14:59:07 eloo_gosciu (5500191)
szugar & spajs and all fings najs!
14:59:15 eloo_gosciu (5500191)
ale o co chodzi?
14:59:42 redranger (2336113)
Ty i Eer!on jesteście osobami bardzo mocno kojarzonymi z HMMT.
Eer!ona złapaliśmy,więc musimy i Tobie zadać pare prostych pytań
15:00:02 eloo_gosciu (5500191)
ale to nie bedzie użyte przeciwko mnie ani nic takiego?
15:00:08 redranger (2336113)
Będzie
15:00:16 eloo_gosciu (5500191)
a mam wybór?
15:00:37 redranger (2336113)
[Crash-ma wybór ?]
15:01:00 redranger (2336113)
Crash umarł.
Nie masz
Można zaczynać.
15:01:09 Crash (5497391)
eloo - jesteś uważany przez niektorych jako "jedna z twarzy HMT/HMMT" - siedzisz tam już długo i pamiętasz baaardzo odległe czasy - jak się z tym czujesz? nigdy nie myślałeś aby przejść na emeryturę?
15:01:13 [nie ma ;f]
15:01:16 eloo_gosciu (5500191)
jezu, jak jeden z prowadzących kituje od poczatku to to nie wrozy najlepiej
15:01:17 a nie, zyje
15:01:46 eloo_gosciu (5500191)
No pewnie dosc wprawne oczy bystrych ludzi zauwaza ze nie udzielalem sie juz od dobrego roku
15:02:04 eloo_gosciu (5500191)
urlop macierzyński i takie tam
15:02:22 redranger (2336113)
Ale po zrobieniu HMT 4 wielki kombak,tak ?
15:02:28 eloo_gosciu (5500191)
No takie mam plany
15:02:52 eloo_gosciu (5500191)
a co do odleglych czasow, to dolaczylem w momencie, gdzie blount i blondi prowadzili porno opowiadanie o tematyce HM
15:03:13 eloo_gosciu (5500191)
nie moglem przejsc obok czegos takiego obojetnie, co to to nie.
15:08:03 czyli gadulec sie jebie
15:08:09 eloo_gosciu (5500191)
witamy boston
15:08:11 redranger (2336113)
Ok.No to wracamy po przerwie
15:08:26 Crash (5497391)
witam Po(o)land
15:08:47 redranger (2336113)
Eloo-mimo ze nie piszesz na HMT
15:08:52 To na chacie Cie widać,czasem jesteś zalogowany
15:08:57 Czujesz się jakoś emocjonalnie związany z HMT ?
15:09:08 eloo_gosciu (5500191)
no tak, mam caly czas ustawione hmt jako strone startowa
15:09:12 glownie z sentymentu
15:09:33 Crash (5497391)
pamiętasz w ogóle jak pierwszy raz się pojawiłeś, jeszcze na HMMT?
15:10:13 eloo_gosciu (5500191)
pamietam, chcac wbic sie sie w klimaty forum napisalem jakies rownie porno opowiadanie dorownujace blountowi i blondi, ale zostalem wyzwany od zboczencow przez jakiegos Silikona
15:10:15 przyganial kociol garnkowi, ot co
15:11:08 eloo_gosciu (5500191)
zadajcie sobie pytanie drodzy panstwo - jak ktos z nickiem silikon nie moze byc zboczony
15:11:22 redranger (2336113)
Hmm,czy silikon jest zboczony ?
15:11:33 eloo_gosciu (5500191)
toz to jawne utozsamianie sie z biustem wlasnej matki, fetysz dziecinstwa
15:11:34 Crash (5497391)
wysyłajcie sms'y o trreści TAK lub NIE na numer 7999 [10,98 + vat]
15:11:48 Crash (5497391)
tuż pod koniec rozmowy wylosujemy kolejnego mod'a na hmt!
15:12:01 redranger (2336113)
Nie
15:12:04 eloo_gosciu (5500191)
metoda rosyjskiej ruletki
15:12:06 redranger (2336113)
Moda dostane ja :/
15:12:09 A i właśnie,Ciebie Eloo kojarze z pisania ficków.Dużo ich było i nawet kiedyś fajnego Kirbyego narysowałeś ;0
Czy zawiesiłeś pióro,czy piszesz ale nie pokazujesz nam ?
