Wysłany: 12 Lut 05 07:46 • Temat postu: Nju HMMT lejołt?
Ależ proszę cię bardzo.
Poniższy screen przedstawia wygląd nowgo forum, napisanego przeze mnie, tylko nie śmiać się z kategori, bo ja je tylko do celu testów tworzyłem
Wysłany: 11 Lut 05 22:40 • Temat postu: Komu się zrąbała PlayStation 2?
moja to poprostu nie ma już siły i poprostu czasem gubi płytę (naprzyklad w spyro : heros tail pomiędzy arenami czasem nie doczyta tla i trzeba czekać pół minuty), w NFS:U jedno skrzyżowanie się wiesza, a w MGS potrafi sie pomiedzy arenami zawiesić. W GTA czasem ekran stanie, w HM:STH raz na rok pomiędzy arenami, nie wiesza się tylko crash twin sanity i medal of honor rs (może dlatego, że nagle przestało działać - a wcześniej działało wręcz perfekcyjnie - nie zwiesiło się ani razu !!!!! ). A gry na PS1 nie wieszają się, tylko częstokroć gubią dźwięki.
dobra już się odegraliśmy - skitraliśmy facetowi od WFu klucze od kibli (w szkole na lekce kibel zamykany, a na przerwie woźne pilnują) - klucz otwiera wszystkie kible (nawet damskie) w skrzydle lekcyjnym (spędzmy tam 90% lekcji), ale drugi na internat, warszaty i pracownie skitramy babceod anglika (nawet się nie skapnie) i oddamy za kilka dni
Wysłany: 11 Lut 05 22:33 • Temat postu: Nauczyciel PHP
dopiero od marca - pasi ?? wtedy będę robil moją własną stronę "o gnyskowych rzeczach", to jakieś kursiki mogę zrobić. Wcześniej nie, bo juz chyba dzis wiem, że mogę na 14 lutego się nie wyrobić, projekt z historii miał być oddany przed świętami (bożego narodzenia 2004), a zupa była za słona. W każdym bądź razie, jak już HMMT przejdzie na nowy serwer, na tym sukcesywnie będą się pojawiały fajowskie rzeczy.
Najlepszy kurs php - zainstaluj sobie serwr krasnala mna dysku (www.krasnal.tk - apache, oho i mysql) i zainstaluj Jportala, a potem edytuj w pajączku jego pliki, zobacz co i jak i wtedy zrozumiesz ogólną zasadę działania.
Wysłany: 11 Lut 05 22:10 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
ej, ej, akurat poza stasunkami kolega-koleżanka to nas nic więcej nie łączy... nie robilem zdjęc, pewno robili je ludzie z jakiejś agencji
A niecheć do dziewczyn... poprotsu ostatnio nie ma żadnej co by warto na nią zwrocić uwagę, bo zazwyczaj zajęte...
Wysłany: 11 Lut 05 18:13 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
Itchy napisał(a):
Wątpie zeby to było jej zdjęcie, więc nie głosuje :twisted: :twisted:
Gwarantuję ci że to jej zdjęcie - to jest konkur organizowany przez najczęsciej czytany na pomorzu dziennik - "Dziennik bałtycki" i "Wieczór wybrzeża".
Co to da ?? Koleżanka otworzy to napewno drogę kariery na przyszłość
Wysłany: 11 Lut 05 16:32 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
Dobra ludzie jest prośba - czy wam się chce czy nie wejdźcie na adres: http://gdansk.naszemiasto.pl/miss_wieczoru_/ i zagłosujcie na wiadomo najladniejszą z dziewczyn (jak ktoś nie wie na którą to niech się zbada bo chyba woli chłopców - na Izę mi tu głosować!!!).
To jest bardzo ważne głosowanie i przoszę żebyście zagłosowali ile tylko razy wam sie uda (tak z 10 najmniej, potem skasujcie cookies od tamtej strony i jedziecie aż do skutku, a jak macie zmienne ip to chulaj dusza :hm10: )
W nagrodę dostaniecie odemnie słowo dziękuję
Ostatnio edytowany Piątek, 25 Lutego 2005, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 09 Lut 05 16:57 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
a jak wszyscy będą chcieli żebym wystąpil tam nago o będzie 100% głosów, to też mam się zgodzić ?? Wiesz są niestety granice możliwości ludzkich a moje niestety narazie mają niduzy zasięg ...