Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54599 Wysłany: 31 Sty 05 15:23 • Temat postu: Czy GFO powinien nas opuśić?
eloo_gosciu napisał(a):
(...) Dopiero gdy WSZYSTKO
ustalą (...)

tak mogą też ustalić nowe własne wersje...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54534 Wysłany: 30 Sty 05 20:33 • Temat postu: Gdzie jest u licha FOMT PL
Wogule ktoś tu jset za to odpowiedzialny ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54581 Wysłany: 30 Sty 05 20:25 • Temat postu: styleee
ja znalazlem ostatnio że jest ich tyle ile w oryginalnym - http://style.pyrzyce.aplus.pl/dload.php i do wersji 1.8 http://demo18.pyrzyce.aplus.pl/ (jest już wersja 1.9 forum przema)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54592 Wysłany: 30 Sty 05 20:22 • Temat postu: Czy GFO powinien nas opuśić?
Zagłosujcie ba już słów nie mam.

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 31 Stycznia 2005, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54572 Wysłany: 30 Sty 05 20:18 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
Tomek Btn 2 napisał(a):
Huhu,ale się porobiło.ALe naprawdę wydaje mi się,że to zupełnie niepotrzebne.....no cóż inni sądzą inaczej,więc nie będe się spieriał.


P.S Gnysek pogratulować tak szybkiej interwencji(zresztą bardzo skutecznej)

Akurat przeglądałem jak zbudowane jest forum robiąc nowe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54571 Wysłany: 30 Sty 05 20:17 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
Blount napisał(a):
No - wreszcie konflikt zakończony.. już sam ma go dość... Btw. Gnyyyyyyyyysek, a gdzie edziesz miał konto?? Bo ja też bym przemienił server z dhosta (ciągle maja avarię) na coś lepszego, ale na dhoście mam free 100mb i 0 reklam (nie jak na lycos). Więc jakby uś to zapodaj mi ten adres - też sie postaram o lepsze konto...

cięzko tam dostać stronę trzeba mieć fajną tematykę - http://federacja.gry-online.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54012 Wysłany: 30 Sty 05 16:54 • Temat postu: gdak!
a macie pieski ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54566 Wysłany: 30 Sty 05 15:31 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
ja otworzyłem akurat, i uwarzam, że to GFO wszyczyna niepotrzeben kłutnie, i GFO - ty spec od wiarygodności mówisz mi, że kolegow nie było o tej godzinie na gg ?? a zegarek w kompie to jak sie przestawia ?? Narazie pozbawiłem cię moderatorstwa, ale jak chces sprawy z Volami nadal ciągnąć to w nasztm Teamie nie ma dla ciebie miejsca. Dostaliśmy teraz konto w poważnej firmie i ono na zabawy z Volami mijsca nie mają. Zapamiętaj to i przemyśl....

Amen.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54555 Wysłany: 30 Sty 05 14:02 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
Zastanawiam się, czy nawet nie posunąc się krok dalej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54553 Wysłany: 30 Sty 05 13:58 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
DObra GFO chcesz to obalę jak na cam studio podrobić teksty... otóż bierzesz na pierwszym lepszym koledze Edytuj i zmieniasz pole nICK: na Blount a potem gadasz z kumlem o tym co ustaliliście wcześniej. Proste bardzo. Przecież na gg każdy może być pod nazwą jaką chcesz i nie ma dowodu, że to on. No i znam jeszcze tysiące innych bajerów od napisania programu w delphi począwszy , i nagrywania tylko jednego z dwóch okienek.
A żeby podrobić screena tk, ze nie zauważysz - wystarczy paint i czcionka arial, verdana i microsoft sans serif (standardowa bezszeryfowa ktorej windows uzywa)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54552 Wysłany: 30 Sty 05 13:54 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
Czytali załącznik do regulaminu ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51988 Wysłany: 30 Sty 05 10:20 • Temat postu: REGULAMIN !!!
Nowy przepis:

Od dziś obowiązuje zakaz rozmawiania na forum o VOLU pod groźbą usunięcia z FORUM !!! bo już mnie niektórzy wkurzają i jakbym miał na wyciagnięcie ręki to bym (przepraszam dzieci za słowo) pierdolnął naprawdę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54542 Wysłany: 30 Sty 05 10:18 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
Ni rob screenów, nie rób filmów, ja i tak umiem wsyzstko spraparowac i tylko byście się kłucili na marne. GFa ukarałem może pomysli nad swoim postępowaniem i w końcu rożrużni Vola i Stronę o Harvest Moonie !
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54540 Wysłany: 30 Sty 05 10:12 • Temat postu: Ostateczne rozwiazanie kwestii Vola
tak każdą wiadomość da się spreparować, nawet film mi się udało spreparować co nie GFO ?? Pozatym ta sprawa miala być nie poruszana. Zabieram ci moda.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54533 Wysłany: 29 Sty 05 21:50 • Temat postu: Gdzie jest u licha FOMT PL
słuchajcie gdzie jest ekipa od poslkiego Fomta bo ostatnio na tym forum jest jakiś burdel...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.