15:12:30 Crash (5497391)
to samo dotyczy rysunków
15:12:32 eloo_gosciu (5500191)
no szczerze mowiac moje fanfici kiedys to byla dosc malo przyjemna lektura przyznam
15:12:52 eloo_gosciu (5500191)
jezykowo kulały, no i sam fakt ze, uwaga, ZADNEGO nie skonczylem zniechecaja
15:13:00 eloo_gosciu (5500191)
czasami latwo mi przychodzi natchnienie ale rownie latwo odchodzi
15:13:05 redranger (2336113)
(Pieprzysz Eluś ;0 Twoja fabuła do gry na rpgmakera choć nie jest już taka ultra to dalej można by z tego skręcić fajną gre 0o
Więc aż tak mało przyjemne nie były :<)
15:13:06 Crash (5497391)
kiedyś widziałem Twoje prace czy sprite-comics'y
15:13:10 eloo_gosciu (5500191)
co do rysunkow, wystarczy znac mozliwosci painta
15:13:38 eloo_gosciu (5500191)
a jak kazdy wie sa one "przeogromne"
15:13:41 Crash (5497391)
pamiętaj - zawodowiec w Paincie narysuje Mona Lisę, a nab w Photoshopie prostej linii nie zrobi
15:14:09 eloo_gosciu (5500191)
no tak tak
15:14:23 redranger (2336113)
Ale powiedz Eloo,na czym polegasz ? Ty nigdy aż tak super dużo na forum nie pisałeś.Nigdy nie robiłeś niczego aż tak wyróżniającego się
15:14:28 A jednak o Tobie sa legendy ;0
15:14:45 eloo_gosciu (5500191)
No chyba kazdy stwierdzi ze bylem a nawet jestem typem pozytywnego wariata
15:14:45 Crash (5497391)
"jedna z twarzy HMT/HMMT" ;f
15:14:47 eloo_gosciu (5500191)
tacy ludzie przyciagaja
15:14:53 eloo_gosciu (5500191)
i zwracaja na siebie uwage
15:15:05 eloo_gosciu (5500191)
no i spamerstwo w kazdym topicu
15:15:34 Crash (5497391)
jesteś na hmt/hmmt niemalże od początku, widziałeś wszystkie zmiany jakie zachodziły na stronie - co sądzisz o dzisiejszym HMT?
15:15:58 Crash (5497391)
i jakie odczucia, komentarze czy sugestie dotyczące HMTv4?
15:16:14 eloo_gosciu (5500191)
no niestety, tak samo jak HM chyli sie ku upadkowi, HMT też odrobine podupadło, ale widze, ze sa plany by stworzyc HMT serwisem z szerszymi horyzontami
15:17:01 eloo_gosciu (5500191)
kazdy chyba pamieta stare czasy HMMT, pseudo-ataki vola/gfo, intrygi, zdrady, niewyjasnione smierci do ktorych przyczynia sie wlasna babcia i pudło rozpaczy
15:17:15 eloo_gosciu (5500191)
wlasciwie przyznaje ze forum z czasow pudla rozpaczy bylo najlepsze, byla to jakas wersja phpbb by przemo
15:17:24 Crash (5497391)
czy sądzisz, że poszerzenie horyzontów HMT pomoże czy zaszkodzi stronie?
15:17:28 eloo_gosciu (5500191)
i nie tylko technicznie ale ogolnie, jak oboz rozbitkow
15:18:05 eloo_gosciu (5500191)
podczas obozu rozbitkow ludzie naprawde sie z soba zzyli
15:18:11 eloo_gosciu (5500191)
ciezko bedzie powtorzyc cos takiego
15:18:23 eloo_gosciu (5500191)
a co do poszerzenia horyzontow - no coz, to dobry krok, ale wszystko zalezy od ludzi, ktorzy beda sie tym zajmowac
15:18:31 redranger (2336113)
Taki temat,też dosyć ważny.Spamerstwo.Jakie wg. Ciebie powinno być forum HMTv4 ? Czy ma być ultra poważnie,straszna strona o m&a czy może bardziej w strone KPF,gdzie tematy są luźne gdy ktoś napisze "spierdalaj" to nikt się nie obrazi a Forte jest głupi ?
15:18:54 eloo_gosciu (5500191)
ja niestety chyba wraz z powrotem zrezygnuje z posady redaktorskiej, powinienem zreszta zrobic to juz dawno
15:19:10 eloo_gosciu (5500191)
to zalezy jakie forum chcesz kreowac
15:19:22 Crash (5497391)
i czy w ogóle HMT kiedyś będzie miało ostrrzeżenie typu "jak nie lubisz wulgaryzmow/latwo cie obrazic to nie wchodz"?
15:19:46 eloo_gosciu (5500191)
normalna spolecznosc w ktorej mozna funkcjonowac czy spamerski smietniczek lub tampon ktory wchlania zle emocje ludzi
15:20:19 redranger (2336113)
KPF jest jedno i raczej takie coś nie miałoby sensu.Ale chodzi o to by nie było że za jeden spam dostnaiesz 15 ostów i bana na google.
