Wysłany: 29 Sty 05 12:43 • Temat postu: Przeklęt poczta polska
No więc obrażam się od dziś na firmę poczta polska - mialem umuwione ze zaznajomionym ruskiem Harvest Moona na GBcolor :hm07: na rynku na dziś za jedyne 30 zł (na allegro 60+koszty przesyłki) i kupa - przesyłka nie doszła. Kasa którą mialem poszła na Władcę pierścienie na PS2 (Polkiego) no i teraz skąd ja wezmę 30 dychy na HM za tydzień ?? MOże niech mi Poczta polska zaplaci ??
Wysłany: 29 Sty 05 11:27 • Temat postu: to nie jest pytanie retoryczne
Byłeś (z podkreśleniem tego słowa) zarejestrowany na starym (to też podkreślamy) Forum.
Nowe forum nowe rzeczy, a znając życie to było forum na Jportalu a nie w phpBB.
Wysłany: 27 Sty 05 09:12 • Temat postu: Najważniejsza ankieta.
Wyniki na stronie i forum mówią za siebie - coprawda nie wyrobię się już na 1. lutego (zgodnie z nowymi zasadami ortografii pisze się 1. zamiast pierwszego - info dla dysgrafów)
więc może na 14, za to postaram się zbudować własne forum tz. zamiast PHPbb będziemy uzywali własnego systemu - zintegrowanego z portalem, trzymajcie za mnie kciuki - bo nie obiecuję, że się uda .
A wiec idę ?php include('config.ph... to znaczy pracować
Wysłany: 25 Sty 05 22:23 • Temat postu: Najważniejsza ankieta.
Teraz ma do was pytanie ktore zaczęło mnie dręczyć dopiero dzisiaj - może jednak ludzie wolą stare dobre HMMT ????
Teraz to do was zależy, czy HMMT będzie miało starą szatę graficzną
czy nową