Wysłany: 13 Paź 08 18:21 • Temat postu: problem ze scenką
Więc wchodź w inne dni i nie rób to o tej godzinie a od otwarcia godzine.Do tego scenki to głupie stworzenia i czasem wchodzą za 1 razem a czasem za 10 nie chcą.Cierpliwości
Wysłany: 13 Paź 08 10:04 • Temat postu: PSP czy DS
Jeżeli uważasz że Pokemony są dla dzieci,Mario ssie,Sonic to gópia bajka na dżetiksie dla 7 latków,a dobra gra to taka która nie ma wcale grywalności,ale ma fajną grafike to kup PSP
W innym wypadku DS.
Wysłany: 12 Paź 08 19:45 • Temat postu: PSP czy DS
Ostatnio rozpadł mi się DS ;/ A że bez konsoli przenośnej to jak bez ręki więc musze zbierać na nową.I problem-jaką wybrać ? Tak naprawde dużo bardziej wole DSa ale
-wszystko co na DSa fajnego-przeszedłem[choć 3 części PW nie dokończyłem,a ciekawi mnie zakończenie ostatniej sprawy bo sprawa cholernie udana]
-Nintendo ostatnio ssie ;/ Zabezpieczenie Spore to przy tym nic
-Ale na DSa wyjdzie dużo fajnych gier.Castlevania,Kingdom Hearts,może poki nowe.Do tego
-Gry na PSP są mnie fajne od tych na DSa ;f <Crisis Core może nawet,ale i tak poki są lepsze od FFa :F>
Ale co mi po fajnych grach na DSa gdy większość przeszedłem.
Wysłany: 12 Paź 08 19:40 • Temat postu: SPORE - czyli o tym co siedzi w naszych głowach... ;))
Cierpią.Smuggler by nie zmieszał bo to jest prawda.Jeżeli ktoś ma pirata to ściągnie i gra.A jeżeli ktoś ma oryginała to ma problem bo zainstaluje 3 razy i pech.A pirat sobie zainstaluje ile chce,bo jak jest torrent to pewni z czymś co łamie zabezpieczenia.Po co szukać w tym dobrych stron jeżeli to ewidentny utrudniacz życia tym którzy mają oryginał.I nie widze gdzie tutaj jest coś co przeszkodzi w piraceniu.
Ostatnio edytowany Niedziela, 12 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Ma szanse uciec ? Na ogół takich szans wcale nie ma.Więc i tak i tak niezależnie czym karmimy,kogoś zabić trzeba.A co do trzymania w domu to jeżeli ktoś naprawde lubi węże i da mu bardzo dobre warunki to ma to sens.Jeżeli trzyma się węża tylko dlatego że fajnie się rusza i koledzy takiego nie mają to jest to żałosne.
Różnie bywa,np.
<ziko> zczaj akcje
<fred> ?
<ziko> u nas jest laska ktora miała chomika. po jakims czasie wyskoczyla mu jakas chrostka pod brzuchem i ona nie wiedziala co ma zrobic i pomyslala ze to pryszcz i zaczela wyciskac. Chomik zakrecil oczkami i zdechl. poszla do weterynarza i okazalo sie ze to byl jego fiutek...;/
<fred> auć... az mi jajami obrocilo
No jak tam było karaoke to ciężko było usiedzieć.
A i w czasie jazdy pociągiem "Ty zagadaj do Eriona bo ja się boje" ;d
Ale cóż.Nieobecni nie mają racji.Szkoda tylko że nie było praktycznie nikogo z HMT ;/
Choć w sumie na HMT też nie ma nikogo ;p
I jeszcze jeden edit ;d Nie chodzi o noc,ale po wstaniu taka zamuła była ;d Do tego ogólnie drugiego dnia oprócz Gantza nie było w sumie niczego.
Ostatnio edytowany Wtorek, 07 Października 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
No było zajebiście.Mimo że malo tematów do rozmowy przez co 2 dnia z rana godzine siedzieliśmy gapiąc się w ściane bo nie było nic do roboty,a 3 z nas spał[Mój znajomy] ;d Ale ogolnie ludzie mili,fajne anime,dużo rzeczy do kupienia[powiedziane przez Buliego po 1 godzine konwentu "wziąłem o stówe za mało" ],cosplay fajny.Rozwiązaliśmy tajemnice różnic pomiędzy zupką chińską a koreańską.Jedyna wada to to że trwał cholernie krótko.Dwa dni więcej byłoby akurat,choć przez to miejsce do spania po 3 nocach tam byłoby ciężko ;d [centralnie przy schodach,każdy przechodzący depcze obok,wszyscy depczą po moim śpiworze ;d Ale nie było innego].Ale ogólnie to trzeba niedługo w więcej osób.