Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34106 Wysłany: 16 Paź 08 18:50 • Temat postu: Teleport Stone
Nie ma za co.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34103 Wysłany: 16 Paź 08 15:15 • Temat postu: Teleport Stone
Powiem ci coś w tajemnicy.Oprócz forum istnieje też strona.
https://hmt.pl/arts.php?id=88
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34086 Wysłany: 15 Paź 08 15:13 • Temat postu: Fotki, foteczki
Trzeba zbierać !
puszki np. ;p

Ostatnio edytowany Środa, 15 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34067 Wysłany: 13 Paź 08 18:21 • Temat postu: problem ze scenką
Więc wchodź w inne dni i nie rób to o tej godzinie a od otwarcia godzine.Do tego scenki to głupie stworzenia i czasem wchodzą za 1 razem a czasem za 10 nie chcą.Cierpliwości
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34062 Wysłany: 13 Paź 08 13:31 • Temat postu: PSP czy DS
Crash-nie masz racji.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34056 Wysłany: 13 Paź 08 10:04 • Temat postu: PSP czy DS
Jeżeli uważasz że Pokemony są dla dzieci,Mario ssie,Sonic to gópia bajka na dżetiksie dla 7 latków,a dobra gra to taka która nie ma wcale grywalności,ale ma fajną grafike to kup PSP
W innym wypadku DS.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34052 Wysłany: 12 Paź 08 20:07 • Temat postu: PSP czy DS
A nie ? Wszyscy którzy lubią sony to pedały a ci którzy się ze mną nie zgadzają niech ssają somalie.A ostatnio wyszedł fajny Bleach

...przeca to tylko moje zdanie ;f Zresztą i na to i na to są fajne gry.Ale ogólnie wole te od Nintendo.Choć ostatnio faktycznie Sony>Nintendo


Ostatnio edytowany Niedziela, 12 Października 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34048 Wysłany: 12 Paź 08 19:45 • Temat postu: PSP czy DS
Ostatnio rozpadł mi się DS ;/ A że bez konsoli przenośnej to jak bez ręki więc musze zbierać na nową.I problem-jaką wybrać ? Tak naprawde dużo bardziej wole DSa ale
-wszystko co na DSa fajnego-przeszedłem[choć 3 części PW nie dokończyłem,a ciekawi mnie zakończenie ostatniej sprawy bo sprawa cholernie udana]
-Nintendo ostatnio ssie ;/ Zabezpieczenie Spore to przy tym nic
-Ale na DSa wyjdzie dużo fajnych gier.Castlevania,Kingdom Hearts,może poki nowe.Do tego
-Gry na PSP są mnie fajne od tych na DSa ;f <Crisis Core może nawet,ale i tak poki są lepsze od FFa :F>
Ale co mi po fajnych grach na DSa gdy większość przeszedłem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34047 Wysłany: 12 Paź 08 19:40 • Temat postu: SPORE - czyli o tym co siedzi w naszych głowach... ;))
Cierpią.Smuggler by nie zmieszał bo to jest prawda.Jeżeli ktoś ma pirata to ściągnie i gra.A jeżeli ktoś ma oryginała to ma problem bo zainstaluje 3 razy i pech.A pirat sobie zainstaluje ile chce,bo jak jest torrent to pewni z czymś co łamie zabezpieczenia.Po co szukać w tym dobrych stron jeżeli to ewidentny utrudniacz życia tym którzy mają oryginał.I nie widze gdzie tutaj jest coś co przeszkodzi w piraceniu.

Ostatnio edytowany Niedziela, 12 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34036 Wysłany: 12 Paź 08 15:10 • Temat postu: SPORE - czyli o tym co siedzi w naszych głowach... ;))
Albo crack.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33984 Wysłany: 10 Paź 08 18:22 • Temat postu: Pająk :D
Ma szanse uciec ? Na ogół takich szans wcale nie ma.Więc i tak i tak niezależnie czym karmimy,kogoś zabić trzeba.A co do trzymania w domu to jeżeli ktoś naprawde lubi węże i da mu bardzo dobre warunki to ma to sens.Jeżeli trzyma się węża tylko dlatego że fajnie się rusza i koledzy takiego nie mają to jest to żałosne.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33983 Wysłany: 10 Paź 08 18:19 • Temat postu: SPORE - czyli o tym co siedzi w naszych głowach... ;))
Tak,z tego co wiem Spore można instalować 3 razy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33973 Wysłany: 09 Paź 08 19:04 • Temat postu: Pająk :D
Różnie bywa,np.
<ziko> zczaj akcje
<fred> ?
<ziko> u nas jest laska ktora miała chomika. po jakims czasie wyskoczyla mu jakas chrostka pod brzuchem i ona nie wiedziala co ma zrobic i pomyslala ze to pryszcz i zaczela wyciskac. Chomik zakrecil oczkami i zdechl. poszla do weterynarza i okazalo sie ze to byl jego fiutek...;/
<fred> auć... az mi jajami obrocilo
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33921 Wysłany: 07 Paź 08 07:08 • Temat postu: Zlot HMT ;d
No jak tam było karaoke to ciężko było usiedzieć.
A i w czasie jazdy pociągiem "Ty zagadaj do Eriona bo ja się boje" ;d
Ale cóż.Nieobecni nie mają racji.Szkoda tylko że nie było praktycznie nikogo z HMT ;/
Choć w sumie na HMT też nie ma nikogo ;p
I jeszcze jeden edit ;d Nie chodzi o noc,ale po wstaniu taka zamuła była ;d Do tego ogólnie drugiego dnia oprócz Gantza nie było w sumie niczego.

Ostatnio edytowany Wtorek, 07 Października 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
33896 Wysłany: 06 Paź 08 19:49 • Temat postu: Zlot HMT ;d
No było zajebiście.Mimo że malo tematów do rozmowy przez co 2 dnia z rana godzine siedzieliśmy gapiąc się w ściane bo nie było nic do roboty,a 3 z nas spał[Mój znajomy] ;d Ale ogolnie ludzie mili,fajne anime,dużo rzeczy do kupienia[powiedziane przez Buliego po 1 godzine konwentu "wziąłem o stówe za mało" ],cosplay fajny.Rozwiązaliśmy tajemnice różnic pomiędzy zupką chińską a koreańską.Jedyna wada to to że trwał cholernie krótko.Dwa dni więcej byłoby akurat,choć przez to miejsce do spania po 3 nocach tam byłoby ciężko ;d [centralnie przy schodach,każdy przechodzący depcze obok,wszyscy depczą po moim śpiworze ;d Ale nie było innego].Ale ogólnie to trzeba niedługo w więcej osób.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.