Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32892 Wysłany: 24 Sie 08 18:38 • Temat postu: bodygizera XL i Turbojolta XL co to jest?
50 ? A nie mniej ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32886 Wysłany: 24 Sie 08 17:10 • Temat postu: Wywiad z Eer!onem
Nie znasz dnia ani godziny gdy Cie złapiemy :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32880 Wysłany: 24 Sie 08 15:13 • Temat postu: Wywiad z Eer!onem
Pewnego dnia myśląc o niczym wpadłem na pomysł zrobienia wywiadu z Eer!onem.Żeby nie było drętwo zaprosiłem Crasha jako współprowadzącego.Czemu Eer!on się nie udziela ? Co dalej z HMT ? Co czuje podczas wyzywania innych ? Jakiego koloru ma serce Eli ? Zapraszamy ;0

Crash-Crash
Eer!on-Eer!on
redranger-ja ;0

Eer!on (4323111)
masz tutaj tą cholerną konferencję

14:14:50 redranger (2336113)
;0

14:14:58 redranger (2336113)
Sprytny jesteś,ja to rozgryzałem dopiero 0o

14:15:19 Eer!on (4323111)
no właśnie nie chciałem do świąt czekać

14:15:36 Crash (5497391)
wita wszystkich Marian Lis i Crash Max Golonko o0

14:15:39 redranger (2336113)
Wczułeś się w tego "potwora" 0o

14:15:53 Eer!on (4323111)
ciasteczkowy =3

14:16:29 redranger (2336113)
Napewno każdy z Was zebranych tu kojarzy Eer!ona ;0 Kim On naprawde jest ? Czemu nei bywa na HMT ? Czy Ryż się nim inspirował ? Dowiemy się dzisiaj ;0 !

14:16:31 o
14:16:46 Crash (5497391)
no a jakże

14:16:46 Eer!on (4323111)
kurwa

14:17:02 redranger (2336113)
Wyrażaj się,lecimy na żywo

14:17:36 Eer!on (4323111)
O-o. A ja jeszcze make-upu nie mam. Komuś tu chyba po pensji polecą

14:18:18 Crash (5497391)
póki co wysyłajcie sms'y o treści "eerion" na numer 7999 (10,98 zł), a być może wygrasz moda na HMT o0

14:18:58 Eer!on (4323111)
konkurs wcale nie jest z góry obstawiony

14:19:15 redranger (2336113)
Wcale

14:19:35 redranger (2336113)
Dobra teraz chwila serio dla naszego specjalnego gościa :*
Więc drogi Eer!onie.Jesteś złym sukinsynem,potworem,wyzywasz innych,nazywają Ciebei nawet pochlebnie "drugim Mrxem" ! Jak się z tym czujesz ? Nie myślałeś kiedyś by dac sobie spokój ?

14:19:51 Eer!on (4323111)
drugim mrxem? wtf?

14:20:07 redranger (2336113)
Nie wiem kto pisał te pytania

14:20:07 Crash (5497391)
to chyba obelga, a nie pochlebne nazywanie... ;f

14:20:08 Eer!on (4323111)
jesteś moją nędzną podróbką, przy mnie jesteś miłym, uczynnym nastolatkiem

14:20:55 redranger (2336113)
Ja Cie tu zapraszam a Ty z pyskiem 0o.
Ale to jednak Ty sobie polazłeś z HMT,nagle dosyć.Czemu to zrobiłeś ? :F

14:21:02 Eer!on (4323111)
jak sięz tym czuję? dobrze

14:21:21 Eer!on (4323111)
a spokój sobie dam jak nie będzie kogo objeżdżać. Znaczy wtedy będę pewnie ostatnim człowiekiem na ziemii

14:21:28 Eer!on (4323111)
nie polazłem z hmt mendo

14:21:43 redranger (2336113)
Polazłeś nie kłóć się.
Dobrze czujesz się jadąć wszystkich po kolei ? Eer!on why ?

14:21:48 Eer!on (4323111)
tam po prostu nie ma gdzie pisać. forum odwiedzam regularnie w celach odprężających

14:22:01 Eer!on (4323111)
FOR MONEY!

14:22:20 Eer!on (4323111)
za każdego zjechanego z góry na dół człowieka psychiatrzy w Polsce płacą mi 50 zł.