15:20:31 eloo_gosciu (5500191)
nie no to przesada
15:20:43 eloo_gosciu (5500191)
wiadomo, nowi uzytkownicy musza jakos sie przyzwyczaic do nowego forum
15:20:48 ale od starszych wymaga sie juz jakiegos poziomu
15:20:52 sluzenia przykladem i tak dalej
15:20:58 Crash (5497391)
właśnie - jedno z najwazniejszych pytan - czy sadzisz, ze można uleczyć raka który zabija HMT - neokidów?
15:25:25 &
15:25:26 *
15:25:26 :<
15:26:07 Crash (5497391)
brak żadnej pobłażliwości dla nowych userów, którzy się głupio tlumaczą "ja nie wiedzialem, jestem nowy, przepraszam [i robią dalej to samo"?
15:26:31 Crash (5497391)
na zasadzie "albo sie nauczy - albo won"
15:26:31 eloo_gosciu (5500191)
jak juz powiedzialem, przez 10 ich postow na forum niech robia co chca i niech "przyzwyczajaja sie do warunkow na forum"
15:26:39 eloo_gosciu (5500191)
no tak, widzisz inne wyjscie?
15:26:43 glaskanie i dawanie lizakow?
15:26:59 Crash (5497391)
gorzej jeżeli w ciągu 5 minut stracą owe posty na spam ;s
15:27:07 eloo_gosciu (5500191)
no to ich problem
15:27:15 eloo_gosciu (5500191)
powinno sie to ujac w regulaminie
15:27:19 jesli go nie przeczytali, trudno.
15:27:30 redranger (2336113)
Moderatorzy regulaminu raczej też nie czytają ;p
15:27:43 eloo_gosciu (5500191)
moderatorzy maja instynkt samozachowawczy ;p
15:27:49 eloo_gosciu (5500191)
no i trzeba etz uwazac, kogo wybiera sie na moderatora
15:27:52 redranger (2336113)
A i Eloo,bo mi uciekło
15:28:00 redranger (2336113)
Czemu w nowym HMT nie chcesz być redaktorem ?
15:28:14 eloo_gosciu (5500191)
nie mam czasu na pisanie artów moge moderowac forum najwyzej
15:28:23 Crash (5497391)
moje pytanie będzie z deka innej beczki - wiadomo, że jesteś fanem serii Final Fantasy, Tomb Raider'a itp. - więc jakim cudem trafiłeś na stronę o HM, tudzież zostałeś fanem HM?
15:28:49 eloo_gosciu (5500191)
kiedy mialem 12 lat nie wiedzialem co to swiat, az tu nagle sciagnelem emulator gemboja
15:29:08 eloo_gosciu (5500191)
potem jak moj internet zamienil sie w cudowna neostrade 512kb/s
15:29:20 eloo_gosciu (5500191)
postanowilem dolaczyc do jakiegos forum, bo to modne ryżi i glamór
15:29:22 i padło na HM
15:29:27 redranger (2336113)
I co sądzisz o tym HMie który teraz jest ?
15:29:36 eloo_gosciu (5500191)
mówisz o grze?
15:29:38 Crash (5497391)
tzn. Island of Hapiness
15:29:39 redranger (2336113)
Mówie o grze
15:29:46 redranger (2336113)
Nie mówie o IoH bo Eloo raczej nie grał
15:29:59 eloo_gosciu (5500191)
no niestety nie grałem ale z bogatej recenzji pana golonki na czacie, wnioskuje, ze to shieat
15:30:13 Crash (5497391)
[bo to jest shieat ;s]
15:30:17 redranger (2336113)
Już niedługo na HMT recenzja najnowszego HMa
15:30:17 eloo_gosciu (5500191)
i tak uwazam za najlepszego HM:FOMT
15:30:52 Crash (5497391)
no i mi już odpowiedziałeś na pytanie... ;s
15:30:56 eloo_gosciu (5500191)
mimo ze mam ps2 zakupienie w polsce HM'ow na ta platforme to jak odnalezienie arki przymierza
15:31:08 eloo_gosciu (5500191)
(you can raid my ark anytime Indy )
15:31:24 Crash (5497391)
szczególnie że nie wszystkie wyszły w Europie
15:31:42 eloo_gosciu (5500191)
no wlasnie, a niesmialbym posluzyc sie mniej legalna metoda
15:31:51 redranger (2336113)
Ale za to mamy nowego Harvest Moona ze słodką grafiką,ładnym dźwiękiem i kompletnym brakiem grywalności
15:32:12 Crash (5497391)
czasem to jedyny sposób na zdobycie upragnionego stuff'u, cóż
15:32:12 redranger (2336113)
Czy uważasz że tak dalej można ciągnąć tą serie ?
