Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47402 Wysłany: 05 Wrz 10 17:08 • Temat postu: HMT v4
Dzisiaj dodałem trochę poprawek, więc jakby coś nie działało koniecznie zgłaszajcie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47377 Wysłany: 30 Sie 10 12:55 • Temat postu: [BTN] Warpping Corner ?
Wraping co? Moze chodzi o papier do zawijania prezentów w sklepie? Podchodzisz z przedmiotem, naciskasz X i pakuje go w prezent za 100G bodajże.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47371 Wysłany: 29 Sie 10 21:38 • Temat postu: Harvest Moon DS: Grand Bazaar is out!
"BigBang" napisał(a):
Fajnie, tylko czy dałoby się napisać tekst bez tych niepotrzebnych przekleństw, wyglądają jakby zostały dodane na siłę.

Co nie znaczy, że musisz offtopować, są tu też admini.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47364 Wysłany: 29 Sie 10 00:35 • Temat postu: Farmer Fran
1. Gry już dawno nie robię
2. Uczą was w szkole polskiego? Bo ani kropek, ani przecinków nie stawiasz gdzie by tego wymagały zasady pisowni.

Domka: Gnysek odbierasz mi interpunkcyjną robotę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47360 Wysłany: 28 Sie 10 19:10 • Temat postu: Sygnatury - max 600px x 150px
Przypominam, że nasz regulamin jasno stanowi, iż sygnatury mogą mieć maksymalny rozmiar 600px szerokości i 150px wysokości.
Proszę dostosować się do regulaminu, ponieważ od września będę usuwał większe sygnatury (ale bez konsekwencji w postaci bana, czy ostrzeżeń).
Proszę nie wnosić swoich zażaleń - ma to pomóc w przeglądaniu strony.
W późniejszym czasie dojdzie też opcja ukrywania wszystkich sygnatur w czasie przeglądania.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47359 Wysłany: 28 Sie 10 19:02 • Temat postu: Harvest Moon DS: Grand Bazaar is out!
Po wypłacie kupuję DSa. Nie ze względu na tą grę, tylko tak ogólnie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47333 Wysłany: 25 Sie 10 21:29 • Temat postu: Fotki, foteczki
Kolejny powód, zeby szybciej wprowadzić bany
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47321 Wysłany: 24 Sie 10 23:14 • Temat postu: Fotki, foteczki
Zdjęcia działają, ale trzeba odświeżyć, albo bezpośrednio skopiować i wkleić link w nowej karcie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47310 Wysłany: 23 Sie 10 23:02 • Temat postu: System nie rozpoznaje mikrofonu
Kup nowy mikrofon.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47228 Wysłany: 06 Sie 10 21:25 • Temat postu: Fotki, foteczki
Dobra dobra, naobiecywałeś i nie ma, byłbyś dobrym politykiem!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
47057 Wysłany: 22 Lip 10 09:44 • Temat postu: Komixx na głównej.
Czy to czasem nie jest tak, że komiksy wyświetlane są wg. daty dodania, zatem zaakceptowany komiks zawsze jest przez chwilę na głównej? Nie ma się czym podniecać moim zdaniem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
46936 Wysłany: 13 Lip 10 11:44 • Temat postu: [BTN] Pomocy ??
Na nieprzerobionej konsoli PS2 chodzą: gry PS2 (PAL), gry PSX (PAL), filmy DVD (PAL), AudioCD. Dodatkowo dla gier z PSX/PSone przed odpaleniem w menu za pomocą trójkąta można włączyć rozmycie tekstur (nie zawsze działa, ale w niektórych grach widać różnicę).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
46934 Wysłany: 13 Lip 10 10:37 • Temat postu: "Roznoś słowo" - smile.jpg
Decyzji admina się nie podważa! ;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
46931 Wysłany: 13 Lip 10 09:31 • Temat postu: [BTN] Pomocy ??
Tak, oryginalne gry z PSOne/PSX chodzą na PS2, to jest wyraźnie w instrukcji do konsoli napisane.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
46922 Wysłany: 12 Lip 10 16:20 • Temat postu: "Roznoś słowo" - smile.jpg
[obrazek]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.