14:22:26 Eer!on (4323111)
dochodowy biznes

14:22:54 redranger (2336113)
Mhm dobrze.
A co sądzisz o osobie która przy czytaniu Twoich postów nasuwa się jednoznacznie na myśl ? Mówie o Wujku Staszku mistrzu ciętej riposty

14:23:28 Eer!on (4323111)
O-o

14:23:28 ktotokarwiajest?
14:24:14 Eer!on (4323111)
jeszcze raz i na ludzki

14:24:26 redranger (2336113)
Ech,wujka Staszka nie znać

14:24:39 Eer!on (4323111)
milcz

14:24:45 redranger (2336113)
Znany jest ze swojej wycieczki do cyrku gdzie w bezpruderyjny sposób zwyzywał pewnego klauna

14:24:51 Eer!on (4323111)
a jak skończysz to tłumacz

14:25:11 Eer!on (4323111)
to był zbyszek nie staszek

14:25:16 redranger (2336113)
To był Staszek

14:25:21 Nawet na Wikipedi jest jako Staszek
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wujek_Staszek
14:25:30 redranger (2336113)
fuck
nonsensopedi

14:25:35 Eer!on (4323111)
jakiś debil imie przekręcił

14:25:50 Eer!on (4323111)
poza tym moja iposta nie opiera się na spiedalaj

14:25:57 Crash (5497391)
ja z kolei spotkałem się z określeniem "HMT-owy Smuggler" - jak potrafisz łączyć objeżdzanie ludzi z rzetelną i konkretną krytyką? Czytając Twoje posty można się solidnie uśmiać, ale także dają one sporo do myślenia.

14:26:15 Eer!on (4323111)
bo widzisz

14:27:44 Eer!on (4323111)
grunt to coś przekazać w swoim poście. A żeby był efekt tak zajebisty, jak mojego autorstwa to to wszystko obrzucasz "Specjałem Eeriona" - czyli masa aronii, żaluzji i podjazdów

14:28:59 redranger (2336113)
Dobrze.Troche zmienie temat,ale publiczność chce wiedzieć.Co sądzisz o grach forumowych

14:29:07 redranger (2336113)
Wiesz,skojarzenia,co wolisz i inne pierdoły gdzie udzielają się 3 osoby na przemian.

14:30:37 Eer!on (4323111)
od debili dla debili, że tak się wyrażę. O ile pisanie wspólnych kretyńskich opek po kilka słów/zdań można jeszcze przełknąć to te skojarzenia są ^%%@$%^#$%&@$. No, ale z drugiej strony jak nuda zabija to się nie wybrzydza

14:32:02 redranger (2336113)
Właśnie,nuda.Na forum ostatnio jej jest cholernie dużo.Nie myślałeś by wrócić,zachęcić ludzi do udzielania czy coś ? Albo czy widzisz jakąś możliwośc "naprawienia" forum ?

14:32:21 Eer!on (4323111)
widze dość sprawną możliwość

14:32:56 Eer!on (4323111)
Gnyska przykuć do kompa niech zrobi HMT v.4. Następnie zabrać się za rozreklamowanie, poszerzenie asortymentu, itd

14:32:57 i ściąganie ludzi
14:33:31 Eer!on (4323111)
na forum wrócić mogę - żaden problem, bo z niego nie polazłem

14:33:37 Eer!on (4323111)
ale mi oksymoron wyszedł

14:34:03 Crash (5497391)
właśnie - czy sądzisz, że da się uleczyć raka, który zabija HMT - neokidów?

14:34:21 Eer!on (4323111)
jasne

14:34:41 Eer!on (4323111)
wytępić cholery. Jechać po nich, banować bez litości i kasować debilizmy

14:34:49 redranger (2336113)
Pewnie zauważyłeś że o tych najnowszych Harvest Moonach nie pisze praktycznie nic.Czy uważasz że zbieranie nowych ludzi na HMT z połową pustych działów ma sens ?

