Wysłany: 23 Sty 05 09:29 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
J@ro_Link napisał(a):
Ja chciałbym aby zwiększyć rozmiar avatarów ze 100x100 na 120x120 i zwiększyć jego objętość z 3kB na 6kB. Poza tym w atrykule narzędzia w dziale GBC3 nie ma obrazków. I chciałbym aby zmienić twórce z J@ro aka Link na J@ro_Link.
Wysłany: 23 Sty 05 09:26 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
To nie jest choroba mózgu tak wam wmawiają, ja też mam dyzgrafię bo potrafię raz napisać rzeka a za trzy słowa niewiadomo czemu żeka, ale po co mam się iść badać do lekarza i robić jakieś papierki - potem pójdę do pracy i powiedzą "O z dysfunkcjami mózgu to my nie bierzemy". Pozatym mam też dysgrafię - bazgrże jak niewiem, ale potrafię też naisać tak, że byś powiedział że to dziewczyna. No więc pozostaje trenować zapamiętywać i czytać I dla mnie żadnych dys nie ma.
Zresztą zapytaj mamy, bądź taty, (nie wiem czy są na tyle starzy), ale mój ojciec mówi, że kiedyś wogule nie było dysfunkcji i jak ktoś pisał z błędami to dostawał tak duzo jedynek, że odrazu mu dysfunkcje znikały
Wysłany: 22 Sty 05 09:10 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
Z ostatniej chwili: w czasie pisania tego postu sprawdzałem pocztę i dostałem odpowiedź od sponsora. Zapytali się o domenę i może jeszcze dziś dostaniemy serwer
Wysłany: 22 Sty 05 09:07 • Temat postu: Czego brakuje na stronie ?
wiecie ja forum modyfikować nie mogę bo to są kilogramy kodu nie pisanego przezemnie i odszysfrowanie go zajmie mi 100 lat. Co do łączenia forum ze stroną - już nad tym myślałem, ale zauważyłem, że forum korzysta z innego rodzaju sesji niż portal. Napewno portal będzie korzystał z forum przy wysyłaniu mejli o nowościach na stronie.
Wysłany: 20 Sty 05 08:58 • Temat postu: Kiedy Chat ?
postaram się teraz napisać na stronie kiedy się zbieramy
nawet moge ustawić tak, że będzie się włączał tylko w wybrane dni i tylko w wybranych godzinach
Wysłany: 19 Sty 05 10:33 • Temat postu: Z trialla -> full
to że dają ci grać 30 minut nie znaczy że to pełna wersja. Równiedobrze inni dają demo bez ograniczenia czasu a też to nie jest full. Z racji że jest to gra w ktorą gra się powiedzmy bez końca ograniczyli czas rozgrywki żebyć tylko chcial kupić grę.
Farmer fran też będzie miał w demie coś takiego (ale nie wyącznik czasowy, tylko po 28 dniach będzie koniec 1szego dema).
Wysłany: 19 Sty 05 10:30 • Temat postu: Konkurs na logo HMMT !
dobra wymiary mozna lekko zmienić tak blount toten wygląd strony skin zrobiony przez ioptional i nazywa się ICG Station, można znaleźć np. na phpbb.com, a obrazek musi działać
Wysłany: 18 Sty 05 10:44 • Temat postu: Konkurs na logo HMMT !
W konkursie może wziąść udział każdy, nagrodą jest moderatorstwo najednym dziale na forum.
Wymagania:
logo musi mieć rozmiar 740 x 100 pixeli.
musi pasować kolorami do tej strony:
Oczywiście nie znaczy to, że nie można zaszaleć z kolorami, ale żeby chociaż brzegami się zgadzał.
Plik należy wysłać w formacie BMP, GIF bądź PNG, dzięki czemu poprawię ewentualne kolory.
Wzór logo .
Jak widzicie z HM to ono nie ma nic wspólnego .
Termin nadsyłania trwa do powiedzmy 28 stycznia (10 dni). Zapraszam do roboty!