Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10171 Wysłany: 25 Lut 06 13:38 • Temat postu: 2 scenki
Ze mną było troche podobnie jak z Maggie Ale z jednym szczegółem.Pewnego pięknego jesiennego wieczoru(gdzieś godzina 5,6 może 7 ) Poszłam do kościoła a tam była dzinwa troche scenka .Carter cos mi mówił o jakims cudzie czy czymś którego doznał siedząc w konfesjonale.Chodziło chyba o jakąś rzecz którą ma dostac od Zacka.Po tej scence gdy wchodziłam później do kościoła drzwi tamte były otwarte
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10221 Wysłany: 22 Lut 06 12:56 • Temat postu: Mary
Nie wiem nie miałam nigdy Mary ale jak poślubiłam Karen to z Rickiem miałam nadal dobre kontakty więc na pewno się tak nie stanie...
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10203 Wysłany: 20 Lut 06 19:05 • Temat postu: Karen
Bo jest tam pomyłka i zamiast "środa" pisze drugi raz "wtorek"
Kot
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10186 Wysłany: 18 Lut 06 18:31 • Temat postu: Kot
O ile się nie myle kota w FOMT nie mozna było miec.
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10190 Wysłany: 18 Lut 06 18:29 • Temat postu: roza
Piaskowa róża jest w zimowej kopalni na wszytkich piętrach kończących się na 9.Na przyszłośc radze zaglądac czasem w artykuły na stronie :/
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10040 Wysłany: 13 Lut 06 15:36 • Temat postu: Moja choroba !!!!
Wybieraj dni w tedy gdy jest ładna pogoda i nie bierz też zbędnych narzędzi do jaskini (zabierz tylko młotek i motyke )
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10035 Wysłany: 13 Lut 06 15:33 • Temat postu: Zimowa Jaskinia i Abgrejdy !!!
Ja tam mojego konia trenuje Biegam sobie troche z nim każdego dnia jak jest ładny dzien puszczam go na dwór szczotkuje go codziennie .Za pierwszym razem nie wygrałam ale poźniej już tak
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10032 Wysłany: 13 Lut 06 12:15 • Temat postu: Jak Przebudować dom !!!!
Najpierw idziesz do drwala który jest w lesie.Tam sprawdzasz ile kosztuje rozbudowa domu i ile trzeba pieńków(pienki mozna kupic własnie u drwala lub samemu otrzymac tnąc róże pniaki lub patyki na farmie)Gdy uzbierasz kase i pieńki idziesz do drwala wybierasz rozbudowa domu .Gdy tak zrobisz to za 3(chyba) dni będziesz miał rozbudowany domek
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10015 Wysłany: 12 Lut 06 13:57 • Temat postu: jak zrobić??
Ekhm.... :bad: Przecież Popuri napisała co trzeba dalej robic :bad: Dodam tylko tyle że do zrobienia maszyny jest potrzebny Adamantite(szukaj w letniej kopalni 10 piętro i niżej)

Edytowany przez: girl23 2006-02-12 13:58:15
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9985 Wysłany: 10 Lut 06 20:41 • Temat postu: Popuri
Ekhm... :bad: Tego typu tematów bylo juz na prawde bardzo duzo :bad: Następnym razem troche sie wysil i poszukaj na forum :bad: Ok...będę jednak cierpliwa i Ci powiem.
1.Samo dawanie prezentów to za mało.Trzeba z nia duuuzo gadać JA robiłam technika 20 razy zagaduje a potem prezencik i od nowa (skutkuje) Rozmowa pomaga.Jak masz kuchnie ugotuj dla niej omlet(jajko mleko olej patelnia)lub jajecznica(jajko olej patelnia)
2.Cierpliwości....Trzeba troche czekac za nim serduszko podrośnie trzeba z nią gadać robic dawac te prezenty itd. Czasem na prawde dłuuugo to trwa...
3.Rozbuduj sobie kurnik na maxa ,troche to kosztuje ale sie opłaca .Wychodzuj 8 kurczaków (to jest dla nie plus i ąłtwiej będzie ci zdobyc u niej serce)
No to chyba wszystko
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9971 Wysłany: 10 Lut 06 15:36 • Temat postu: Święto dziękczynienia
Jeśli masz żone to w nocy będzie cos tam gadała .A rano gdy zajrzysz do plecaka będzie niespodzianka(placek )
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9911 Wysłany: 08 Lut 06 19:55 • Temat postu: Crif (czy jak mu tam)
Tak, jesli tego nie zaproponujesz mu pracy, Clif wyprowadzi się z miasta (chyba z braku pieniędzy czy jakoś tak).
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9868 Wysłany: 07 Lut 06 19:43 • Temat postu: Bogni
Tak to prawda Ale następnym razem zanim cos napsizesz poszukaj troszeczke na stronie :/ Więcj info zobaczysz pod tym linkiem :

https://hmt.gry-online.pl/arts.php?cat=9&art=16&page=6
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9907 Wysłany: 06 Lut 06 14:07 • Temat postu: Boor(ak)mistrz xD
Bo on nie przychodzi pierwszego dnia zimy tylko drugiego dnia zimy A w dodatku w 2 roku Więc może to jest przyczyną

P.S.Chodzi mi o to że nie w tym samym roku co się wprowadziliśmy tylko w następnym -,- .A to że w ten sam dzień no to tak zawsze jest....

Edytowany przez: girl23 2006-02-06 15:57:40
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9889 Wysłany: 04 Lut 06 17:14 • Temat postu: co to jest??
Cytat:
Musisz mieć Konsole Gamecube, gre AWL, Game boya i kabel. Wtedy możesz połaczyć Gry i masz tam jakieś bonusy. Dokładnie nie wiem. Aha i nie da rady połączyć się na emulatorze. Musisz mieć obie oryginalne konsole
Ale ja za to wiem troche dokładniej Po połaczeniu będą inne postacie przychodziły do miasteczka z którymi można się zaprzyjażnic


Edytowany przez: girl23 2006-02-04 17:16:09
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.