14:35:01 Eer!on (4323111)
jad wypalać ogniem. I gdy modowałem na HMT to działało

14:35:23 Eer!on (4323111)
hmm. Widzisz. Najpierw trzeba poszerzyć forum, dorzucić np. M&A

14:35:43 Eer!on (4323111)
co do nowuych HMów to faktycznie problem

14:36:03 Eer!on (4323111)
Ale tutaj trzeba wziąść się w garść i przestać narzekać. Bo, albo sami modowie i userzy coś zrobić, albo nic nie będzie

14:36:20 Eer!on (4323111)
my np. możemy wziąść się za Runa Faktary

14:37:24 Crash (5497391)
czy uważasz, że dobrą decyzją będzie poszerzenie HMT o kilka nowych działów tematycznych? (gry japońskie, m&a itd.)

14:37:54 Eer!on (4323111)
jeśli zostanie to zrobione z głową to tak.

14:38:29 Eer!on (4323111)
Są strony, które działają na wiele MMORPGów. I wprawdzie ich budowa jest o wiele bardziej skomplikowana od HMT v.4 To możemy osiągnąć coś w miarę podobnego

14:38:53 Eer!on (4323111)
ale zamiast rozpisywać się nie wiadomo jak o konkretnych anime bardziej powinniśmy informować o nowościach, tytułach godnych polecenia z krótkimi recenzjami

14:39:02 Crash (5497391)
jeżeli Ty miałbyś właśnie się zając owym poszerzeniem, jak to by według Ciebie wyglądało?

14:39:08 Eer!on (4323111)
sam już gadałem z Gnyskiem o tym i coś takiego może wejść w życie

14:39:18 Eer!on (4323111)
chyba właśnie odpowiedziałem na to pytanie

14:39:27 redranger (2336113)
A co do nowszych HMów-co o nich sądzisz ? Bo wg. mnie ostatnio Harvest Moon to już nie nowatorska gra która w każdej części wprowadzała coś nowego.Na DSa np. jest kilka HMów.Każdy taki sam,nudny,nie wnoszący nic nowego.Uważasz że śledzenie wydarzeń związanych z nowymi Harvestami,pisanie newsach o nich ma sens,gdy gra która wyjdzie najpewniej będzie słaba ?

14:40:13 redranger (2336113)
Naraże się-coś jak kolejne Final Fantasy.

14:40:16 Eer!on (4323111)
widzisz. Stara, nie stara potrzbuje opisów. Ludzie nie będą czytać recenzji FoMTa gdy chcą się dowiedzieć o czymś nowym

14:41:10 Crash (5497391)
właśnie - czy w ogóle jesteś zwolennikiem radykalnych zmian [aczkolwiek takich, które nie zmieniają podstaw rozrywki], czy też wolisz totalny old-school?

14:41:11 Eer!on (4323111)
poza tym Natsume coś zaczyna kombinować. Zaczęło tworzyć Rune Factory. To już był pewien sukces i pewien powiew świeżości, sam go odczułem. I myślę, że pójdzie jeszcze dalej

14:41:56 Eer!on (4323111)
totalny oldschool był fajny jak zaczynałem. Teraz jednak nowa odsłona klasycznego HMa, nie da mi tyle radości co wtedy. Bo to już było. Dlatego nowośc zawsze ejst mile witana

14:42:21 redranger (2336113)
Teraz pytanie,do was obydwu.Przedmiot niedawnego sporu
http://img503.imageshack.us/my.php?image=serceuelli3ef5.jpg
Jaki kolor ma serce na tym obrazku ?

14:43:12 redranger (2336113)
To pytanie nie ma być podchwytliwe,nie sprawdze czy jesteście Kirą ani niczego.Po prostu jaki to wg. was jest kolor ?

14:43:27 Eer!on (4323111)
czekaj kurwa. na lapku nad morzem jestem

14:43:35 Eer!on (4323111)
ten obrazek wczyta mi się za 3 minuty

14:43:59 Crash (5497391)
pomarańczowe

14:44:08 redranger (2336113)
mhm,rozumiem

14:45:47 redranger (2336113)
A czy macie jakieś propozycje co do poruszanego M&A na HMT ?

14:45:52 Jakiś tasiemiec,by było o czym pisać ?
14:46:34 Eer!on (4323111)
jakiś kiepski ten JPEG. Ale pomarańczowe raczej. Pewnie jest tak jak z FoMT - pomarańczowe było prawie czerwone a czerwone niemal brunatne

14:46:47 Eer!on (4323111)
chofdzi o ofrum czy stronę główną

14:46:47 ?
14:47:15 Crash (5497391)
czy zająć się czymś znanym [ale dla "prawdziwego" fana M&A nader kiepskim], czy czymś mało znanym, ale wybitnym i kultowym wśród "prawdziwych fanów"?