15:32:12 eloo_gosciu (5500191)
nie wiem co ugryzlo natsume
15:32:24 eloo_gosciu (5500191)
mozna, powrot do korzeni
15:32:30 eloo_gosciu (5500191)
najlepiej remake jakiejs starszej czesci
15:32:34 i wzorowanie sie na nich
15:32:41 redranger (2336113)
Hmm
15:32:47 eloo_gosciu (5500191)
HM nie jest trudna gra do zrobienia tak naprawde
15:32:52 redranger (2336113)
FF III i IV,remaki na DSa nie są jakieś super ciekawe
15:33:04 Crash (5497391)
w ogóle - lubisz radykalne zmiany w grach [ale takie które nie zmieniają podstaw rozrywki] - czy totalny oldschool? [czyli metoda "lepsza grafika, muzyka, gameplay bez zmian"]
15:33:17 eloo_gosciu (5500191)
to zalezy od gry tak naprawde
15:33:35 eloo_gosciu (5500191)
czasami seria potrzebuje innowacyjnych rozwiazan
15:33:36 Crash (5497391)
powiedzmy, że to HM
15:34:00 eloo_gosciu (5500191)
szczerze mowiac zasada HM'a nie zmienila sie - prowadzenie farmy
15:34:29 eloo_gosciu (5500191)
zawsze bylo to w dzieciecym charakterze, a nie jakies SimFarm, gdzie rolnik jest rowniez urodzona bizneswoman
15:34:44 Crash (5497391)
ale szczerze mówiąc z każda kolejną grą proste rzeczy stały się coraz bardziej pogmatwane
15:35:00 eloo_gosciu (5500191)
no to jest takie komplikowanie na sile by przyciagnac starszych graczy
15:35:00 Crash (5497391)
w najnowszym HM'ie trzeba się nieźle napocić aby coś sprzedać czy nawet wyrzucić
15:35:09 eloo_gosciu (5500191)
a sadze ze starsi gracze cenili HM wlasnie za ta prostote
15:35:29 redranger (2336113)
[Crash-W najnowszym HMie wyrzucenie czegoś jest niemożliwe ;0.TJ. do kosza można,ale już zagrody nie zrobisz...chyba]
15:35:30 Crash (5497391)
czy wg. Ciebie to jest normalne? czy Natsume idzie dobrą drogą?
15:35:44 eloo_gosciu (5500191)
no zła idzie, to logiczne
15:35:50 Crash (5497391)
[Marian- mówie o ikonie "kosza" ;s]
15:35:54 eloo_gosciu (5500191)
tak jak inni tworcy gier
15:36:11 redranger (2336113)
A czy jest możliwe że nawrócą się ? czy w ogóle wierzysz że wyjdzie dobry Harvest Moon ?
15:36:11 eloo_gosciu (5500191)
popatrzmy na square ktore dzierzy slawna serie final fantasy
15:36:17 eloo_gosciu (5500191)
dwunastka byla po prostu zła
15:36:23 eloo_gosciu (5500191)
a i tak dostala dobre recenzje co jest chore
15:36:27 Nie wiem
15:36:31 nie jestem jasnowidzem
15:36:41 redranger (2336113)
15:36:51 redranger (2336113)
[FF IV też miał niespodziewane dobre noty 0o]
15:36:58 eloo_gosciu (5500191)
no wlasnie
15:37:04 eloo_gosciu (5500191)
za to remake FFIV na gba byl super
15:37:06 bo nic nie zmienili
15:37:26 eloo_gosciu (5500191)
ale sadze ze glownym problemem remake'ow na DSA jest grafika
15:37:41 redranger (2336113)
Tak
15:37:45 eloo_gosciu (5500191)
wsadzanie 3d na siłe do konsoli, ktora powinna serwowac ladne 2d z elementami trójwymiaru
15:37:57 redranger (2336113)
W tym najnowszym Harvest Moonie np. dużo czasu spędzisz na znalezienie kogoś
15:38:07 eloo_gosciu (5500191)
ja uwazam, ze ladna i estetyczna grafika 2d pelna szczegolow przebija wszystkie crysisy i bioshoki
15:38:09 bioshocki*
15:38:24 Crash (5497391)
w wideo-recenzji GT można było usłyszeć że FFIV "ma najlepszą grafikę"
15:38:26 redranger (2336113)
Bo osoby lubią od rana do wieczora lazić w kółko po jakimś obszarze...
A widzisz taki mały obszar,że znajdywanie osoby jest ciężkie :/
15:38:35 Crash (5497391)
"ze wszystkich innych gier na ds'a"
15:38:44 eloo_gosciu (5500191)
no coz
15:38:49 Crash (5497391)
głównym problemem w nowym HM'ie jest to
15:38:53 eloo_gosciu (5500191)
ciezko teraz znalezc niezaleznych recenzentow
15:38:55 redranger (2336113)
Najlepszą grafike miał Pokemon Crystal
15:39:05 eloo_gosciu (5500191)
tylko to bylo 8 lat temu
15:39:22 Crash (5497391)
że obszary są zbyt duże a czas biegnie za szybko
15:39:22 redranger (2336113)
Niedawno go znowu przechodziłem.I bardzo mi się podobała 0o
A dla Ciebie jaki jest ideał graficzny ?
