Wysłany: 11 Kwi 06 21:56 • Temat postu: Powrót do przeszłości
Taaa....Ja kiedyś grałam w Abe Oddworld(chyba tak sie to zwało) i Abe 2 Exodus, gdzies do dzisiaj mam tego płyty.Hmmm jeszcze kiedys w Jazz Jack Rabbit 2 i w Kapitana Clawa xD(miałam wtedy jakies ee moze 8 lat ? ) Taa to było faajne xD
A ja gram jak już to w FOMTa.Teraz niedawno próbowałam w MFOMTa.Szkoda bo teraz nie mam juz czasu w cokolwiek pograc
Wysłany: 06 Kwi 06 19:48 • Temat postu: Wariatkowo czyli co myśli Kaczor Donald...
- Hehs...Cieszę się że tak uwarzasz-Girl wyjmuje jeszcze jeden obrazek. Zaciekawiłam się troszke i powiedziałam :
- WOW ! Co to jest ? Wygladem przypomina jakies dropsy - spytałam ze śmiechem.
- Co?Aaaa to...To jest obrazek mojego głównego wroga...Te pier$#%$#@& mentosy nawiedzaja mnie co jakis czas.Będziesz musiała się przyzwyczaic...
- Oooo...Yhh tam damy rade ! - podchodeszłam do swojego kuferka i wyciągnęłam cały arsenał broni.
- Trzymej to-rzuciłam Girl pod nogi bazooke.
- Ożesz ty !Skąd ty to wziełas !?!?!?!?!
- Ha jeszcze mnie nie znosz ,ale spox dowiesz się troche O moich ukochanych Dzikich Hamsterkach i Zeschizowanej Schizofretce!Niah niah niah niah niah.....
Trawek nie daje się Eli tylko się je sprzedaje Musisz sprzedac niebieską trawke i zieloną po (chyba) 100 Wtedy w aptece pokaże się Turbojlt i Bodigizer XL
Wysłany: 22 Mar 06 16:49 • Temat postu: Japońska muza
Ja ostatnio słucham opening z Shaman Kinga Piosenka "Over soul" w wykonaniu Megumi Hayashibara jest cuuuudna No i jeszcze ending tej samej wykonawczyni "Trust you"
Wysłany: 18 Mar 06 21:29 • Temat postu: Ulubione książki
Ostatnio przeczytałam 6 częśc HP i to jest jedyna ksiązka na którą miałam ostatnio czas ...szkoła niestety nie daje życ Zdażyło mi się kilka razy płakac przy czym kolwiek jak czytałam np. taki "Janko Muzykant " jak ten biedny chłopiec umierał.Jeśli chodzi o nudne książki nic no chyba NIC nie pobije wg mnie "Sierotki Marysi " oraz "Krzyżaków" Przeczytałam 16 stron i mnei zemdliło poprostu ja nie lubie takich książek ."W pustyni i w puszczy" takie sobie było."Tajemniczy ogród" był całkiem całkiem.I jeszcze kiedys daaaaawno temu pamiętam czytałam "Mikołajka ' XD Nie powiem bo książeczka śmieszna No i oczywiście Władce Pierścieni oraz Hobbita
Ogólnie lubie Fantasy...Własnie ...Zna ktos jakąs własnie dobrą książke fantastyczną ? Chętnie bym sobie poczytała
Wysłany: 16 Mar 06 17:26 • Temat postu: Z kond wziąć?????????????
Wszystko jest opisane na stronie...wystarczy się troche wysilic
Cytat:
Truth Gem
Działanie: pokazuje poziom Staminy i Fatigue
Wymagania do zdobycia : 9 Jewel of Truth
Jewel of Truth można znaleźć :
- w psiej budzie
- w lampie przy kościele
- w poidle w stajni
- w bibliotece na 2 piętrze
- za 1.000 medali w wyścigach konnych
- w kalendażu w Górskim domku
- wygrać w konkursie noworocznym w Domku w mieście
- w lodówce u burmistrza gdy mamy pozostałe 8
Mogą byc różne powody tak jak Buli Popuri;) pisali...Mogłoby to byc spowodowane jeszcze jakąs scenką któraby nie korzystnie dla ciebie wyszła...ale mi się zdaje że bardziej ją zaniedbałaś.
od eloo: takiego spamu na przyszłość sobie nie życze,usunełem zbędne posty i prosze więcej nie offtopować.
Wysłany: 05 Mar 06 18:18 • Temat postu: Wszystkiego najlepszego Blondi
No ja tez się przyłanczam do życzeń No ja chciałabym ci tez zyczyc spelnienia marzeń i duuuuuuuuuużo kasy iii...może fajnego chłopaka i zebyś nigdy nie przestawała się usmiechac
Wysłany: 02 Mar 06 15:38 • Temat postu: Obrazki of Luna
Hmm...Ładnie rysujesz A ten królik jest rzeczywiście śliczny Ale ten wilk jest....jakby to powiedział mój plastyk "troche mydło,kotku"().Może troche więcej silnych form byś dała Bo sam rysunek jest ładny tylko troche za jasny