14:47:24 redranger (2336113)
o strone główną

14:48:31 Eer!on (4323111)
jak pisałem - raczej podawać informacje o nowych tytułach, newsach, polskim światku M&A, niż raczej robić stronę "o Harves moonie, grach japońskich i Naruto"

14:49:35 Crash (5497391)
tak między nami - patrząc na większość "blogów" o M&A, napis "Naruto" w opisie strony zaskutkowałby śmiertelną falą neokidów

14:50:02 Eer!on (4323111)
aha

14:50:31 redranger (2336113)
A co sądzisz o Harvest North Parku ? Szanowanym dziele pisanym niegdyś przez Max Kolanko.

14:50:45 redranger (2336113)
Powinno wrócić ? Crash powinien wziąść dupe w troki i zacząć pisać ? Czy uważasz że dobrze że zdechło

14:51:23 Eer!on (4323111)
Zdechło. Wielu lduzie odeszło, nie są kojarzeni. Nie będzie to odbierane jak kiedyś było

14:52:55 redranger (2336113)
Na forum jesteś Ty Domka,jest Crash,jest Ryżu czy Buli.Wg. Ciebie pisanie artu dla małej liczby fanów nie ma sensu ?

14:53:30 Crash (5497391)
chcecie wiedziec moją opinię? gdybym wrócił do pisania HNP byłby to towar ekskluzywny - rozumiałoby go tylko z jakieś 10 osób. znany przykład - prawie nikt już by nie usmiechnął na widok ot chociażby znanaego catchphrase'u "SPIERDALAJ GFO!", bo po prostu nikt by nie wiedział osochoźźi.

14:53:51 Eer!on (4323111)
uwierz, że znudzi ci się to. Bo to tylko dla 5 osób

14:53:53 widzisz
14:54:12 Eer!on (4323111)
albo robimy forum, na które napływają nowi ludzie, albo robimy forum dla starej elyty

14:54:45 Crash (5497391)
HNP było oznaką starego HMT/HMMT. Teraz nadeszły nowe czasy, nowi ludzie.

14:54:50 redranger (2336113)
Rewolucja

14:55:28 Crash (5497391)
a ożywianie czegoś co umarło dawno [vide Top Secret] nie zakończy się dobrze

14:55:45 redranger (2336113)
Pewnie i masz racje.
Jakkolwiek Eer!on-czy to prawda że w nowym HMT będziesz miał moda ?

14:56:01 Crash (5497391)
HNP umarło śmiercią naturalną. umarło - ale wg. mnie - z klasą

14:56:08 Eer!on (4323111)
są 3 opcje

14:56:10 1. Będę mieć admina
14:56:14 2 Będę mieć moda
14:56:17 redranger (2336113)
[Crash-KPF upadło 10 razy a ciągle jakoś trwa ;f]

14:56:18 Eer!on (4323111)
3 Będę mieć usera

14:56:20
14:56:32 Eer!on (4323111)
wszystko zależy tylko od gnyska

14:56:53 Crash (5497391)
["wyjątek potwierdza regułę" ;f]

14:56:59 redranger (2336113)
Nie chcesz zapeszać ? Hmmm no dobra

14:57:17 Eer!on (4323111)
nie chodzi tu o zapeszanie czy nie

14:57:31 redranger (2336113)
A nie spodziewasz się niczego ?

14:57:35 Eer!on (4323111)
po prostu sam nie wiem dokładnie jak to wygląda. Nie zadaje gnyskowi pytań "to będę mieć moda czy nie"?