15:39:38 Crash (5497391)
i żeby znalezć konkretna osobe czasem trzeba pol dnia szukac
15:39:42 eloo_gosciu (5500191)
oj no zalezy
15:39:56 eloo_gosciu (5500191)
nie mam ideału, lubie dobra grafike 3d, lubie tez grafike 2d pelna kolorow i szczegolow
15:40:28 eloo_gosciu (5500191)
slinie sie na xboxa 360 i jak slysze ze gta4 nie ma rewelacyjnej grafiki to sie pukam w czolo
15:40:31 no jak to nie ma (
15:41:12 eloo_gosciu (5500191)
w kazdym razie to pytanie nie opwinno byc zadane czlowiekowi, ktorego moc obliczeniowa komputera jest rowna liczydłu
15:41:29 Crash (5497391)
a czy grafika z IoH by ci się spodobała? [coś podobnego do HM64 - postacie/zwierzęta to spritey, zaś duże obiekty [kamulce, domy] to polygony, widok z lotu ptaka, bez możliwości obrotu kamery]
15:41:55 eloo_gosciu (5500191)
nie podoba mi sie
15:42:04 eloo_gosciu (5500191)
HM64 i BTN tez mi sie nie podobal
15:42:14 eloo_gosciu (5500191)
proste i slabo oteksturowane elementy 3d odstraszaja
15:42:22 eloo_gosciu (5500191)
a tu nagle biegnie jakis karton co udaje kurczaka
15:42:28 eloo_gosciu (5500191)
to nei paper mario!
15:43:16 redranger (2336113)
A co sądzisz o grze,w którą by grało się fajnie musisz pograć jakieś 7-8 godzin ?
15:43:30 eloo_gosciu (5500191)
tzn co masz na mysli?
15:43:34 redranger (2336113)
W najnowszym HMie jesteś na wyspie,gdzie są dwa domy i 5 mieszkańców
15:43:42 redranger (2336113)
I żeby gra się zaczeła musisz męczyć się z tym i grać z przymusu
15:43:45 By może się stało coś fajnego
15:44:02 Crash (5497391)
głównie wpakować kupę kasy na mosty/drogi
15:44:03 redranger (2336113)
Czy uważasz że coś takiego ma jakikolwiek sens ? Gdyby nie to że z Crashem mam napisać recenzje tej gry już dawno bym to usunął.
15:44:13 Crash (5497391)
a kupa kasy = dużo przymusowego grania
15:44:30 redranger (2336113)
[Crash-Ty mnie z tą drogą nie wkurzaj :/]
15:44:32 Crash (5497391)
mam 10 dzień lata 1 roku i już mam dość :<
15:44:50 eloo_gosciu (5500191)
no przymusowe granie i tzw. grind ktory czesto wystepuje w grach mmo to zło
15:45:03 eloo_gosciu (5500191)
by do czegos dojsc musisz przeznaczyc polowe swojego zycia, hello?
15:45:08 gra ma byc przyjemnoscia
15:45:12 tzn niektorzy lubia wyzwania
15:45:22 redranger (2336113)
Ale wyzwania lepiej zrobić jak w pokemonach
15:45:34 eloo_gosciu (5500191)
np. taki Ninja Gaiden 2 ktory poziomem Easy doprowadza niemowlaki do placzu
15:45:36 redranger (2336113)
W pokemon G/S/C np..Gdy gra od początku do końca wciąga,a jak jesteś kozak to bijesz Reda
15:45:52 eloo_gosciu (5500191)
no ale to jest do zrobienia w grach RPG
15:45:58 eloo_gosciu (5500191)
w innych niekoniecznie
15:46:18 eloo_gosciu (5500191)
wlasciwie to pokemony to dobry przyklad na dobrego RPGa.
15:46:28 eloo_gosciu (5500191)
nie zachwyca jakos, ale daje przyjemnosc z grania
15:46:51 eloo_gosciu (5500191)
ja ogolnie jestem maniakiem rpgow gdzie mozna stworzyc wlasna postac i rozdawac statystyki
15:46:53 uwielbiam cos takiego.
15:47:17 Crash (5497391)
tak w ogóle to lubisz tradycyjne rpg'i czy bardziej jRPGi?
