Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51196 Wysłany: 10 Cze 14 00:39 • Temat postu: Fotki, foteczki
Buli psycholog.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51192 Wysłany: 09 Cze 14 11:23 • Temat postu: Fotki, foteczki
Mrx, patrząc na to co pisałem trzy, cztery lata temu sam się łapie za głowę i mam ochotę schować się pod kamień. Więc luz.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51190 Wysłany: 08 Cze 14 22:34 • Temat postu: Fotki, foteczki
Do wypowiedzi Mrx'a trzeba przywyknąć, na spokojnie.

Ostatnio edytowany Niedziela, 08 Czerwca 2014, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51181 Wysłany: 07 Cze 14 21:43 • Temat postu: Fotki, foteczki
Inaczej sobie Ciebie wyobrażałem.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51173 Wysłany: 07 Cze 14 02:17 • Temat postu: bugi w Fomt
"Buli" napisał(a):
pewnie dlatego, że nigdy nie jeździłem na koniu
Tylko ja na nim jeździłem dookoła pola? ;o
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51162 Wysłany: 05 Cze 14 22:18 • Temat postu: Fotki, foteczki
"Jozin" napisał(a):
Macie zdjęcie jak prowadzę samochód. Mało (w sumie wcale) widać moją gębę, ale lepsze coś niż nic.
Przeczytałem swoje posty dwie strony wcześniej, sprzed paru lat. Nie wierzę w to co czytam...

Fuck, jeszcze zamiast edytować, to wziąłem "Cytuj"... Starzeję się.

Ostatnio edytowany Czwartek, 05 Czerwca 2014, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
51161 Wysłany: 05 Cze 14 22:07 • Temat postu: Fotki, foteczki
Macie zdjęcie jak prowadzę samochód. Mało (w sumie wcale) widać moją gębę, ale lepsze coś niż nic.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50851 Wysłany: 13 Paź 13 23:19 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Gość to robi dla... Dobra, nie wiem czy dobrze to napisze - dla YouTubera Roja. Na zamówienie, że tak to ujmę. Ten właśnie YouTuber oferować miał dofinansowanie dla osoby, która stworzy najlepszą grę.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50847 Wysłany: 12 Paź 13 08:57 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Pomagam tworzyć. Nie robię z nim tej gry od podstaw. Pierwszą fazę wymyślił sam. Dopiero jak był na etapie tworzenia świata, zaczął poważniej myśleć nad rozbudowaniem fabuły. I wówczas wkroczyłem ja.
Cała gra miała polegać na tym, że budzi się na wyspie i nie wie co tam robi. Gra miała trwać jakąś godzinę, szybka ucieczka i cześć. Jednak doradziłem rozbudowę tego o wiecej wątków, np. dowiadujemy się jak się tam znalazł, odnajdujemy ślady po cywilizacji mieszkającej tam wcześniej, próbujemy rozwiązać zagadkę jej zaginięcia, niszczymy bossa wcześniej wspomnianych robotów i pare innych.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50843 Wysłany: 07 Paź 13 23:26 • Temat postu: Harvest Moon film
Hej, fajowe. ;D
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50842 Wysłany: 07 Paź 13 23:16 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Fabuła jest oklepana i stara. Budzisz się na jakiejś zadupiastej wyspie i twoim celem jest wydostanie się z niej walcząc po drodze z armią krwiożerczych robotów. Moim celem tutaj było rozbudowanie fabuły o dodatkowe wątki, jak bajery w stylu stara cywilizacja, której szczątki są pod wyspą i takie pierdy.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50786 Wysłany: 01 Wrz 13 10:53 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ogólnie, jeżeli można to tak ująć, to pomagam kumplowi w TWORZENIU gry. Może nie pod względem pisania kodów, ale bardziej fabularnym.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50770 Wysłany: 29 Sie 13 23:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ewentualnie człowiekowi się po prostu NIE CHCE grać. ^^
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50765 Wysłany: 25 Sie 13 23:09 • Temat postu: Fotki, foteczki
Postaram się sprezentować w tym tygodniu kilka zdjeć z mojego dzisiejszego występu Tańca z Ogniem.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
50763 Wysłany: 24 Sie 13 23:29 • Temat postu: Fotki, foteczki
Gnysek, wrzuć coś swojego ;>
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.