Czyli będe tylko ja i Buli i może jakoś Crash wpadnie ? Eer!ona niestety się boimy ;/
Buli jest smutny :<
Siedzi obok lol
Choć może to nie on a jakiś pedofil 0o
I wygraża się że dopadnie Eer!ona.Boje się.
Ostatnio edytowany Piątek, 03 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Buli jest hardkorowy.Właśnie mi wysłal Smsa
"Jestem w poznaniu,czekam na pociag ale mam zjebany bilet bo ulgowy. Jak mnie zlapia to chyba kara 300 zlotych bedzie za brak legitymacji."
Wysłany: 02 Paź 08 19:23 • Temat postu: Streszczenia x]]
Napiszesz ? A może splagiatujesz ? http://www.ceneo.pl/120552
Nie czytałem obydwóch ale porównałem 3-4 zdania i były dokładnie takie same.Jeżeli bierzesz coś z jakiejś strony to chociaż napisz z jakiej.Zresztą jak ktoś chce szukać streszczenia to wpisze tytuł w google,dopisze "streszczenie" i je ma.
W sumie Domka to lepiej wywal Archera póki ma słaby lvl i zrób Wojownika Ew. Priesta.Łucznik jest naprawde cienki ;P
Ale ja go lubie :<
A i Buli sypniesz grosza po koleżeńsku ? Nie lubie sępić kasy,to noobowskie,ale wiesz...mam 15 hp crystal i jakieś 100 brązowych :/ Nie wiem jak to się stało
Choć jak dobrze pójdzie to to się zmieni A i moge Ci pomóc w ulepszaniu broni do +3 czy co.Choć miałem 9 kamyczków to każdy sprzedałem,bo nie chciały mi się oddzielić a chciałem upgrade broni zrobić.I teraz mam Crossbow +3 ^^
Bo sie zajmuje robieniem kamyczków ;p