15:47:25 eloo_gosciu (5500191)
tradycyjne
15:47:41 eloo_gosciu (5500191)
w jRPGach czesto bywa tak, ze trafisz na postac z ktora sie musisz meczyc a nie do konca ja lubisz
15:47:45 (FF12 i Vann, dżizus krajst)
15:48:03 eloo_gosciu (5500191)
Vaan*
15:48:13 redranger (2336113)
(FF IX i Zidane dżizus krajst)
15:48:27 eloo_gosciu (5500191)
a nie, zidane jakos mnie ni zebil ni grzal
15:48:44 eloo_gosciu (5500191)
ogolnie FF9 wywarl na mnie pozytywne wrazenie
15:48:52 eloo_gosciu (5500191)
tak w ogole widze z tematu o mnie przeszlismy na temat o grach
15:48:56 redranger (2336113)
Na mnie też i jest to jeden z 4 FFów które mi się serio podobały ;f
15:49:13 eloo_gosciu (5500191)
ja bardzo lubie FF5 ze wzgledu na joby
15:49:53 redranger (2336113)
No,wywiad troche się rozjechał
15:50:35 Crash (5497391)
eloo - ostatnie niezwykle ważne pytanie
15:50:46 redranger (2336113)
Ej,moje ! :/
15:51:17 eloo_gosciu (5500191)
oj cos slabo zbadaliscie background mojej postaci ale dobra
15:51:23 redranger (2336113)
Eloo
15:51:28 Czy chciałbyś się spocić w stępie reklamowym ?
15:51:50 eloo_gosciu (5500191)
durex sexpierence?
15:53:00 redranger (2336113)
Dobra.Więc na koniec wywiadu,bo raczej nie ma sensu go ciągnąć.
Co nei zmienia faktu że wyszedł chyba.Dowiedzieliście się wszystkiego czego byście chcieli o drugiej znanej i barwnej postaci z HMT.
15:53:16 redranger (2336113)
Ale kontynuując-na koniec wywiadu,powiedz coś Eloo do naszych oglądaczy
15:53:42 eloo_gosciu (5500191)
byscie zamiast ogladac ten wywiad przeczytali go
15:57:46 Na koniec
15:57:51 Eloo-czytałeś nasz wywiad z Eer!onem ?
15:57:57 eloo_gosciu (5500191)
erm
15:58:04 redranger (2336113)
...czytałeś
15:58:11 eloo_gosciu (5500191)
no wlasnie nie
15:58:14 redranger (2336113)
...Czytałeś !
15:58:16 Crash (5497391)
a mod'a w konkursie na SMS'y wygrał pan Chomik z Idol'a, gratulujemy!
15:58:28 redranger (2336113)
WYGRAŁ KURWA JEBANY !
15:58:28 eloo_gosciu (5500191)
no wlasnie nie
15:58:42 Crash (5497391)
[Marian- jesteśmy jeszcze na wizji ;s]
15:58:45 eloo_gosciu (5500191)
wiedzialem ze wywiad ale nei czytalem! :<
15:58:52 redranger (2336113)
Ech ale co sadzisz o tym wspanialym pomysle z wywiadem ?
15:58:58 redranger (2336113)
I kogo chciałbyś usłyszeć w 3 odcinku ?
15:59:06 eloo_gosciu (5500191)
hmm
15:59:30 eloo_gosciu (5500191)
moze niech bedzie to xxx*, jest przykladem osoby ktorej kariera od zera do bohatera sie sprawdzila
15:59:46 redranger (2336113)
Uważasz że to zniesie ? :<
15:59:54 eloo_gosciu (5500191)
a co do waszych wywiadow, improwizacja jest ok, ale lepiej sie przygotowac bo pozniej czasami niektore rzeczy wychodza mdle
16:00:31 redranger (2336113)
Mhm,pomyslimy nad tym ;d
16:01:15 redranger (2336113)
Ok,dziękujemy bardzo
16:01:23 eloo_gosciu (5500191)
prosz
16:01:30 redranger (2336113)
Całej widowni i naszemy szanownemu gościowi :*
16:01:52 Crash (5497391)
*aplauz*
16:03:12 redranger (2336113)
...Sprostowanie
16:03:36 redranger (2336113)
Tego wywiadu nie przeczytają 4 osoby [Alaizabel,Domka,Rizen i Buli] a 5[Gril**]
Zainteresowanych przepraszamy
16:04:13 Crash (5497391)
aż chce się rzec "aleś spierdolił fajfusie" [sąsiedzi (TM)]
16:04:31 redranger (2336113)
Kończmy to bo jest żałośnie ;d
16:04:49 eloo_gosciu (5500191)
16:05:05 redranger (2336113)
Nie Eloo,to nie Twoja wina
*-nick wycięty by osoba się nie przygotowała :>
**-Wybacz,nie mialem głowy akurat ;d
Wysłany: 31 Sie 08 10:55 • Temat postu: Telefon...
