Wysłany: 06 Lut 10 21:43 • Temat postu: skrzynka, depo
Można sprzedawać praktycznie wszystko z kopalni. Wystarczy, że wydobędziesz jakiś metal np. Srebro i podchodzisz do Skrzynki i jakby to było jakieś warzywo klikasz odpowiedni przycisk i jest. Chociaż nie warto sprzedawać metali bo są żałośnie tanie. Jedynie Mythic Stone i coś tam jeszcze jest wartościowe.
Wysłany: 31 Sty 10 20:34 • Temat postu: Przeklęte narzędzia.
Za tym kamlotem jest po prostu droga. W jesień trufla. Nic poza tym.
Są dwie możliwości z tą wędką:
1. Masz bezczelny błąd gry;
2. Wędka nie chce się pokazać. Pokop trochę. Ona nie pokaże się od razu;