Tak, tak, i to ty uznałeś, że Blount jest Volem, a chłopak przez to próbował się zabić... i to przez ciebie Gray wyleciał z redakcji, chociaż gdybym dzisiaj miał się na ten temat wyrazić - uraziliśmy go w ten sposób. Pozatym skoro od 14 lutego nie będzie już HMMT (będzie HMT dla niewtajemniczonych) - to tak jakby strona przestała istnieć i wszystkich wyrzucam, tylko że część dostaje pracę na nowj stronie.
Zgadza się reputacja byla nadszarpnięta, ale to nie jest ani miejsce ani czas na takie rozmowy. Nie żebym miał coś do ukrycia, możemy o tym rozmawiać dalej publicznie, ale nie na tym forum.
Ale zapamiętaj moje słowa. Nie ma, nie było i nogdy nie będzie na mojej stronie miejsca na takie rzeczy. Nie ma. Nie tutaj.
Tymi słowami zamykam rozdział w histori Harvest Moona, rozdział w którym przewarzał strach przed ludźmi którzy nie istnieją, którzy są doskonałymi tworami i mistyfikacjami.
GFO, wiedz że zapamiętam cię jako człowieka który dla mojej strony zrobił wiele. Zrobił może nawet za duzo i nie załuzył na te słowa które teraz tu czyta. I takim pozostaniesz w mojej pamięci. I w redakcji HMT będziesz zajmował miejsce na jakie załuzyłeś, miejsce honorowe.
"Tym co za Harvest Moona"
I powiem teraz przy wszystkich, będzie nam ciebie brakowało. Byłeś częścią naszej wspólnoty i dlatego mimo wszytkiego co zrobiłeś, nie wyrzucałem cię z redakcji. I wiedz, że mnie teraz ściska serce. Bo razem z twoim odejściem, odchodzi pewna część nas.
Gnysek wreszcie wreszcie nie ufasz już gfo tak jak kiedyś tylko że to już o 2 redaktorów za późno. Mi też nie uwierzyłes z tym screenem który gfo podrobił wtedy nie pomyślałeś tak jak teraz że mógł podrobić. Gnysek mówie Ci zastanów się jakieś 5 razy zanim zaufasz komuś takiemu jak gfo który cały czas ciebie okłamuje. Niedługo będziesz wiedział oco mi chodzi.
Zaprawdę powiadam Ci synu, tyle już razy się pomyliłeś, że nie wiem czy warto Ci zaufać. Pojawiłeś się z niką razem z Volem i Arkuszem i tak zostaniesz przezemnie zapamiętany. Co się wtedy działo to już dawno nieważne, ale w redakcji nie widzę dla ciebie miejsca za nieróbstwo - otóż od czasu jak HMMT nie korzysta z republiki.pl (właśnie minął rok) nie zrobileś ani jednego artykułu, nastepny w kolejce jest Blount, naszczęście Blondi i Tidus jak trzeba było - pracowali, a na wujka to już wogule nie powiem słowa złego (zresztą na Blondi i Tidusa też nie).
A na twoje miejsce chętni są i napewno ich przyjmę. I wierz mi, że nie ma tam Vola, a nawet jeśli to tym razem nie bedę się już bawił tak jak kiedyś - ponieważ naszym sponsorem jest poważna firma to i sprawą zajmię się (wg. mnie) poważna firma - Policja.