Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9883 Wysłany: 04 Lut 06 16:17 • Temat postu: co to jest??
Jest jeszcze MFOMT W tej wersji chodzi się dziewczyna Poszukaj w download

Edytowany przez: girl23 2006-02-04 16:19:06
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9790 Wysłany: 27 Sty 06 17:13 • Temat postu: po ilu dniach ślub??
Ślub jest zawsze tydzień po oświadczynach.Zobacz sobie w kalendarzu .Data jest zaznaczona serduszkiem
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9643 Wysłany: 21 Sty 06 15:02 • Temat postu: Duchy w fomt'cie
Mrx,może być 4:44Wystarczy że wejdziesz w odpowiednim czasie do domu i popatrzysz na zegarek.Mi też w nocy o północy kilka razy przyszedł kappa a potem drzwi zaczeły trzaskać.Screenów nie pokaże bo w tej chwili niestety nie mam dostępu do emulatora
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9612 Wysłany: 19 Sty 06 19:52 • Temat postu: Potrzebuje rady
Słuchaj wchodzisz w opcje/keyboard (czy cos takiego) i tam pisze buttony.Patrzysz jaki button ma jaką literke.Wejdz tam poszukaj w opcjach twojego emulatora tam na pewno jest wszytsko .

Edytowany przez: girl23 2006-01-19 19:54:38
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9588 Wysłany: 19 Sty 06 16:54 • Temat postu: Ukryte miejsca
To bardzo proste.Jeśli chodzi o klinike musisz się polubic z doktorem.Najlepiej pamiętac o jego urodzinach i dawac mu jego ulubione rzeczy ^^A jeśli chodzi o bar to muisz z kolei polubić się z Dougiem Tak samo jak w przypadku doktora.

Apropos innych miejsc zamkniętych do których nie mozan wejsc..Trzeba się najpierw polubic z mieszkancami
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9498 Wysłany: 14 Sty 06 16:12 • Temat postu: Włuczka
No nie jestem pewna ale spróbuje wytłumaczyć No to najpierw muisz iśc do Barleya i kupić owce .Potem iśc tzreba kupic nożyczki do Saibary.Jak owca będzie taka puchata to bierzesz i ścinasz jej futro.POtem idzisz z głębkiem do Eli i ona chyba ci zrobi .Jak cos źle mówie to poprawcie mnie
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9495 Wysłany: 13 Sty 06 17:50 • Temat postu: pies
Tak i wcale nie trzeba długo grac mi sie jakos tak przetworzył w jesieni pierwszego roku Bedziesz mógł go barc do maista,na plaze i ćwiczyc gre z nim w ringo
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9366 Wysłany: 11 Sty 06 15:24 • Temat postu: Harvestowy konwent
Maggie,u mnie to samo Nie musze się pytać zeby wiedziec ze raczej nie pojade :cry:
W dodatku ode mnie jest strasznie to daleko ok. 10h jazdy...Samą mnie na pewno nie puszczą.Z kimś może wtedy ...,ale w to wątpie nie ma z kim ,a rodzice samej mnie nie chcą puścic do miasta oddalonego o 25 km także wiecie... :cry:
A co do czasu...Nie lepszy byłby to lipiec lub sierpień ?Będą wakacje a rodzice będą się mniej czepiac.

Edytowany przez: girl23 2006-01-11 15:26:32
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9344 Wysłany: 05 Sty 06 17:37 • Temat postu: telefonowanie w FOMT
Jeśłi chodzi o telefon to jak obejrzysz już tą reklame to lecisz do miasta do Innu(do gospody) i tam na blacie obok miejcsa gdzie mozesz zamówić jedzenie lezy telefon.
No i dzwonisz i zamawiasz Cała filozofija

Edytowany przez: girl23 2006-01-05 17:37:37
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9337 Wysłany: 04 Sty 06 20:46 • Temat postu: Goście
Hehe ja też to widziałam ,byłam w tym dniu na forum,nawet kilka razy odświezyłam strone bo myslałam że to moze jakś błąd

Edytowany przez: girl23 2006-01-04 20:47:29
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9328 Wysłany: 04 Sty 06 17:02 • Temat postu: Czeskie tlumaczenie xD
HeheheheCzeszky fajnowy jężyk Fajne są te tłumaczenia ,można się troche pośmiac
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9267 Wysłany: 01 Sty 06 14:10 • Temat postu: Sylwek 2005/2006
A u mnie znowu tak głosno nie było ,petard było tak sobie ,a że mieszkam na ulicy gdzie ludzi nie ma za wiele także efektu "dnia"nie było :cry: :cry:
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9143 Wysłany: 28 Gru 05 22:46 • Temat postu: Mundial
Hahahahaha...podzielam zdanie restzy !to jest świetne! Doda jest chyba najlepsza w tym wszystkim XD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
9107 Wysłany: 27 Gru 05 14:47 • Temat postu: strzelił by se któś tatoo ..... ?
Kai ona miała już bana..ale się niczego nie nauczyła. :/ A co do tatuaży są ładne POodbaja się nawet u jakieś dziewczyny widziałam podobny do któregoś z tamtych

Edytowany przez: girl23 2005-12-27 14:48:32
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
8970 Wysłany: 27 Gru 05 12:39 • Temat postu: Głupie kody
Oooo ludzie macie się o co kłócić hh: Może lepiej jakby jakis mod zamknął ten temat a reszte to dokończcie na gg.
Do tych pieńków jest kilka rozwiązań:
1.Najwyżej pieńki będą stały obgryzione skoro nie da sie u Was ich usunąć.
2.Co wy na te pieńki sie uparliście jeśli nie pieńki to kamienie,chociaż trudno je zdobyć,ale trzeba się troche pomęczyć.
3.Jak dwa powyżej punkt wam nie pasują to najlepiej wcale nie wyprowadzajcie zwierząt,jak tak robie bo nie chce mi się ich z powrotem wkaładć i jakoś żyje
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.