Wysłany: 29 Wrz 10 20:25 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Cytat:
Patronat
W zamian organizator konwentu oferuje patronowi medialnemu 2 trzydniowe wejściówki na konwent i reklamę firmy lub organizacji, która objęła konwent patronatem, w postaci: zamieszczenia logo patrona na stronie konwentu i we wszystkich drukowanych materiałach promocyjnych oraz zamieszczenia informacji o patronacie w notce prasowej i wszystkich reklamach internetowych.
Wysłany: 21 Wrz 10 19:17 • Temat postu: HM:BTN Festiwal Pływania
Szybko wciskać guzik i nabierać powietrza ile trzeba. Nie wygląda, ale wygrasz. Jak grasz na emulatorze zapisz sobie (Save snapshot) grę przed festiwalem i próbuj do skutku. Jak na konsoli... dzień wcześniej się trochę zmęcz, zapisz, przy okazji powinieneś zaspać, więc mniej czekania na festyn. I ćwicz do skutku...
I do tego właśnie jest ob_start() + preg_replace() Tak było najprościej i tak chyba pozostanie dla bezpieczeństwa pomimo, że już pozmieniałem adresy w większości.
Ok, jutro się przyjrzę, bo przy zalogowaniu było to samo rano i na ostatnią chwilę poprawiałem...
Wszystko przez to, że zmieniłem system linków (kiedyś było np. viewtopic.php?id=1 teraz jest viewtopic/id/1 - lepiej się w googlach indeksuje).
Ogólnie to się dziwię, że to w ogóle działa tak szczerze, ale z drugiej strony, ułatwia mi to teraz kilka rzeczy.