Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53873 Wysłany: 23 Sty 05 09:29 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
J@ro_Link napisał(a):
Ja chciałbym aby zwiększyć rozmiar avatarów ze 100x100 na 120x120 i zwiększyć jego objętość z 3kB na 6kB. Poza tym w atrykule narzędzia w dziale GBC3 nie ma obrazków. I chciałbym aby zmienić twórce z J@ro aka Link na J@ro_Link.

a ja u mnie w profilu mam 6kb
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53872 Wysłany: 23 Sty 05 09:26 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
To nie jest choroba mózgu tak wam wmawiają, ja też mam dyzgrafię bo potrafię raz napisać rzeka a za trzy słowa niewiadomo czemu żeka, ale po co mam się iść badać do lekarza i robić jakieś papierki - potem pójdę do pracy i powiedzą "O z dysfunkcjami mózgu to my nie bierzemy". Pozatym mam też dysgrafię - bazgrże jak niewiem, ale potrafię też naisać tak, że byś powiedział że to dziewczyna. No więc pozostaje trenować zapamiętywać i czytać I dla mnie żadnych dys nie ma.
Zresztą zapytaj mamy, bądź taty, (nie wiem czy są na tyle starzy), ale mój ojciec mówi, że kiedyś wogule nie było dysfunkcji i jak ktoś pisał z błędami to dostawał tak duzo jedynek, że odrazu mu dysfunkcje znikały
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53868 Wysłany: 22 Sty 05 17:40 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
napewno hmmt.prv.pl
najprawdopodobniej hmt.gry-online.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53866 Wysłany: 22 Sty 05 15:07 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
co do pogody to przeca widać w tv jaka jest
a chińskie ostrzeżenia to dostajesz bo robisz takie błędy, że anglicy lepiej po polsku piszą.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53864 Wysłany: 22 Sty 05 09:10 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
Z ostatniej chwili: w czasie pisania tego postu sprawdzałem pocztę i dostałem odpowiedź od sponsora. Zapytali się o domenę i może jeszcze dziś dostaniemy serwer
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53863 Wysłany: 22 Sty 05 09:07 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
wiecie ja forum modyfikować nie mogę bo to są kilogramy kodu nie pisanego przezemnie i odszysfrowanie go zajmie mi 100 lat. Co do łączenia forum ze stroną - już nad tym myślałem, ale zauważyłem, że forum korzysta z innego rodzaju sesji niż portal. Napewno portal będzie korzystał z forum przy wysyłaniu mejli o nowościach na stronie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53623 Wysłany: 21 Sty 05 14:45 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
Dzisaj po 5 godzinach cięzkiej pracy udało mi się napisać w końcu pełny moduł BB Code, odpowiedzialny za uśmieszki, itp.
Teraz bedzie już z górki
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53857 Wysłany: 20 Sty 05 22:10 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
stary za tydzien startuje nowa strona po co 2 razy pisać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52648 Wysłany: 20 Sty 05 08:58 • Temat postu: Kiedy Chat ?
postaram się teraz napisać na stronie kiedy się zbieramy
nawet moge ustawić tak, że będzie się włączał tylko w wybrane dni i tylko w wybranych godzinach
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52646 Wysłany: 19 Sty 05 20:46 • Temat postu: Kiedy Chat ?
Ale wkrótce ruszy nowy chat
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53913 Wysłany: 19 Sty 05 20:44 • Temat postu: Konkurs na logo HMMT !
no dawaj co masz zamiast gadać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53830 Wysłany: 19 Sty 05 10:33 • Temat postu: Z trialla -> full
to że dają ci grać 30 minut nie znaczy że to pełna wersja. Równiedobrze inni dają demo bez ograniczenia czasu a też to nie jest full. Z racji że jest to gra w ktorą gra się powiedzmy bez końca ograniczyli czas rozgrywki żebyć tylko chcial kupić grę.
Farmer fran też będzie miał w demie coś takiego (ale nie wyącznik czasowy, tylko po 28 dniach będzie koniec 1szego dema).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53911 Wysłany: 19 Sty 05 10:30 • Temat postu: Konkurs na logo HMMT !
dobra wymiary mozna lekko zmienić tak blount toten wygląd strony skin zrobiony przez ioptional i nazywa się ICG Station, można znaleźć np. na phpbb.com, a obrazek musi działać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53907 Wysłany: 18 Sty 05 10:44 • Temat postu: Konkurs na logo HMMT !
W konkursie może wziąść udział każdy, nagrodą jest moderatorstwo najednym dziale na forum.

Wymagania:
logo musi mieć rozmiar 740 x 100 pixeli.
musi pasować kolorami do tej strony:
[obrazek]

Oczywiście nie znaczy to, że nie można zaszaleć z kolorami, ale żeby chociaż brzegami się zgadzał.
Plik należy wysłać w formacie BMP, GIF bądź PNG, dzięki czemu poprawię ewentualne kolory.
Wzór logo
[obrazek].
Jak widzicie z HM to ono nie ma nic wspólnego .

Termin nadsyłania trwa do powiedzmy 28 stycznia (10 dni). Zapraszam do roboty!

Adres nadsyłania gnysek@wow.net.pl / gnysek@poczta.onet.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53809 Wysłany: 18 Sty 05 08:38 • Temat postu: Redakcja
wujek_kolacz napisał(a):
no a kiedy dadzą ostateczną odpowiedź i ile sobie zarzyczyłeś :wink:

myślę, żę jutro rano albo wieczorem (bo oni pracują w dziwnych godzinach )

zarzyczyłem sobie 40 mb na serwer (www) i 60 na serwer FTP (download)
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.