No - wreszcie konflikt zakończony.. już sam ma go dość... Btw. Gnyyyyyyyyysek, a gdzie edziesz miał konto?? Bo ja też bym przemienił server z dhosta (ciągle maja avarię) na coś lepszego, ale na dhoście mam free 100mb i 0 reklam (nie jak na lycos). Więc jakby uś to zapodaj mi ten adres - też sie postaram o lepsze konto...
ja otworzyłem akurat, i uwarzam, że to GFO wszyczyna niepotrzeben kłutnie, i GFO - ty spec od wiarygodności mówisz mi, że kolegow nie było o tej godzinie na gg ?? a zegarek w kompie to jak sie przestawia ?? Narazie pozbawiłem cię moderatorstwa, ale jak chces sprawy z Volami nadal ciągnąć to w nasztm Teamie nie ma dla ciebie miejsca. Dostaliśmy teraz konto w poważnej firmie i ono na zabawy z Volami mijsca nie mają. Zapamiętaj to i przemyśl....
DObra GFO chcesz to obalę jak na cam studio podrobić teksty... otóż bierzesz na pierwszym lepszym koledze Edytuj i zmieniasz pole nICK: na Blount a potem gadasz z kumlem o tym co ustaliliście wcześniej. Proste bardzo. Przecież na gg każdy może być pod nazwą jaką chcesz i nie ma dowodu, że to on. No i znam jeszcze tysiące innych bajerów od napisania programu w delphi począwszy , i nagrywania tylko jednego z dwóch okienek.
A żeby podrobić screena tk, ze nie zauważysz - wystarczy paint i czcionka arial, verdana i microsoft sans serif (standardowa bezszeryfowa ktorej windows uzywa)
Wysłany: 30 Sty 05 10:20 • Temat postu: REGULAMIN !!!
Nowy przepis:
Od dziś obowiązuje zakaz rozmawiania na forum o VOLU pod groźbą usunięcia z FORUM !!! bo już mnie niektórzy wkurzają i jakbym miał na wyciagnięcie ręki to bym (przepraszam dzieci za słowo) pierdolnął naprawdę.
Ni rob screenów, nie rób filmów, ja i tak umiem wsyzstko spraparowac i tylko byście się kłucili na marne. GFa ukarałem może pomysli nad swoim postępowaniem i w końcu rożrużni Vola i Stronę o Harvest Moonie !