Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54470 Wysłany: 29 Sty 05 20:42 • Temat postu: Potrzebny program !!!!!!!!!!!
Fruity Loop ?? to ejst do robienia muzy...

Music Maker 6 (MUMA)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54468 Wysłany: 29 Sty 05 18:18 • Temat postu: Potrzebny program !!!!!!!!!!!
mam taki ale na 5 cd
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54482 Wysłany: 29 Sty 05 12:43 • Temat postu: Przeklęt poczta polska
No więc obrażam się od dziś na firmę poczta polska - mialem umuwione ze zaznajomionym ruskiem Harvest Moona na GBcolor :hm07: na rynku na dziś za jedyne 30 zł (na allegro 60+koszty przesyłki) i kupa - przesyłka nie doszła. Kasa którą mialem poszła na Władcę pierścienie na PS2 (Polkiego) no i teraz skąd ja wezmę 30 dychy na HM za tydzień ?? MOże niech mi Poczta polska zaplaci ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54421 Wysłany: 29 Sty 05 11:28 • Temat postu: Prośba ...
a nie mogę go raz nabrać ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54480 Wysłany: 29 Sty 05 11:27 • Temat postu: to nie jest pytanie retoryczne
Byłeś (z podkreśleniem tego słowa) zarejestrowany na starym (to też podkreślamy) Forum.
Nowe forum nowe rzeczy, a znając życie to było forum na Jportalu a nie w phpBB.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54414 Wysłany: 27 Sty 05 20:08 • Temat postu: Prośba ...
Wiesz GFO, chciałbym przyjechać do ciebie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54434 Wysłany: 27 Sty 05 20:07 • Temat postu: program
bujać to my, ale nie nas.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52539 Wysłany: 27 Sty 05 20:06 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
zgubilem się juz, zamykam temat.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54323 Wysłany: 27 Sty 05 20:05 • Temat postu: Wybiez lepsze logo
Dobra już nie ważne skoro 90% ludzi woli stary wygląd strony to będzie stray tylko banner lekko zmienimy (ale naprawdę lekko)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54296 Wysłany: 27 Sty 05 20:04 • Temat postu: Anieta [real name]
No to będzie tylko imię (opcjonalne)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54396 Wysłany: 27 Sty 05 09:12 • Temat postu: Najważniejsza ankieta.
Wyniki na stronie i forum mówią za siebie - coprawda nie wyrobię się już na 1. lutego (zgodnie z nowymi zasadami ortografii pisze się 1. zamiast pierwszego - info dla dysgrafów)
więc może na 14, za to postaram się zbudować własne forum tz. zamiast PHPbb będziemy uzywali własnego systemu - zintegrowanego z portalem, trzymajcie za mnie kciuki - bo nie obiecuję, że się uda .
A wiec idę ?php include('config.ph... to znaczy pracować
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54432 Wysłany: 26 Sty 05 19:43 • Temat postu: program
cornelia25 napisał(a):
mam te programy ale w nich nie ma np. takiego ludzika jak nasz farmer
i takich domków

no trudno, żeby były....., myslisz że są też programy do robienia własnego Quake i The Sims (głośny śmiech)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54381 Wysłany: 26 Sty 05 13:21 • Temat postu: ????
posprawdza się jeszcze
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54391 Wysłany: 25 Sty 05 22:23 • Temat postu: Najważniejsza ankieta.
Teraz ma do was pytanie ktore zaczęło mnie dręczyć dopiero dzisiaj - może jednak ludzie wolą stare dobre HMMT ????
Teraz to do was zależy, czy HMMT będzie miało starą szatę graficzną
czy nową
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54379 Wysłany: 25 Sty 05 22:20 • Temat postu: ????
Jak ci się nie podoba to se zmień w profilu lub na głównej stronie (i na odwrót).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.