Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47879 Wysłany: 07 Gru 10 15:49 • Temat postu: Problem z emulatorem.
Dobrze dobrze. Potem wystarczy skonfigurować ustawiając w PECu ten prawdziwy DLL graficzny i dodatkowo kody.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47871 Wysłany: 06 Gru 10 00:04 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Ja chyba jednak zrezygnuję, tłuc się PKP w zimę do Warszawy, cholera wie czy to dojedzie...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47847 Wysłany: 04 Gru 10 14:10 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
O ja jebię...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47810 Wysłany: 01 Gru 10 21:10 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Już, koniec podniecania!
Następnym razem nic nie powiem!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47792 Wysłany: 01 Gru 10 14:05 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Dzisiaj zaprosiłem Venice Więc będzie ciekawie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47790 Wysłany: 30 Lis 10 23:27 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Halo, jak tam?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47762 Wysłany: 15 Lis 10 20:48 • Temat postu: Pozdrowienia z Japonii
A na jak długo zamierzasz tam pozostać?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47752 Wysłany: 13 Lis 10 12:34 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja jeszcze nie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47744 Wysłany: 12 Lis 10 18:26 • Temat postu: Fotki, foteczki
To ja dałem taką sexi fotę z naszymi pannami, a wy o drzewach rozprawiacie dendrofile?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47709 Wysłany: 04 Lis 10 18:50 • Temat postu: [MFOMT] serduszka
Co więcej, jak nie nakarmisz zwierząt to zachorują i umrą.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47705 Wysłany: 01 Lis 10 19:12 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja już byłem
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47703 Wysłany: 01 Lis 10 16:44 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja mam lepsze:

https://hmt.pl/system/newsy/pazdziernik2010/p1060282___kopia.jpg - Domka, ja i Blondi.

Przyznam, że w Krakowie mają naprawdę ładne dziewczyny...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47687 Wysłany: 26 Paź 10 09:50 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Ty, Crash, Buli, ja... a reszta niech się zgłasza.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47685 Wysłany: 25 Paź 10 20:35 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Patronat dodany, dostaniemy nawet salkę na czas spotkania!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47617 Wysłany: 09 Paź 10 12:22 • Temat postu: 30 - 31 Października - zjazd w Krakowie
W dniach 30 - 31 Października klika osób z redakcji zagości w grodzie nad Wisłą - jeśli ktoś mieszka w Krakowie lub okolicach - to możemy się umówić na jakiś większy zjazd ;)
Przypominam - alkohol tylko 18+ i tego będę pilnował!
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.