Wysłany: 31 Sty 10 20:25 • Temat postu: przeklęte nażędzia
Wszystkie ulepszenia na narzędzia znajdziesz tutaj...
Aż mi się przypominają czasy kiedy to mi dawali Linki do artykułów i jak się na mnie denerwowano... Teraz wiem za co...
Mi to najbardziej spodobał się HM:FoMT. Dlaczego? To proste! Dał mi najwięcej satysfakcji z gry, bo właśnie od FoMT zacząłem moją grę w Harvest Moon. Zaciekawiły mnie sposoby rozwijania farmy, to że nie trzeba trzy razy w dniu dać Krowom jeść, nie taki łatwy start gry, gdyż pole wygląda jak w Matrix'sie ;p
Ogółem to FoMT jest dla mnie najlepszy
Niektóre z wymienionych przez Ciebie przedmiotów, są w stojaku na przyprawy. Aby jakąś zabrać, musisz wejść w okno przypraw w kuchni, wybrać np. ocet a następnie wyłączyć okno przypraw. I presto ;>)
Wysłany: 28 Gru 09 11:17 • Temat postu: Mythic Stone
Nie chcieliście mi pomóc znaleźć sposobów na pieniądze, więc sam go znalazłem ;D Postanowiłem wbić do kopalni i znaleźć Mistyczny Kamień, który ponoć stoi po 20.000 G. Jednak kiedy wbiłem na 60 piętro - jak widać w artykule na stronie - to przekopałem całą kopalnie i nic nie znalazłem. Więc do was pytanie. Czy tych kamieni szuka się w kamlotach czy w ziemi, bo ja w kamieniach szukałem i nie znalazłem ;/
Wysłany: 26 Gru 09 23:52 • Temat postu: Szybkie i łatwe sposoby na pieniądze.
No właśnie o to chodzi. Cały czas gram tak jak ty tu podajesz i co? Zaczynam grę po raz szósty bodajże, bo wcześniejsza gra mi się znudziła ;/ Ale przeczytałem w poradniku na stronie, że na Emulatora można w tym konkursie noworocznym u Goodes oszukiwać. Czyli wczytywać, tak jak w kopalni. Ja tak próbowałem, ale się nie dało. Coś źle może robię?
Wysłany: 26 Gru 09 21:06 • Temat postu: Szybkie i łatwe sposoby na pieniądze.
"Mariossjex:" napisał(a):
No a jakie w FOMTcie są sposoby na zarobki ? :F Sprzedawaj kolorową trawe, siej nasiona, siej więcej nasion, siej jeszcze więcej nasion, zatrudnij skrzaty, rozbuduje się przy okazji cała farma i zyski same przyjdą ;f
Nie no, trawkę to ja zawsze sprzedaje (ale nie pale, żeby nie był0 - tylko JinLing) ale takie jakby to... Szybkie Bo rozumiem... Szybko kupić i posiać. A mi chodzi o jak najszybsze zarobienie Bez latania po całym świcie Goodes
Wysłany: 26 Gru 09 18:40 • Temat postu: Szybkie i łatwe sposoby na pieniądze.
Siema... Zaczynam znowu grać w FOMT od nowa (tylko teraz chcę poślubić Ann) i jak każdy, potrzebuje pieniędzy, a na kodach nie ma opcji, że grać będę. Jakby ktoś znał łatwy sposób na szybki zarobek niech napisze od razu. Wdzięczny będę.