Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33826 Wysłany: 03 Paź 08 21:38 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Czyli będe tylko ja i Buli i może jakoś Crash wpadnie ? Eer!ona niestety się boimy ;/
Buli jest smutny :<
Siedzi obok lol
Choć może to nie on a jakiś pedofil 0o
I wygraża się że dopadnie Eer!ona.Boje się.

Ostatnio edytowany Piątek, 03 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33807 Wysłany: 03 Paź 08 15:03 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Buli jest hardkorowy.Właśnie mi wysłal Smsa
"Jestem w poznaniu,czekam na pociag ale mam zjebany bilet bo ulgowy. Jak mnie zlapia to chyba kara 300 zlotych bedzie za brak legitymacji."
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33801 Wysłany: 03 Paź 08 07:33 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Jak dobrze pójdzie to o 18 Buli do mnie wpadnie.Zresztą z tego wychodzi że będe tam ja,Crash,Buli i może Domka ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33793 Wysłany: 02 Paź 08 19:23 • Temat postu: Streszczenia x]]
Napiszesz ? A może splagiatujesz ?
http://www.ceneo.pl/120552
Nie czytałem obydwóch ale porównałem 3-4 zdania i były dokładnie takie same.Jeżeli bierzesz coś z jakiejś strony to chociaż napisz z jakiej.Zresztą jak ktoś chce szukać streszczenia to wpisze tytuł w google,dopisze "streszczenie" i je ma.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33771 Wysłany: 01 Paź 08 19:26 • Temat postu: Kryształowa kula
To dużo lepsze
http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=1900
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33714 Wysłany: 30 Wrz 08 17:02 • Temat postu: FIESTA ! :O
Em jak mam ci powiedzieć po ile gracze w tej chwili sprzedają potiony ? Jeden za 10 drugi za 1000 pewnie.Trzeba umieć szukać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33696 Wysłany: 29 Wrz 08 20:07 • Temat postu: FIESTA ! :O
U graczy w Elderni.Szybko znalazłem paczke 50 potionów tanio dosyć.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33679 Wysłany: 29 Wrz 08 14:59 • Temat postu: FIESTA ! :O
Mój to FallenMrx,mój super ultra HawkArcher którym długo nie pogram ;/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33665 Wysłany: 28 Wrz 08 20:04 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Więc kto jedzie ? Ja na 90%,jak dobrze pojdzie to nawet pojade razem z Bulim.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33639 Wysłany: 26 Wrz 08 19:24 • Temat postu: FIESTA ! :O
Komputer padł więc nie wiem czy dam rade w najbliższym czasie pograć :/ A pograłbym pograł...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33624 Wysłany: 26 Wrz 08 11:11 • Temat postu: FIESTA ! :O
W sumie Domka to lepiej wywal Archera póki ma słaby lvl i zrób Wojownika Ew. Priesta.Łucznik jest naprawde cienki ;P
Ale ja go lubie :<
A i Buli sypniesz grosza po koleżeńsku ? Nie lubie sępić kasy,to noobowskie,ale wiesz...mam 15 hp crystal i jakieś 100 brązowych :/ Nie wiem jak to się stało
Choć jak dobrze pójdzie to to się zmieni A i moge Ci pomóc w ulepszaniu broni do +3 czy co.Choć miałem 9 kamyczków to każdy sprzedałem,bo nie chciały mi się oddzielić a chciałem upgrade broni zrobić.I teraz mam Crossbow +3 ^^
Bo sie zajmuje robieniem kamyczków ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33602 Wysłany: 25 Wrz 08 21:49 • Temat postu: KOTOR
Stary to jest Spacewar [1962 ;f]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33599 Wysłany: 25 Wrz 08 21:36 • Temat postu: FIESTA ! :O
Masz mnie.Żartuje przeca 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33597 Wysłany: 25 Wrz 08 21:34 • Temat postu: FIESTA ! :O
No w końcu w każdej grze grafika jest najważniejsza.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33594 Wysłany: 25 Wrz 08 19:47 • Temat postu: FIESTA ! :O
Nie.To wina tego że komputer jest całkowicie do dupy.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.