Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47607 Wysłany: 07 Paź 10 10:07 • Temat postu: Harvest Moon Boy&Girl
Pozwól, że ja będę decydował co mi się podoba ;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47571 Wysłany: 30 Wrz 10 18:47 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Mejl wysłany, ciekawe co odpowiedzą.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47567 Wysłany: 29 Wrz 10 23:18 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Mogę dać jakiejś dziewczynie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47563 Wysłany: 29 Wrz 10 20:25 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Cytat:
Patronat
W zamian organizator konwentu oferuje patronowi medialnemu 2 trzydniowe wejściówki na konwent i reklamę firmy lub organizacji, która objęła konwent patronatem, w postaci: zamieszczenia logo patrona na stronie konwentu i we wszystkich drukowanych materiałach promocyjnych oraz zamieszczenia informacji o patronacie w notce prasowej i wszystkich reklamach internetowych.

Hm, wejściówka za free? Chyba w to wchodzę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47559 Wysłany: 28 Wrz 10 21:46 • Temat postu: HMT v4
Dzięki za cynk, wkrótce sprawdzę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47558 Wysłany: 28 Wrz 10 19:19 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Oj gdyby nie Kuki, to ja bym miał nawet ochotę dotknąć Blondi w takie miejsca o których istnieniu nawet nie wie... no ale niestety.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47550 Wysłany: 26 Wrz 10 16:30 • Temat postu: Problem z downloadem
Poszukam w kodzie o co chodzi, może coś zepsułem i nie zauważyłem - zdarza się...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47539 Wysłany: 24 Wrz 10 20:10 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Daj numer do mamy, się dogadamy.
Jak pojedziesz, to ja też uciułam kasę i wpadnę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47511 Wysłany: 21 Wrz 10 19:17 • Temat postu: HM:BTN Festiwal Pływania
Szybko wciskać guzik i nabierać powietrza ile trzeba. Nie wygląda, ale wygrasz. Jak grasz na emulatorze zapisz sobie (Save snapshot) grę przed festiwalem i próbuj do skutku. Jak na konsoli... dzień wcześniej się trochę zmęcz, zapisz, przy okazji powinieneś zaspać, więc mniej czekania na festyn. I ćwicz do skutku...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47465 Wysłany: 13 Wrz 10 20:01 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jak wyzywająco !
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47464 Wysłany: 13 Wrz 10 20:00 • Temat postu: HMT v4
Już poprawione. Dzięki za info.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47419 Wysłany: 06 Wrz 10 18:23 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Blondi, niech Kuki pamięta, że będzie wersja na PS3 ;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47416 Wysłany: 06 Wrz 10 13:49 • Temat postu: Prośba
O, nie wyświetla się kto dodał warna.
No to mam 33 bugi na liście ;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47415 Wysłany: 06 Wrz 10 13:45 • Temat postu: HMT v4
I do tego właśnie jest ob_start() + preg_replace() Tak było najprościej i tak chyba pozostanie dla bezpieczeństwa pomimo, że już pozmieniałem adresy w większości.

Edit: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0As_CMg1Z_pPodFYwbzBuSFZQMzNoNWZ3dm9mQnNLUEE&hl=pl&authkey=CJ7B0NsF - ot i lista poprawek.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47410 Wysłany: 05 Wrz 10 22:08 • Temat postu: HMT v4
Ok, jutro się przyjrzę, bo przy zalogowaniu było to samo rano i na ostatnią chwilę poprawiałem...
Wszystko przez to, że zmieniłem system linków (kiedyś było np. viewtopic.php?id=1 teraz jest viewtopic/id/1 - lepiej się w googlach indeksuje).

Ogólnie to się dziwię, że to w ogóle działa tak szczerze, ale z drugiej strony, ułatwia mi to teraz kilka rzeczy.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.