Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33416 Wysłany: 12 Wrz 08 14:10 • Temat postu: Zlot HMT ;d
:>
Nie napisałem że ktoś Cie zgwałci :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33414 Wysłany: 12 Wrz 08 13:19 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Masz jechać Domka ! :< Nikt Cie tam nie zgwałci przecie 0o Przynajmniej przez pierwsze 15 minut ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33409 Wysłany: 11 Wrz 08 20:17 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Crash załatwia dziewczyny.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33406 Wysłany: 11 Wrz 08 20:05 • Temat postu: Zlot HMT ;d
A tam.Próbuj,poproś,zresztą kase przez miesiąc idzie uzbierać.A pojechać w kierunek przeciwny możesz cały czas,a spotkać takie gwiazdy jak Crash czy Buli już nie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33403 Wysłany: 11 Wrz 08 19:40 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Niedawno dowiedziałem się że na Bace będzie Buli.Potem namówiło się Crasha.Ryżu się jeszcze decyduje.Więc można zrobić tam drugi zjazd HMT Będe ja,Buli,Crash i jak dobrze pójdzie to Ryżu.Też bądź ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33398 Wysłany: 11 Wrz 08 14:08 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Chyba nie choć jeżeli u żony spadną serca,rozwiedzie się z Tobą,potem będziesz dawać chwasty by miala znowu małe serce[chyba że to Popuri ;d] i tak spadnie jej na tyle by dała Ci czekolade to chyba zadziała.Ale nie wiem czy tak się da Więc na swoje ryzyko
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33388 Wysłany: 07 Wrz 08 19:08 • Temat postu: Pomocy
Domka-sarkazm ;d
A i najlepiej zrobisz nie kupując tej gry bo jest słaba
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33377 Wysłany: 07 Wrz 08 12:29 • Temat postu: Pomocy
Pisałaś art ? ;0 Gdzie ?
I jak już to nie "też uważam" bo z tego co widzę to nikomu z tych to tu pisali różowy się nie podobał :>
To tak czepiąc się.A i nie kupowałbym na tym gekonie bo choć pisze Harvest Moon DS Cute to wszystkie screeny są z Harvest Moon DS 0o Może pomyłka,nie wiem zresztą.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33374 Wysłany: 06 Wrz 08 21:49 • Temat postu: Pomocy
Różowy jest słodziutki.
A arty o jakiejkolwiek grze masz na www.gamefaqs.com

/down
Przed każdym tekstem gdzie nie będe pisał czegoś serio,musze umieszczać ostrzeżenie że mój post nie jest całkowicie serio 0o.

Ostatnio edytowany Niedziela, 07 Września 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33300 Wysłany: 02 Wrz 08 19:28 • Temat postu: Fotki, foteczki
gnysek napisał(a):
Nie wiem, ja tam słyszałem ploty, że Ryż to gej A tu nagle, że ma pełno lasek Zbieżne info

To się nie wyklucza.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33228 Wysłany: 01 Wrz 08 15:47 • Temat postu: Jak Połączyć hm fomt z hm awl??
Musisz mieć GBA,GC,Fomta, i AWL
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33205 Wysłany: 01 Wrz 08 13:37 • Temat postu: Anime, manga =)
Jeżeli ktoś jest maniakiem to na bank poda dokładnie.I mówił dobrze że od około 100 bo jest na 101 z twarzą,potem kraj herbaty,potem 136-220.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33197 Wysłany: 01 Wrz 08 11:32 • Temat postu: Anime, manga =)
100 na bank nie.
Z tego co pamiętam to leciało normalnie anime,potem była przerwa na debilny kraj herbaty cośtam i znowu leciała seria,do walki Naruto - Sasuke przy pomniczku.Po niej do końca czyli do 220-fillery.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33179 Wysłany: 31 Sie 08 20:53 • Temat postu: Kto chce za darmo testować kosmetyki Maybelline New York ?
Ale wy macie problemy 0o Spam,nie to ściema,nie to oszuści.Ktoś chce niech się zgodzi i zobaczy czy spam.Jak komuś nie zależy to po co w ogóle się odzywa nie wiedząc o tym nic :s
Pisze to by uniknąć kolejnych 10 postów o tym że to spam i zło ;/.
I z tego co widze to to co Ona opowiada to ref.Sama zbiera te 10 osób,by to dostać.Ale nie wieeem ;p Więc niech piszą ci co chcą testować,a nie ci którzy próbują dojść do tego czy to spam czy oszustwo :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33178 Wysłany: 31 Sie 08 20:50 • Temat postu: Wywiad z Eloosem
Z Eer!onem była rozmowa badziej ze spięciem niż tutaj.Tutaj to raczej wiesz,pogadamy sobie o wszystkim walniemy na HMT może ktoś przeczyta ;d I jest dużo insajd dżołków typu "WYGRAŁ KURWA JEBANYYY"
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.