A tam.Próbuj,poproś,zresztą kase przez miesiąc idzie uzbierać.A pojechać w kierunek przeciwny możesz cały czas,a spotkać takie gwiazdy jak Crash czy Buli już nie.
Niedawno dowiedziałem się że na Bace będzie Buli.Potem namówiło się Crasha.Ryżu się jeszcze decyduje.Więc można zrobić tam drugi zjazd HMT Będe ja,Buli,Crash i jak dobrze pójdzie to Ryżu.Też bądź ;0
Wysłany: 11 Wrz 08 14:08 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Chyba nie choć jeżeli u żony spadną serca,rozwiedzie się z Tobą,potem będziesz dawać chwasty by miala znowu małe serce[chyba że to Popuri ;d] i tak spadnie jej na tyle by dała Ci czekolade to chyba zadziała.Ale nie wiem czy tak się da Więc na swoje ryzyko
Pisałaś art ? ;0 Gdzie ?
I jak już to nie "też uważam" bo z tego co widzę to nikomu z tych to tu pisali różowy się nie podobał :>
To tak czepiąc się.A i nie kupowałbym na tym gekonie bo choć pisze Harvest Moon DS Cute to wszystkie screeny są z Harvest Moon DS 0o Może pomyłka,nie wiem zresztą.
Wysłany: 01 Wrz 08 11:32 • Temat postu: Anime, manga =)
100 na bank nie.
Z tego co pamiętam to leciało normalnie anime,potem była przerwa na debilny kraj herbaty cośtam i znowu leciała seria,do walki Naruto - Sasuke przy pomniczku.Po niej do końca czyli do 220-fillery.
Wysłany: 31 Sie 08 20:53 • Temat postu: Kto chce za darmo testować kosmetyki Maybelline New York ?
Ale wy macie problemy 0o Spam,nie to ściema,nie to oszuści.Ktoś chce niech się zgodzi i zobaczy czy spam.Jak komuś nie zależy to po co w ogóle się odzywa nie wiedząc o tym nic :s
Pisze to by uniknąć kolejnych 10 postów o tym że to spam i zło ;/.
I z tego co widze to to co Ona opowiada to ref.Sama zbiera te 10 osób,by to dostać.Ale nie wieeem ;p Więc niech piszą ci co chcą testować,a nie ci którzy próbują dojść do tego czy to spam czy oszustwo :F
Wysłany: 31 Sie 08 20:50 • Temat postu: Wywiad z Eloosem
Z Eer!onem była rozmowa badziej ze spięciem niż tutaj.Tutaj to raczej wiesz,pogadamy sobie o wszystkim walniemy na HMT może ktoś przeczyta ;d I jest dużo insajd dżołków typu "WYGRAŁ KURWA JEBANYYY"