Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51447 Wysłany: 19 Mar 15 15:45 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Zawsze jest to coś więcej niż "Brak nowych postów".
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51444 Wysłany: 19 Mar 15 00:07 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Duży ruch się zrobił na tym hmt ostatnio.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51415 Wysłany: 14 Mar 15 21:21 • Temat postu: HM- BTN
Nie jest powiedziane, że jeżeli wygrasz turniej, to Twoja kura od razu zniesie Złote Jajko. Jest to przedmiot specjalny, poza tym muszą być spełnione jeszcze inne warunki niż wygranie turnieju.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51411 Wysłany: 14 Mar 15 14:50 • Temat postu: HM : BTN Wrzuć 5 rzeczy do wodospadu dla bogini - Power Berries
Może być to samo.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51404 Wysłany: 24 Lut 15 20:54 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Cytat:
nikt nie zabraniał, można było to zrobić w tydzień. Nie mam wyłączności.

Cytat:
Nie zabraniałem nikomu alternatywnie zrobić całości

Cytat:
Ale przecież każdy może przetłumaczyć/poprawić co tam chce, nie zabraniam  Weź sobie grę i rób, mogę nawet dać wszystkie dialogi w plikach CSV


A tu wrzucam jakby ktoś znowu chciał się przyjebać, że gnysek jest nierobem.

Ostatnio edytowany Wtorek, 24 Lutego 2015, w całości zmieniany 3 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51398 Wysłany: 16 Lut 15 21:16 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Matura za pasem, samochód mi się rozpada, wkurwia mnie mój stary nick na tym forum, szukam pracy za granicą. No i kupiłem niedawno nowy sprzęt do fireshow. A jak u Ciebie Marian?
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51396 Wysłany: 16 Lut 15 20:12 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Kompletnie nie rozumiem o czym mówisz, ale jestem za.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51394 Wysłany: 16 Lut 15 17:29 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Jezu, gościu... Wrzuć na luz.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51290 Wysłany: 07 Lip 14 23:51 • Temat postu: [BTN] Oświadczyny
Karen. Ta ze sklepu to Karen.
Ja tam zawsze wybieram między Ann i Mary.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51282 Wysłany: 04 Lip 14 08:35 • Temat postu: Przeklęty młot
Oj. Poczekam z tym do zimy. Dziekuje za podpowiedz. ;)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51271 Wysłany: 26 Cze 14 19:35 • Temat postu: Przeklęty młot
Czy ten przeklęty młot wystarczy mieć w plecaku dziesięć dni nie używany czy musi być przez dziesięć dni jako aktualnie używany przedmiot?
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51267 Wysłany: 25 Cze 14 20:36 • Temat postu: HM:BTN PRoblem
Hm... Jak widzę nie tylko mnie ten problem spotkał. Podobną sytuację miałem przy pobieraniu HM:FOMT, jednak myślałem, że to tylko okresowe problemy i to dotyczące tylko tego konkretnego Harvesta.

Ostatnio edytowany Środa, 25 Czerwca 2014, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51262 Wysłany: 24 Cze 14 20:49 • Temat postu: Fotki, foteczki
Z występu dwa tygodnie temu. Fajnie było.
A tu zdjęcie z moją dziewczyną.

Ostatnio edytowany Sobota, 02 Sierpnia 2014, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51208 Wysłany: 10 Cze 14 22:04 • Temat postu: Idealny Harvest Moon.
Dużo roboty. Mało ludzi, mało czasu.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51205 Wysłany: 10 Cze 14 21:39 • Temat postu: Idealny Harvest Moon.
Czego tak bardzo brakowało? Przede wszystkim odrobiny niezgody. Chodzi mi o to, że zarówno w FOMT jak i BTN oraz innych produkcjach serii Harvest Moon zawsze było to samo - wszyscy mieszkańcy kochali się jak rodzeństwo. Na palcach jednej ręki można wyliczyć wszelkie kłótnie. Z FOMT pamiętam dwie takie sytuacje, może coś mi umknęło. Jak Karen poprztykała się z Rickiem i moment, w którym wystawiło się złoty klocek drewna na podwórko. No i jeszcze bodajże było coś z Manną i jej mężem, ale nie pamiętam już tego dokładnie. Rozumiem oczywiście, że założenie gry mówi o utopijnej wiosce i taką wizję miał autor, aczkolwiek nie można żyć przez całą wieczność w zgodzie, w końcu i tak by się ktoś musiał pokłócić. Taka jest ludzka mentalność.
Poza tym jest coś, czego przede wszystkim zabrakło mi w FOMT, ale to jest bardziej przekładające się na tą tylko część - ojciec Ricka i Popuri wyjechał i coś długo nie wraca z tymi ziołami dla żony... Nie mówiąc już o tym, jaką minę by miał, gdy wraca, a okazuje się, że jego córka i syn są już po ślubie.
I jak wspomniał mój poprzednik - nie ma to jak niemowlę w wieku pięciuset czterdziestu dziewięciu lat.


Ostatnio edytowany Wtorek, 10 Czerwca 2014, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.