Ze mną było troche podobnie jak z Maggie Ale z jednym szczegółem.Pewnego pięknego jesiennego wieczoru(gdzieś godzina 5,6 może 7 ) Poszłam do kościoła a tam była dzinwa troche scenka .Carter cos mi mówił o jakims cudzie czy czymś którego doznał siedząc w konfesjonale.Chodziło chyba o jakąś rzecz którą ma dostac od Zacka.Po tej scence gdy wchodziłam później do kościoła drzwi tamte były otwarte
Wysłany: 13 Lut 06 15:33 • Temat postu: Zimowa Jaskinia i Abgrejdy !!!
Ja tam mojego konia trenuje Biegam sobie troche z nim każdego dnia jak jest ładny dzien puszczam go na dwór szczotkuje go codziennie .Za pierwszym razem nie wygrałam ale poźniej już tak
Wysłany: 13 Lut 06 12:15 • Temat postu: Jak Przebudować dom !!!!
Najpierw idziesz do drwala który jest w lesie.Tam sprawdzasz ile kosztuje rozbudowa domu i ile trzeba pieńków(pienki mozna kupic własnie u drwala lub samemu otrzymac tnąc róże pniaki lub patyki na farmie)Gdy uzbierasz kase i pieńki idziesz do drwala wybierasz rozbudowa domu .Gdy tak zrobisz to za 3(chyba) dni będziesz miał rozbudowany domek
Wysłany: 12 Lut 06 13:57 • Temat postu: jak zrobić??
Ekhm.... :bad: Przecież Popuri napisała co trzeba dalej robic :bad: Dodam tylko tyle że do zrobienia maszyny jest potrzebny Adamantite(szukaj w letniej kopalni 10 piętro i niżej)
Ekhm... :bad: Tego typu tematów bylo juz na prawde bardzo duzo :bad: Następnym razem troche sie wysil i poszukaj na forum :bad: Ok...będę jednak cierpliwa i Ci powiem.
1.Samo dawanie prezentów to za mało.Trzeba z nia duuuzo gadać JA robiłam technika 20 razy zagaduje a potem prezencik i od nowa (skutkuje) Rozmowa pomaga.Jak masz kuchnie ugotuj dla niej omlet(jajko mleko olej patelnia)lub jajecznica(jajko olej patelnia)
2.Cierpliwości....Trzeba troche czekac za nim serduszko podrośnie trzeba z nią gadać robic dawac te prezenty itd. Czasem na prawde dłuuugo to trwa...
3.Rozbuduj sobie kurnik na maxa ,troche to kosztuje ale sie opłaca .Wychodzuj 8 kurczaków (to jest dla nie plus i ąłtwiej będzie ci zdobyc u niej serce)
No to chyba wszystko
Wysłany: 04 Lut 06 17:14 • Temat postu: co to jest??
Cytat:
Musisz mieć Konsole Gamecube, gre AWL, Game boya i kabel. Wtedy możesz połaczyć Gry i masz tam jakieś bonusy. Dokładnie nie wiem. Aha i nie da rady połączyć się na emulatorze. Musisz mieć obie oryginalne konsole
Ale ja za to wiem troche dokładniej Po połaczeniu będą inne postacie przychodziły do miasteczka z którymi można się zaprzyjażnic