Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
12171 Wysłany: 14 Kwi 06 11:08 • Temat postu: Gdzie co kupić
Nie w przyprawach jest Miso a nie masło Masło trzeba sobie samemu wyrobic miksując mleko
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
12116 Wysłany: 12 Kwi 06 18:47 • Temat postu: Narzedzia
Z tego co wiem możesz iśc bez niego szukac przeklętego A przeklęte narzędzia tak jak np. mistril są niebieskie tak przeklęte są czarne
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
12098 Wysłany: 11 Kwi 06 21:56 • Temat postu: Powrót do przeszłości
Taaa....Ja kiedyś grałam w Abe Oddworld(chyba tak sie to zwało) i Abe 2 Exodus, gdzies do dzisiaj mam tego płyty.Hmmm jeszcze kiedys w Jazz Jack Rabbit 2 i w Kapitana Clawa xD(miałam wtedy jakies ee moze 8 lat ? ) Taa to było faajne xD
A ja gram jak już to w FOMTa.Teraz niedawno próbowałam w MFOMTa.Szkoda bo teraz nie mam juz czasu w cokolwiek pograc
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
11890 Wysłany: 06 Kwi 06 19:48 • Temat postu: Wariatkowo czyli co myśli Kaczor Donald...
- Hehs...Cieszę się że tak uwarzasz-Girl wyjmuje jeszcze jeden obrazek. Zaciekawiłam się troszke i powiedziałam :
- WOW ! Co to jest ? Wygladem przypomina jakies dropsy - spytałam ze śmiechem.
- Co?Aaaa to...To jest obrazek mojego głównego wroga...Te pier$#%$#@& mentosy nawiedzaja mnie co jakis czas.Będziesz musiała się przyzwyczaic...
- Oooo...Yhh tam damy rade ! - podchodeszłam do swojego kuferka i wyciągnęłam cały arsenał broni.
- Trzymej to-rzuciłam Girl pod nogi bazooke.
- Ożesz ty !Skąd ty to wziełas !?!?!?!?!
- Ha jeszcze mnie nie znosz ,ale spox dowiesz się troche O moich ukochanych Dzikich Hamsterkach i Zeschizowanej Schizofretce!Niah niah niah niah niah.....
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10797 Wysłany: 25 Mar 06 12:35 • Temat postu: trawa
Trawek nie daje się Eli tylko się je sprzedaje Musisz sprzedac niebieską trawke i zieloną po (chyba) 100 Wtedy w aptece pokaże się Turbojlt i Bodigizer XL
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10135 Wysłany: 22 Mar 06 16:49 • Temat postu: Japońska muza
Ja ostatnio słucham opening z Shaman Kinga Piosenka "Over soul" w wykonaniu Megumi Hayashibara jest cuuuudna No i jeszcze ending tej samej wykonawczyni "Trust you"
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10720 Wysłany: 19 Mar 06 16:24 • Temat postu: Koń
Korona nad głową konia oznacza że wygrał wyścigi.A jesli chodzi o uzytek z niego to można do jego siodła wrzucac rzeczy które chcemy sprzedac
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10693 Wysłany: 18 Mar 06 21:29 • Temat postu: Ulubione książki
Ostatnio przeczytałam 6 częśc HP i to jest jedyna ksiązka na którą miałam ostatnio czas ...szkoła niestety nie daje życ Zdażyło mi się kilka razy płakac przy czym kolwiek jak czytałam np. taki "Janko Muzykant " jak ten biedny chłopiec umierał.Jeśli chodzi o nudne książki nic no chyba NIC nie pobije wg mnie "Sierotki Marysi " oraz "Krzyżaków" Przeczytałam 16 stron i mnei zemdliło poprostu ja nie lubie takich książek ."W pustyni i w puszczy" takie sobie było."Tajemniczy ogród" był całkiem całkiem.I jeszcze kiedys daaaaawno temu pamiętam czytałam "Mikołajka ' XD Nie powiem bo książeczka śmieszna No i oczywiście Władce Pierścieni oraz Hobbita
Ogólnie lubie Fantasy...Własnie ...Zna ktos jakąs własnie dobrą książke fantastyczną ? Chętnie bym sobie poczytała
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10668 Wysłany: 17 Mar 06 16:33 • Temat postu: Waza
Tak,Won na pewno jeszcze do ciebie przyjdzie z taką propozycją...Nie wiem kiedy ale przyjdzie
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10648 Wysłany: 16 Mar 06 17:26 • Temat postu: Z kond wziąć?????????????
Wszystko jest opisane na stronie...wystarczy się troche wysilic
Cytat:
Truth Gem

Działanie: pokazuje poziom Staminy i Fatigue

Wymagania do zdobycia : 9 Jewel of Truth

Jewel of Truth można znaleźć :

- w psiej budzie
- w lampie przy kościele
- w poidle w stajni
- w bibliotece na 2 piętrze
- za 1.000 medali w wyścigach konnych
- w kalendażu w Górskim domku
- wygrać w konkursie noworocznym w Domku w mieście
- w lodówce u burmistrza gdy mamy pozostałe 8
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
7053 Wysłany: 12 Mar 06 17:00 • Temat postu: 3 sezon HNP
Yeah ! Nareszcie kolejny odcinek ! Nie źle się uśmiałam czytając.Co tu dużo mówic ten odcinek jest poprostu super
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10544 Wysłany: 11 Mar 06 16:01 • Temat postu: Karen
Mogą byc różne powody tak jak Buli Popuri;) pisali...Mogłoby to byc spowodowane jeszcze jakąs scenką któraby nie korzystnie dla ciebie wyszła...ale mi się zdaje że bardziej ją zaniedbałaś.

od eloo: takiego spamu na przyszłość sobie nie życze,usunełem zbędne posty i prosze więcej nie offtopować.

Komar: Zamykam.

Edytowany przez: Komar 2006-03-14 15:28:13
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
10415 Wysłany: 05 Mar 06 18:18 • Temat postu: Wszystkiego najlepszego Blondi
No ja tez się przyłanczam do życzeń No ja chciałabym ci tez zyczyc spelnienia marzeń i duuuuuuuuuużo kasy iii...może fajnego chłopaka i zebyś nigdy nie przestawała się usmiechac
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
3213 Wysłany: 02 Mar 06 15:38 • Temat postu: Obrazki of Luna
Hmm...Ładnie rysujesz A ten królik jest rzeczywiście śliczny Ale ten wilk jest....jakby to powiedział mój plastyk "troche mydło,kotku"().Może troche więcej silnych form byś dała Bo sam rysunek jest ładny tylko troche za jasny
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
8554 Wysłany: 01 Mar 06 15:30 • Temat postu: Jak.....
Muffin mix to jest poprostu bułka tarta Jest do kupienia w sklepie za 100g
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.