Szkoda tylko że podczas ostatniej gry gdy ładowałem lokacje Buli zdążył zrobić sobie śniadanie i jeszcze mi się nie zrobiło :/ Gra u mnie strasznie tragicznie chodzi...
Ale że bardzo mi się podoba to jakoś trza se radzić.
Ostatnio edytowany Czwartek, 25 Września 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Choć ogólnie wielu osobą raczej się nie podoba.Ale jeżeli się spodoba to potrafi naprawde przyciągnąć Mnie przyciągnął. Do tego tą gre ściągnąłem po zobaczeniu Metina który wg. większości jest fajny.Ja odinstalowałem po 40 minutach,Buli po 15. A i właśnie zostałem HawkArcherem Ale się fajnie czułem jak u każdego na ekranie było "FallenMrx został HawkArcherem[nie napisze tego po Angielsku ;d]" i podbił jakiś wojownik i mi pogratulował Mrrrr
I jeszcze dostałem fajną kusze,którą podbiłem do +1
A i jeżeli Crash nie będzie archerem,a komuś się gra spodoba to moge EQ dać ;p.
Grupa w sumie jest,ja,Buli,Crash i Domka.Choć dwoje ostatnich nie grało jeszcze.Zresztą co do tej grafiki to mi bardziej przeszkadza gdyż komputer mi chodzi cholernie wolno ^^'.Najgorszej przy KQ,gdy grupa jest teleportowana na oddzielną plansze,specjalnie dla questa i ja zaczynam pare minut po wszystkich ;d I ostatnim razem zanim dobiegłem do grupy była już końcówka[ale załapałem się na 3 ostatnich bossów ;d]
[Archer,wykonuje własnie zadanie na lepszą klase,choć bez pomocy Buliego może się nie obyć,lvl 20 ;d]
Ostatnio edytowany Czwartek, 25 Września 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
http://fiesta.outspark.com/
Kiedyś pisałem o tym ale nie pograliśmy w sumie.
Teraz jednak można by było spróbować znowu.Szczególnie że dzisiaj z Bulionem pograłem 4 godzinki,Crash ściągnąć to ma.Mimo że mój komputer nie nadaje się do tej gry[pzdr Buli ;/ I sry za to 2 minutowe czekanie po wejściu gdziekolwiek] To jest w sumie fajnie.
Wysłany: 21 Wrz 08 14:04 • Temat postu: Czy będzie
Nie wiem.Grałem i gra jest imo słaba,więc szczerze mówiąc mi to wisi Ale nikt nie wie czy będzie przetłumaczona.Przecież gra wyszła nie tak dawno.Musisz czekać.Ale na pocieszenie-na jesień będzie angielska wersja Rune Factory 2.
Wysłany: 20 Wrz 08 08:52 • Temat postu: Jak to zrobić ??? Proszę o pomoc !!!
https://hmt.pl/arts.php?id=108&start=1
Tutaj jest wszystko razem ze screenami,ale jeżeli chcesz otworzyć z komputera to zamiast
"13. Aby uruchomic płytę wybierz menu URUCHOM > CD-ROM. Aby powrócić do windowsa naciścij ESC. Potem kontynuuj aby porwrócić do gry."
Kliknij na Plik>uruchom ISO
I z tego menu wybierasz gre którą ściągnąłeś.
Wysłany: 19 Wrz 08 16:11 • Temat postu: Jakies dobre gry na NDS ?
Ten Dragon Quest o którym mówi Crash jest fajny ale po przejściu chapteru zmieniają się bohaterowie.Bodaj przy 4 się spotykają,ale można się wkurzyć robiąc co chwile nowego hero.Ale do gry wróce,bo gra się bardzo fajnie.
A Crash of the Titans oprócz ładnego wyglądu mi się nie podoba.Z jednej rundy można zrobić o ile dobrze pamiętam 4-5.Za długie rundy,przez co ich ilośc jest mała.Wole 60 krótkich rund niż 15 w cholere długich.
A i Puzzle Questa/Tetrisa warto zobaczyć.Co tu dużo mówić-dalej mam wrzucone na karte.
Wysłany: 19 Wrz 08 13:19 • Temat postu: Jakies dobre gry na NDS ?
Ten drugi Kirby też jest fajny.Zjada Peach,choć troche krótki.Final Fantasy Tactic A2 to też jedna z najlepszych gier w jakie grałem.Grałem w to 35 godzin bodaj,więc nie tak dużo z tym że 8 godzin dziennie a w takim trybie gra potrafi się przejeść
Wysłany: 18 Wrz 08 20:23 • Temat postu: Jakies dobre gry na NDS ?
Kirby - dwie części
Pokemony-choć gorsze od poprzednich.Jeżeli masz R4 to najbardziej polecam combo Lameboy&Pokemon Blue/Crystal
Ace Attorney-wszystkie
Elite Beat Agents-Gra muzyczna,a raczej ideał gry muzycznej.
Finale możesz sobie odpuścić,choć Chocobo Tales jest dobre
Rune Factory
New Super Mario Bros dosyć fajne.
Mario Kart
Te gry przychodzą mi na myśl.Najbardziej lubie ofc Ace.Uzbierałbym dużo ale chwilowo nie mam głowy Potem coś dopisze.
Wysłany: 14 Wrz 08 19:39 • Temat postu: Przeprosiny
A tam.Nie masz po co przepraszać,bo mało kto pamięta co zrobiłeś.Może ci którzy są tu od dawna,a jest ich może ze trzech.Więc imo ten temat jest bezsensu.Jeżeli cokolwiek złego zrobiłeś to po tym czasie dawno zostało zapomniane,ew. pamiętane jako coś złego,nie pamiętając pewnie o co chodzi.Do tego przepraszasz tych,których już nie ma
Wysłany: 13 Wrz 08 09:18 • Temat postu: FAST HELP Gdzie można kupić hm 3 na gbc
Koleś chce ci pomóc a ty z pyskiem.Uspokój się bo nikt nie będzie za ciebie szukał samodzielnie,możesz dostać co najwyżej link do paru sklepów.I najlepiej kup sobie Nintendo DS i R4 a Harvest Moon 3 ci pójdzie.