Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45243 Wysłany: 06 Lut 10 21:47 • Temat postu: MARIAN (yester)DAY
No ej teraz chwila dla Spamera.
Wszystkiego Marian : D I tam czego chcesz to sobie weź
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45242 Wysłany: 06 Lut 10 21:43 • Temat postu: skrzynka, depo
Można sprzedawać praktycznie wszystko z kopalni. Wystarczy, że wydobędziesz jakiś metal np. Srebro i podchodzisz do Skrzynki i jakby to było jakieś warzywo klikasz odpowiedni przycisk i jest. Chociaż nie warto sprzedawać metali bo są żałośnie tanie. Jedynie Mythic Stone i coś tam jeszcze jest wartościowe.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45241 Wysłany: 06 Lut 10 21:39 • Temat postu: Gdzie koń??
Jak idziesz w prawo to masz stodołę. Za Stodołą jest schowek na drzewo a za nim jest stajnia
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45240 Wysłany: 06 Lut 10 21:37 • Temat postu: Jedzenie
Normalnie powinno być A+X chyba, że masz inną konfigurację ; p
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45239 Wysłany: 06 Lut 10 21:33 • Temat postu: Jak Odzyskać Konia??
To możliwe. Gra jest wredna i lubi się bugować.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45192 Wysłany: 31 Sty 10 21:06 • Temat postu: [FOMT] Zasuszony kwiat
Po pierwsze primo: Nie można go wyrzucić.
Po drugie primo: Tylko do szafy. Jak nie masz... Pech się mówi. Zostanie w plecaku.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45191 Wysłany: 31 Sty 10 21:04 • Temat postu: Problem z dziewczyną.
Dziewczyny żenią się dopiero w czwartym roku o ile wiem ; p
Albo wszyscy którzy potwierdzali też są Daltonistami.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45190 Wysłany: 31 Sty 10 20:57 • Temat postu: 10 ogórków dla Kappy.
Aha, thx.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45189 Wysłany: 31 Sty 10 20:55 • Temat postu: kupowanie FOMT
Tak niestety bywa. Spróbuj na prawdę od nowa. Jeżeli to nie pomoże, to widać oryginalny szit Ci sprzedali.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45188 Wysłany: 31 Sty 10 20:48 • Temat postu: Jak rozwiązac problem z Kopalnia
To jest taki chwyt Japończyków. Nie znajdziesz, twój problem.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45187 Wysłany: 31 Sty 10 20:47 • Temat postu: Karen - przyszła żona.
O ile mi wiadomo to Carter lubił mąkę.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45186 Wysłany: 31 Sty 10 20:39 • Temat postu: Brak Konia
Zasada jest prosta. Podjedź kiedykolwiek do niego, zagadaj (tylko nie przez ladę) i następnego dnia masz. Koniec...
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45185 Wysłany: 31 Sty 10 20:37 • Temat postu: Kto Jeszcze Gra
Ja nie gram. Nie mam na to chęci.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45184 Wysłany: 31 Sty 10 20:34 • Temat postu: Przeklęte narzędzia.
Za tym kamlotem jest po prostu droga. W jesień trufla. Nic poza tym.
Są dwie możliwości z tą wędką:
1. Masz bezczelny błąd gry;
2. Wędka nie chce się pokazać. Pokop trochę. Ona nie pokaże się od razu;
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
45183 Wysłany: 31 Sty 10 20:30 • Temat postu: Co zrobić?? [FOMT]
"merkury2002" napisał(a):
to dlatego że ta gra ,,Myśli" że chcesz jaj dać aby była twoją dziewczyną
Czy to ma jakieś powiązanie z tematem?
A co do Skarpety. Możliwe, że masz takiego złośliwego buga gry.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.