Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53078 Wysłany: 08 Lut 05 19:51 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
ja myslę, że to one mają niechęć do mnie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54829 Wysłany: 08 Lut 05 15:15 • Temat postu: Przegieli
wujek_kolacz napisał(a):
niecałkiem u mnie jak rura poszła i lekcji niebyło albo jak lekcji niebyło z powodu bąby to koniec niema przepadły mnie się wydaję że to zależy od dyrektora

święte słowa. A co do nauczyczciele są fajni - u mnie dzisiaj facet tak się wydarł na nauczyciela od religi, że nawet jak ja przeszkadzam na lekcji to on si nie drze i to tylko dla tego, że zalapał klamkę od drzwi (nauczyciel)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53075 Wysłany: 07 Lut 05 19:04 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
żadnych romantycznych nie będzie, bo ja się na dziewczyny od dziś obrażam.

A co do miliona pkt. może przesadziłem, najwyżej będę skucesywnie zmianiał ilość, a minusowe oczywiście będą (ale duzo mniej)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54334 Wysłany: 06 Lut 05 18:00 • Temat postu: Moja strona (znowu:P)
mi leci - wina twojego providera
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53067 Wysłany: 06 Lut 05 17:52 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
akurat przyjaźn ma być liczona mniejwięcej tak:
za rozmowę +0.01
za danie czegoś co lubi +50
za danie czegoś super fajnego + 200
a na maxa jest jakiś 1 000 000.

potem w menu można sprawdzić ile się ma orzyjaźni (ale w %)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54939 Wysłany: 06 Lut 05 14:19 • Temat postu: Oh! A wonderful life - za około 200 dni w Eurpie
kuki15 napisał(a):
Cooooooo aż do września mam czekać na tą wspaniałą gre. No nie no przegieli. No ale skoro tak to trzeba się uzbroić w cierpliwośc. Troche późno no ale nic. Qrw... Gnysek masz na myśli coś z tym kopiowaniem płyt... :wink:

wiesz ty $$$ mi a ja tobie (oczywiście taniej niż na rynku, ale bez pudełek i okladek)....
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54332 Wysłany: 06 Lut 05 09:16 • Temat postu: Moja strona (znowu:P)
A na Hyperze za tydzień pewnie już będzie leciało, bo tajemnica przeszłości dobiega końca
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54935 Wysłany: 06 Lut 05 08:15 • Temat postu: Oh! A wonderful life - za około 200 dni w Eurpie
Nie wiem czy się cieszycie, ale za około 200 dni na PlayStation 2 wyjdzie Harvest Moon Oh! A wonderful life! Mam nadzieję, że na polskie bazary dotrze równie szybko i będę już miał nagrywarkę DVD - to będziemy tajną drogą je rozprowadzali po niskiej cenie .
Wydawcą w Eurpie jest Rising Star.

Go and Harvest yor fields ! :heej:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54811 Wysłany: 05 Lut 05 16:40 • Temat postu: Przegieli
Godziny niesupr.:
10=nagana
15=nagana do dyrekcji + pow. rodziców
20=nagana
30= nagana do dyrekcji +predagog
50=zawieszenie
75=przekazanie sprawy policji

w tygodniu jest 60 godzin nauki
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54741 Wysłany: 05 Lut 05 15:21 • Temat postu: Komu się zrąbała PlayStation 2?
Tidus - a jakie dźwięki wydaje konsola przy czytaniu płyt ?? jak wydaje takie głośne szuru buru jakby chciało tą płtę wyrzućić przez obudowę - poszedł laser. Może potrzeba jakiejś metody bootowania. Zależy jaki masz mod-chip.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54809 Wysłany: 05 Lut 05 15:18 • Temat postu: Przegieli
Nie uwiezycie - musiałem dzisiaj iść do szkoły, bo.... 13 października pękła w szkole rura z ciepłą wodą i nie było lekcji. W nagrodę musiałem wstać o 5.50 i dojechać do szkoły na 7.20
Masakra... dopiero wróciłem do domku... w sobote do szkoły...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54777 Wysłany: 05 Lut 05 15:17 • Temat postu: Hm save to homeland i jeszcze jedno
clonem albo alcoholem nagrywasz obraz płyty, a odpalasz na przerobionej konsoli (na du2se napewno działa, nie wim jak rippery, nie mam tak nowego sprzętu)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54731 Wysłany: 03 Lut 05 20:08 • Temat postu: Komu się zrąbała PlayStation 2?
mi ostatnio nie czyta płyt, pójdę i wyczyszczę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53060 Wysłany: 03 Lut 05 20:06 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
z wyżej wymienionych - ludzie napewno będą z rużnych subkultur, będzie naprzyklad odpowiednik leppera, będzie taki miejscowy głąb,
- napewno będzie wielkanoc - robienie pisanek i swiecenie jajek (ale tych od kury, bo te inne poświęcimy kiedy indziej)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54398 Wysłany: 03 Lut 05 20:04 • Temat postu: Najważniejsza ankieta.
to za dużo roboty, narazie nie umiem obsługiwać cookies, pozatym dane w cookies nie są bezpieczne.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.