Karzdy :<
To skojarzenie będzie typowo chłopięce ;f ale z lepszą komórką jest jak z długością penisa.Nikt nie używa całej[choć wielu ma na tym punkcie kompleksy ;f],super ogromnego nie potrzebuje,ale jeżeli ma się dużego pe...tfu,dobrą komórke to nawet jak jej nie używasz to masz lans +10 i czujesz się fajny ;f Bo w sumie i tak wystarczy pompka/cięża...tj. wystarczy zwykła komórka by dzwonić i sesemesować.Ale i tak większośc chce najnowszą,drogą z ful hajdefiniszyn itd. :<
Wysłany: 30 Sie 08 20:48 • Temat postu: Wywiad z Eer!onem
Nie nie,to nie miałoby sensu.Raz że ja i Eer!on raczej w polu działania nie rozumielibyśmy się.A dwa że kiedyś z Crashem próbowaliśmy zrobić Mrx&Crash show,jakieś najlepsze tematy z całego HMT itd.Ale HMT jest strasznie nudne i po prostu nie znaleźliśmy prawie niczego co dałoby rade być śmieszne.
Wysłany: 29 Sie 08 13:14 • Temat postu: pomoc Fomt
Spam.
A co do pytania to spróbuj z innym emulatorem.Jak nie pomoże to masz zły rom pewnie Choć nikt takich problemów nie miał,więc może coś u Ciebie 0o
A i pisze się próbuje...
Wysłany: 28 Sie 08 12:25 • Temat postu: troche spamu
http://pl.youtube.com/watch?v=-YrI9-ApCRo
WuWunio - Pal Hajs
Hardkorwy teledysk, a w nim wszystko co pimpy lubią najbardziej, dziewczyny, szampan, fura, palenie hajsu i ziomalskie wygibasy.
Został dodany 2 lata temu a dalej jest popularny.Palcie hajs !
Tytuł: Pal Hajs
Album : Bałns W Wolnych Chwilach
Autor Txt ; WuWunio
Copyright: HardCore Studio/ www.hardcorestudio.pl
Palenie jest okej [joł] ja tak sądzę
Kurwa ja kocham palić pieniądze
Palenie albo zdrowie wybór należy do ciebie
Palisz hajs i czujesz się jak w niebie
10 złoty kurwa chyba żartujesz
Ja pale 100-złotówki tak to czuje
Palenie hajsu nie kręci cię
Wiec stary mówię ci pierdol się
Ww10s ostry rym za rymem
Kolejna 100-złotówka idzie z dymem
Palenie hajsu moc we mnie wyzwala
Wiem ze niektórych to rozpierdala
Gdy pale hajs to wpadam w trans
Żaden banknot w okolicy nie ma szans
Nie mogę kurwa przestać myśleć o tym
By palić wszystkie wokół banknoty
Złotówki Euro Dolary Jeny
Pale ten hajs nie ma tu żadnej ściemy
Niektórzy kolesie palą trawę z lufki
A ja podpalam sobie 100-złotówki
Ja uważam ze w tym nie ma nic złego
Pale sobie hajs i chuj ci do tego
Każdy robi to na co ma ochotę
Ja po prostu kocham jarać flotę
Ej Ziomal Hajs Pal
Teraz tu jest prawdziwy bal
Ej Ziomal Pal Banknoty
10 20 100 i 200 złoty
Pamiętaj gdy zaczniesz hajs palić
Od razu zacznij się kurwa tym chwalić
Ale pamiętaj zachowaj rozsądek
Spal 10 złoty na sam początek
Gdy poczujesz się przy tym odlotowo
Możesz zacząć palić hajs hardkorowo
20 złoty 100 i 200
Bądź największym kurwa pimpem w mieście
Pal hajs Pal Banknoty
Wszędzie mów kurwa tylko o tym
Nie masz kasy co robić zgadnij
Po prostu kurwa komuś ukradnij
Stań tak żeby cię wszyscy widzieli
Krzyknij ze palisz żeby wszyscy wiedzieli
Weź zapalniczkę i w blasku słońca
Spal 100-złotówke do samego końca
Ej Ziomal Hajs Pal
Teraz tu jest prawdziwy bal
Ej Ziomal Pal Banknoty
10 20 100 i 200 złoty
Ostatnio edytowany Czwartek, 28 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 28 Sie 08 08:53 • Temat postu: MFOMT - Domki?
mislena napisał(a):
https://hmt.pl/arts.php?id=14 --> tu pisze, ze zona* da ci domek w gorach na 50 rocznice slubu, a domek na plazy dostaniesz po polaczeniu AWL-FoMT, ale tutaj nie jestem pewna, bo wydaje mi sie, ze gdy gralam w FoMT to u drwala moglam taki domek zamowic, a ja gralam na emulatorze, wiec nie moglam nic polaczyc...
*- skoro zona dalaby ci domek w gorach w FoMT, to pewnie maz podaruje ci go na 50 rocznice slubu w mFoMT, wiec ten domek raczej nie wymaga zadnych polaczen z AWL, tylko dluuuuuuuugiego czekania, wiec powodzenia. ;]
Ja za to jestem pewien
U drwala możesz zamówić domek w mieście.
