasiulka ma racje.
Ja się nie martwie.Ale jedyne co możesz zrobić to edit graficzny i dokleić inne serce.Sam grałem w BTN kiedyś.A i z ciekawości-na którym jest w sklepie piórko ? Na pomarańczowym,blado czerwonym czy mocno czerwonym ?

Edit:Fuck,już mam powyżej 2000 postów i nawet nie zauważyłem:<
No to pora bić 3000 ;0

Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32509 Wysłany: 16 Sie 08 21:39 • Temat postu: Harvest Moon: Wesołej Podróży
Wątpie że wyjdzie ,ale wydaje mi się że może być coś ciekawego.Ale jedna rzecz martwi
"Tutaj! Ponad 5 lat ciągłej akcji i zabawy!"
limit czasowy ? :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32507 Wysłany: 16 Sie 08 20:52 • Temat postu: Naruto Sygnatury
Sasuke to dziwka,a po tym co się ostatnio działo w mandze-Itachi też ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32501 Wysłany: 16 Sie 08 16:55 • Temat postu: Elli - maly problem
Weź Ty się puknij plz.
Nawet na stronie pisze
"Gdy rozmawiamy z dziewczyną, w prawym dolnym rogu widać serduszko. Serduszka mają następujące kolory (od najsłabszego do miłości): czarne, fioletowe, niebieskie, zielone, żółte, pomarańczowe, czerwone."
Byłby podział na "mniej" i "bardziej" czerwone.I ja się nie martwie o Twój daltonizm.Ja się martwie o to,że bez żadnego dowodu próbujesz się kłócić ze wszystkimi i z tym co pisze na stronie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32492 Wysłany: 16 Sie 08 12:26 • Temat postu: Naruto Sygnatury
12:24:13 venice (2814264)
chcesz zjechać kogoś za kompletny brak gustu i zdolności manualnych?

12:24:31 redranger (2336113)
a co ? :F

12:24:37 venice (2814264)
https://hmt.pl/viewtopic.php?p=32491#32491

;p
Napakowałeś za dużo efektów,a czcionka jest cholernie nie czytelna.Sam nie wiem czy umiałbym zrobić takie efekty jak Ty,ale użyłeś je kompletnie bez gustu.I dla mnie to jest ochydne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32489 Wysłany: 16 Sie 08 09:21 • Temat postu: Elli - maly problem
Słabo czerwone zwane jest przez zawodowców "pomarańczowym".
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32481 Wysłany: 15 Sie 08 18:06 • Temat postu: Wasze prace graficzne ^^
Jak ktoś ma prace to wrzuca do fan zone i tam się ocenia
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.