Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32618 Wysłany: 18 Sie 08 08:30 • Temat postu: Elli - maly problem
Co wy z tymi 3000 ;f Nie bawiłem się wcale dobrze,a na 3000 mi aż tak nie zależy.Bardziej 10000 ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32608 Wysłany: 17 Sie 08 18:53 • Temat postu: Elli - maly problem
To jest wyjaśniony fioletowy daltoniści ;/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32603 Wysłany: 17 Sie 08 18:46 • Temat postu: Magda i kozy z Gruzji
Haha Świetne.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32597 Wysłany: 17 Sie 08 18:03 • Temat postu: Elli - maly problem
My nic nie wpieramy.Kolor jest pomarańczowy więc tak go nazywamy 0o
Zabronisz jej się wtrącać ? 0o Na forum kto chce może pisać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32588 Wysłany: 17 Sie 08 17:05 • Temat postu: Elli - maly problem
Ten kolor jest pomarańczowy,do tego nie ma wątpliwości[pytałem się 3 osoby-każda tak to nazwała].A ten kolor,to dokładnie ten sam co był użyty przy robieniu serca,z tym że bez pojaśnienia i podobnych bajerów.
http://www.arpax.pl/img/byk%20czerwony%20logo.jpg
tu masz czerwony
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32584 Wysłany: 17 Sie 08 16:57 • Temat postu: Elli - maly problem
Chciałem dać Ryżowi by to napisał,ale prosił mnie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bcdc6a22111bbf9.html
jaki w tym linku jest wg. Ciebie kolor ?

Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32581 Wysłany: 17 Sie 08 16:20 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
Przepraszam bardzo, czy nie widziałeś może, że już raz przeprosiłam ?
Jak przeprosiłaś ? "Będe mądrzejsza i przeprosze".Chciałem pociągnąć temat,bo nei wiedziałem co w tym jest mądrzejszego
Cytat:
I co.. olałeś to i dalej ciągnąłeś temat. Nie tylko ja jestem winna tej kłótni, ale Ty też, bo sama z sobą bym się nie kłóciła.
to normalne,ale nie użył bym słowa "winna".Po prostu się pokłóciliśmy.Ciągnięcie dalej,będzie zależało tylko od Twojego kolejnego postu.Ja jednak jakiekolwiek zarzuty do mnie komentuje.
edit:nie widzialem tego co piszesz
Cytat:
To chyba Ty nie widzisz, ze to zdjęcie z pomarańczą jest innego koloru niż to serce.
Źle przeczytałem pierw.Teraz w sumie do końca tego nie kumam 0o Dam Ryżowi się wypowiedzieć ;p


Ostatnio edytowany Niedziela, 17 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32577 Wysłany: 17 Sie 08 16:08 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
Dobra, dajcie mi już spokój.
Chciałaś żeby dali CI spokój,więc uważałaś się zaatakowana.
Cytat:
kto nie ma racji jest ode mnie mniej mądry.
nazwałaś mnie mniej mądrym,a ja nie dawałem do tego powodów
Cytat:
Wiesz co Ci powiem, boli Cię to, że nie możesz postawić na swoje
W tym wypadku mi to wisi.Moge nie mieć racji,moge ją mieć.
Cytat:
I każdy kto się za mną stawia jest według Ciebie niemądry.
Tego nie napisałem.Wg. mnie Ty też nie jesteś niemądra.Po prostu nie wiesz co masz pisać.Nie wiem tylko po co jesteś tak uparta,gdy znikł wątek.Ja po prostu odpisuje,a Ty nie odpisujesz a próbujesz coś o mnie napisać.
Cytat:
I się w niczym nie pomyliłam. Dla mnie tamto serce jest, było i będzie blado czerwone. Czy to Ci się podoba, czy nie.
Pomyliłaś się.Nie pomyliłaś się w tmy że "dla Ciebie tamte serce jest czerwone".Może po prostu nie odróżniasz.Ale stiwerdzenie "tamto serce jest czerwone" jest nie prawdziwe,bo ono jest pomarańczowe.Kolor którego użyli do namalowania tego serca jest pomarańczowy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32572 Wysłany: 17 Sie 08 15:56 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
KURWA MRX ZAMKNIJ SIE
A,spoko.
Cytat:

ty chyba sobie jaja robisz, wypominasz dziewczynie, że nie odróżnia kolorów?
Nie wypominam że nie umie odróżniać kolorów,ale że zamiast przynać pomyłke zaczeła pisać,że wszyscy na nią naskoczyli,ona ma i tak racje,a każdy kto nie ma racji jest od niej mniej-mądry
Cytat:
IMHO te kolory są bardzo podobne do siebie.
Co z tego ?
Cytat:

że niby to ja ją sprowokowałam pisząc 2 posty?
Nie,tylko zdopingowałaś
Cytat:
sam ją kurwa prowokujesz, jedziesz po niej na całej linii, ty sie weź zastanów :F.
Ja cytuje Ją i odpowiadam.
Cytat:

Wiem, że bardzo chcesz żeby wyszło na twoje, ale niestety Kasiulka wygrywa :F
My nie walczymy
Cytat:
Kurwa powiem ci to tylko raz: dorośnij.
Nie Tobie oceniać moją dorosłość.Jeżlei uważasz swoją wypowiedź za dorosłą i jedyną-dobrą to spoko.
Cytat:
Tutaj napisałeś PO. Więc sam się zdecyduj, czego chcesz.
Błąd myśleniowy.Więc po blado czerwonym było pomarańczowe ?
Nie chodzi mi o załagodzenie sytuacji.Może napisałem raz coś mocniej niż chciałem.Jednak ja nie mam zamiaru przestawać pisać i jeżeli uważasz że masz racje to też pisz.Może mnie przekoansz może nie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32567 Wysłany: 17 Sie 08 15:38 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
i co? napisałeś PRZED a nie PO. Sam już się w tym gubisz ;]
...ech,Ty udajesz ? Napisałem PRZED.To pytanie miało być sprawdzeniem.Jeżeli napisałabyś "żółty" wiedziałbym że się pomyliłaś i wzięłaś pomarańczowy za czerwony.Gdy napisałaś pomarańczowy,wiedziałem,że chcesz po prostu jak najdłużej kłamać.Bo pomylić tego żółtego z pomarańczowym się nie da.
Cytat:

I nie będę przepraszać za to, że uważam, że to jest blado czerwony, a nie pomarańczowy.
Cytat:
Przepraszam za to, że widzę serce bardziej blado czerwone, niż pomarańczowe
ech,obejdzie się bez mojego komentarza.Ale zdecyduj się czy chcesz się kłócić,czy nie chcesz.Czy chcesz przepraszać czy nie chcesz.A nie bezczelnie kłam i przecz sobie
Cytat:

Mogę sobie uważać, co chcę i nikt mi nie zabroni.
Nie zabraniam Ci.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32564 Wysłany: 17 Sie 08 15:29 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
Weź gościu wylajtuj
Joł ziąąą zajawka kipi
Cytat:
bo już nawet nie chce mi się z Tobą kłócić.
ja Ci nie każe
Cytat:
I tak Cię nie przegadam i tak, bo przecież Ty zawsze masz rację.
Zdarzało mi się być przegadanym,zdarzało mi się przyznać to pomyłek,zdarzało mi się przepraszać.Nie mam zawsze racji.Ty też nie,więc to nie miało sensu.
Cytat:
I miej sobie ją, jezu.. straszne mi rzeczy.
Dziękuję Ci strasznie.Bez tego co napisałaś nigdy bym nie mógł posiąść Racji
Cytat:
P.S. Zapomniałam napisać, że ciągle się powtarzasz ;]
Napisać P.S w poście ? Uch i to osoba która czepia się mnie o mój polski.
Powtarzanie się,gdy osoba z którą się kłóce nie pisze niczego oprócz próby czepienia się mnie,będące zresztą beznadziejne[weź wylajtuj,omg,jeśli ktoś tu jest załosny to właśnie Ty !] to samo powtórzenie jest wystarczające.Są rzeczy których nie zniose.Kłamstwo jest jedną z nich.Żebyś nie musiała się pytać o czym mówie,na pytanie
"Jakie serce było po blado czerwonym ?" odpowiedziałaś
Cytat:
Przed było pomarańczowe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32561 Wysłany: 17 Sie 08 15:16 • Temat postu: Elli - maly problem
Miałem stopniowanie.Skoro kłócisz się o ten kolor,pisząc że tam jest czerwony a wszyscy się mylą,to znaczy że uważasz się mądrzejsza od wszystkich.A skoro uważasz się mądrzejsza odemnie,bo mam inne zdanie,to znaczy że traktujesz się jak nie wiem co a wszystkich z innym zdaniem za osoby mniej mądre.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32557 Wysłany: 17 Sie 08 15:11 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
omg. Jeżeli ktoś tu jest żałosny, to właśnie Ty.!
;(;(;(;(;(;(
Czemu ? Hmm,może dowiem się tego czytając dalej...
Cytat:

I niczego nie chcę Cię uczyć, bo nie ja od tego jestem. ;]
Czemu ? jesteś taka idealna
Cytat:

haha. czy ja mówiłam, że ktoś tu na tym forum kłamie?? Ciekawe.
To tak jakbyś powiedziała że ziemia jest płaska,przy czym nie koliduje to ze stwierdzeniem że jest okrągła.Albo jest to pomarańczowy tak jak wszędzie piszą,albo czerwony jak pisze wszechwiedząca kasiulka.
Cytat:
Czy ja mówiłam, że jestem najmądrzejsza i wiem lepiej? Jakoś sobie nie przypominam.
Że jesteś mądrzejsza odemnie ? "Będę mądrzejsza i powiem". Si vis pacem,para bellum
Cytat:

Każdy mój post obracasz tak, żebyś to właśnie miał rację i że to ja jestem ta zła, okrutna, wszystkiemu winna.
Ja obracam Twój post ? Ja Ciebie cytuje.To Ty traktujesz siebie jako wielce pokrzywdzoną,na ktorą każdy naskakuje i nikt nie lubi.Więcej dystansu.
Cytat:

I przypominam, że to nie ja z tego zrobiłam problem. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, do którego każdy ma prawo.
A ja je zanegowałem do czego też każdy ma prawo.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32555 Wysłany: 17 Sie 08 14:58 • Temat postu: Elli - maly problem
Cytat:
A mnie nic nie obchodzi, co Ty uważasz.
Mnie nie obchodzi co kto uważa.Tak samo nie mówie że uważam że ten kolor jest pomarańczowy.Ja WIEM że ten kolor jest pomarańczowy,do tego nie ma wątpliwości.
Cytat:

Chyba ktoś Cię powinien nauczyć szacunku do innych ludzi, bo widać, że definitywnie Ci go brak.
Tak tak,tak sobie to tłumacz.Ty mnie chcesz tego uczyć ? Twoje wywyższanie się i pokazywanie że każdy się myli tylko nie Ty jest żałosne.
Cytat:

Będę mądrzejsza i powiem: Przepraszam za to, że widzę serce bardziej blado czerwone, niż pomarańczowe. Ale niestety nic na to nie poradzę.
Tak kotku,jesteś mądrzejsza :* Jesteś najmądrzejszą osobą na tym forum :*
Ja na to też nic nie poradze.Chcesz to mnie prowokuj.Jeżeli każdy widzi tam pomarańczowe to tam ten pomarańczowy jest.I jeżeli uważasz że każdy to widzi Tobie na złośc,a Ty jesteś najmądrzejsza i masz jedyna na świecie racje-myśl tak dalej
Co było do dowiedzenia
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32543 Wysłany: 17 Sie 08 13:50 • Temat postu: Elli - maly problem
Wybaaacz,wybacz proszeeee.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.