Na 50 rocznice jest domek w górach
A po połączeniu domek na plaży
Czemu tak jakoś dziwnie kombinujesz ?
Jesteś ślepa bo co 10 post to 2 lub 4 słowa ;s
100 lat temu zmarła twoja mama która lubiła jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo się bawiła nożem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasiłek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świeże ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała ta arktyczna mewa! Która ponoć śpiewa... sopranem co rano! Somalia się wpieprzył jak Jozin głupi ale ni zbazin. Który lubił trolle i jest noobem. Podobnie jak Somalia. Dzisiaj było słonecznie ale było zimno, zależy gdzie, ale w Egipcie nie było wielbłądów tylko wielka choinka bożonarodzeniowa co za debile,czasem tak bywa, pozdro dla mamy.Mama nie żyje -bawiła się nożem IT'S ACTION PARADOX. Dziwny był pogrzeb,wszędzie pełno klałnów nie mających spodni. Byla glosna muzyka do ktorej tanczyly tancerze z YouCanDance oraz Kinga Rusin i Michal Piróg który jest gejem i zawsze będzie.Ostatnio wyznal miłość dwugłowemu psu, który nie zna zasad a pies ten nie zna zasad ale za to ma 2 glowy.Które nie mogą wystrzezyc kłow ponieważ mają gumę w pysku ktora utrudnia rozszerzenie jego jamy ustnej, która śmierdzi gównem, bo jje gówna,bardzo bardzo wielkie, a dokładniej mrówcze, które znajduje w miejscu zwanym mrowiskiem.Mrowisko to zostalo spalone przez Harrego Pottera, ktory latal na dużym różowym trójkącie
100 lat temu zmarła twoja mama która lubiła jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo się bawiła nożem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasiłek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świeże ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała ta arktyczna mewa! Która ponoć śpiewa... sopranem co rano! Somalia się wpieprzył jak Jozin głupi ale ni zbazin. Który lubił trolle i jest noobem. Podobnie jak Somalia. Dzisiaj było słonecznie ale było zimno, zależy gdzie, ale w Egipcie nie było wielbłądów tylko wielka choinka bożonarodzeniowa co za debile,czasem tak bywa, pozdro dla mamy.Mama nie żyje -bawiła się nożem IT'S ACTION PARADOX. Dziwny był pogrzeb,wszędzie pełno klałnów nie mających spodni. Byla glosna muzyka do ktorej tanczyly tancerze z YouCanDance oraz Kinga Rusin i Michal Piróg który jest gejem i zawsze będzie.Ostatnio wyznal miłość dwugłowemu psu, który nie zna zasad a pies ten nie zna zasad
100 lat temu zmarła twoja mama która lubiła jeść fast foody ale nie miała ręki więc jadła używając drugiej ręki która była pocięta bo się bawiła nożem. Pomagał jej twój tata który jest wielkim złym odbytem!Dlatego że kiedyś został wysłany na zasiłek dla bezrobotnych. Dostał kopniaka i wylądował na głowie przez co jest dinozaurem. Lubi jeść tylko kiszone ogórki mamy, nie zawsze świeże ale przynajmniej jadalne.Lubie jeść frytki, a ja nie to była ironia, a to żart,a to sarkazm i wreszcie koniec.BACKSTREET BOYS powiedziała ta arktyczna mewa! Która ponoć śpiewa... sopranem co rano! Somalia się wpieprzył jak Jozin głupi ale ni zbazin. Który lubił trolle i jest noobem. Podobnie jak Somalia. Dzisiaj było słonecznie ale było zimno, zależy gdzie, ale w Egipcie nie było wielbłądów tylko wielka choinka bożonarodzeniowa co za debile,czasem tak bywa, pozdro dla mamy.Mama nie żyje -bawiła się nożem IT'S ACTION PARADOX. Dziwny był pogrzeb,wszędzie pełno klałnów nie mających spodni. Byla glosna muzyka do ktorej tanczyly tancerze z YouCanDance oraz Kinga Rusin i Michal Piróg który jest gejem i zawsze będzie.Ostatnio wyznal miłość dwugłowemu psu, który nie zna zasad =.=
Wysłany: 25 Sie 08 10:52 • Temat postu: Pytanko co do skrzatow
Zedytowała swój post przez co mój stracił sens :< Tak nie wolno
mislenko-póki nie jest to bezsensowną próba zatarcia błędu :< Mój pedantyzm to wychwycił i nie był to jakiś straszny-błąd.Ale jeżeli uważasz że jest to tak straszna rzecz dla której powinno się wyedytować posta by to ukryć 0o
Ostatnio edytowany Środa, 27 Sierpnia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).