14:57:41 Eer!on (4323111)
bo to nie w moim stylu

14:58:15 Eer!on (4323111)
z gnyskiem gadaliśmy, jak można pomóc tej stronie. Wszystko zależy od nieg

14:58:15 o
14:58:15 a spodziewać się... Hm...
14:58:41 Eer!on (4323111)
Raczej jak wskoczymy na M&A to spodziewam się awansu. Bo siedzę w tej tematyce długo już i mogę pomóc

14:59:01 Eer!on (4323111)
No, ale nie wiadomo jak wszystko się potoczy

14:59:39 Eer!on (4323111)
Bo jak gnyskowi się mój mod odwidzi, to trudno. Panikować nie będę. Wiadomo, trochę smutno, ale to odrzucenie zaręczyn

14:59:55 redranger (2336113)
Musimy wyciągnąć jakieś brudne i nieznane fakty z życia Eer!ona,bo pomysł się nie sprawdzi...
Więc chwila na typowe pytanie w takich słabych wywiadach.
Czy kiedykolwiek napisałeś na forum HMT coś czego żałowałeś ? Spieprzyłeś coś ważnego ?

15:00:25 Eer!on (4323111)
na HMT? Nie kojarze nic takiego

15:00:47 Eer!on (4323111)
wpadki się zdarzają każdemu i nie jestem żadnym wyjątkiem. Jednak niczego takiego na HMT nie pamiętam

15:02:25 redranger (2336113)
Czy uważasz że po zmianie forum i przyciągnięciu ludzi,forum będize czekać gruntowna zmiana ?

15:02:42 redranger (2336113)
W końcu teraz większość tematy to luz,gołe dziewczyny i offtopic.Po przyjściu wielu ludzi chyba nie będzie można sobie na to pozwolić

15:02:43 Crash (5497391)
czy w swojej karierze na HMT napisałeś jakiś post/tekst, który szczególnie zapadł Ci w pamięć?

15:03:55 Eer!on (4323111)
Będzie trzeba to forum troche odświeżyć. Na pewno część tematów powinno pójść w pizdu

15:04:04 Eer!on (4323111)
co do postu/tematu.... hmm...

15:04:14 Eer!on (4323111)
nie

15:05:17 redranger (2336113)
A co sądzisz o nazwie ? W końcu Harvest Moon Town,przy stronie o Mandze&Anime ?

15:05:25 redranger (2336113)
[tak te pytanie jest beznadziejne ;d]

15:06:30 redranger (2336113)
Bo jednak brzmi to troche głupio...ale raczej HMA&MT też.Zostawić czy "jak wszystko to wszystko" i zmienić ?

15:06:47 Eer!on (4323111)
w gruncie rzeczy przydałaby się zmiana

15:07:14 Eer!on (4323111)
musimy się zdecydować, czy zostaje jak jest i upadamy, czy odrzucamy sentymenty i idziemy naprzód

15:08:24 Eer!on (4323111)
dobra na mnie już czas

15:08:25 redranger (2336113)
A co te zmiany przyniosą-zobaczymy
Ten wywiad był "totalnym spontanem" i tak jak ja tak j Crash nie ma pomysłów na dalsze go prowadzenie.Czy będzie kolejna edycja-zależy od Was drodzy telewidzowie.Czy masz coś do dodania na koniec Eer!on ? Pozdrowienia ?

15:08:45 Eer!on (4323111)
na koniec?

15:09:00 redranger (2336113)
Wywiadu,to nie prawda że po jego wysłaniu umrzesz

15:09:40 Eer!on (4323111)
Cieszcie się, że nie siedze na forum tyle co Marian. Jeszcze. Jak wrócę to skończy się sranie w banie

15:09:54 Eer!on (4323111)
ja się nie szczypię. Z niczym

15:10:09 redranger (2336113)
Słyszałeś GeNeX ? Ok to tyle,dziękujemy bardzo <podaje ręke>

15:10:13 Crash (5497391)
ok, na zakończenie: w konkursie SMS moda na HMT wygrał Wujek Zbyszel vel Staszek! gratulujemy!

15:10:48 Eer!on (4323111)
heja ludzie

15:10:49 spadam
15:10:52 będę potem jak co
15:11:06 Crash (5497391)
wywyad przeprowadzili dla Państwa

15:11:12 redranger (2336113)
Marian Lis

15:11:13 Crash (5497391)
Crash Max Golonko

15:11:30 redranger (2336113)
Boston maczysjuset


A i tak po za tym to jeżeli Gnysek to czyta
15:24:43 redranger (2336113)
w sumie

15:24:51 redranger (2336113)
To ten wywiad to nie był taki głupi pomysł ;0

15:24:57 redranger (2336113)
Złapiemy Gnyska i dopiero będą jaja !

