Wysłany: 25 Sty 05 18:21 • Temat postu: Fajna sztuczka
domka napisał(a):
on może wszystko na tym forum, bo sam go zrobił, ma do niego hasło, może go formatować jak chce. Miałeś kiedyś stronę? Nikt nie mógł nic zmieniać, tylko ty, bo ty ją stworzyłeś. Rozumiesz? Gnysek ma większe możliwosci na forum, bo sam jest jego właścicielem :]