15:25:10 Crash (5497391)
ty kurwa, to samo chcialem napisac o0


:>


Ostatnio edytowany Niedziela, 24 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32851 Wysłany: 23 Sie 08 17:13 • Temat postu: troche spamu
"Jebać policje,krzyczą najgłośniej
12 latki z dobrych domów,co z nich wyrośnie ?"

Duże Pe,nie pamiętam dobrze z którego tracku ;d
A tutaj coś mojego,co lubie.
http://pl.youtube.com/watch?v=lluRoE-jLAU
Gres/snatch - gwiazdy
EPka z miejsca stała się klasyką,jak ktoś chce to tu ją ma
http://www.lodz.mm.pl/~gres/gres_snatch-noc_ep.rar

down
Nie próbuje się kłócić ale imo to pasuje ;p Piosenki o policji które wyzywają wszystkich którzy pracują w policji są głupie,bo tam większość to normalni ludzie.
A co do dissów to mam pare na dysku i nie widze powiązania.Ba,3 gb freestylów.Ale to chybva nie ma nic do policji ;p
Ale ten cytat po prostu pasuje ^^

Ostatnio edytowany Sobota, 23 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32818 Wysłany: 22 Sie 08 20:39 • Temat postu: Codebreaker
Gril-bo Tobą też się zajme :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32802 Wysłany: 22 Sie 08 00:46 • Temat postu: Codebreaker
Wybacz Ryżu,wypadasz ;(
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32799 Wysłany: 21 Sie 08 22:06 • Temat postu: Codebreaker
Alaizabel jest złym szpiegiem,na usługach Buliego,ale ciiii.Dlatego nie pisze :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32760 Wysłany: 20 Sie 08 23:49 • Temat postu: Codebreaker
Ryży,czyżbyśmy popełnili błąd ? :angry:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32757 Wysłany: 20 Sie 08 22:57 • Temat postu: Codebreaker
Ryżu,psujesz mi zabawe.Ok dajmy sobie już spokój z pisaniem tu,bo nie wolno spamować :<.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32754 Wysłany: 20 Sie 08 22:49 • Temat postu: Codebreaker
To nie był somalia tylko zorganizowny gang próbujący zniszczyć HMT.Gnysek-gdzie kasa za zniszczenie ?.A kasiulka to jest jej klon.Przykro mi,obudzisz się martwa :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32751 Wysłany: 20 Sie 08 22:32 • Temat postu: Codebreaker
Mam szpiegów na całym świecie 0o Myślisz że czemu wszystkie moje kłótnie są tak długie a potem nagle się kończą ? Ja gram na czas i cośtam pisze a moi ludzie zabijają osobe z którą gadam 0o

A i by nie było offtopicu,choć temat i tak jest nie na temat to powiedzcie mi,czemu większość chce wyjść za żone jak najszybciej ?

Ostatnio edytowany Środa, 20 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32747 Wysłany: 20 Sie 08 21:46 • Temat postu: Codebreaker
Wy spamerzy,dorwe was na ulicy.
Trufle ? perfumy ? Spokojnie.Wino[tanie dosyć] i kwiaty które lubi starczą w ZUPEŁNOŚCI.A Ty widze kombinujesz jakoś.Dawaj wszystko co lubi jak masz pod ręką.Nie musisz wychodzić za nią w pierwszym miesiącu od razu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32653 Wysłany: 18 Sie 08 15:30 • Temat postu: Pytanie
Nie pisz 2 postów pod rząd.
Nie nie ma.I GeNeX z tego co czytam[choć śpiący jestem to może coś źle zrozumiałem] mówi o wersji na PSP.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32624 Wysłany: 18 Sie 08 10:27 • Temat postu: Elli - maly problem
Czemu Wy uważacie że ta kłótnia to coś strasznego,coś co ma winnego,coś za co można się bluzgać i jechać po sobie z całej siły.Mieliśmy inne zdanie,już raczej nic nowego nie wymyślimy i się skończyło.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
32619 Wysłany: 18 Sie 08 08:33 • Temat postu: Harvest Moon: Wesołej Podróży
Gra
Nie powinienem tak z góry oceniać,ale za dużo było już robionych tego typu gier,żadna nie wyszła.Ale jednak jak najbardziej życzę Ci powodzenia.Zobaczymy co z tego będzie
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.