Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55130 Wysłany: 12 Lut 05 07:46 • Temat postu: Nju HMMT lejołt?
Ależ proszę cię bardzo.
Poniższy screen przedstawia wygląd nowgo forum, napisanego przeze mnie, tylko nie śmiać się z kategori, bo ja je tylko do celu testów tworzyłem
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53090 Wysłany: 11 Lut 05 22:41 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
tak ostatni dziewczyny chodzą za ręce faceci lubią facetów... Boże -daj kobiete !!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54751 Wysłany: 11 Lut 05 22:40 • Temat postu: Komu się zrąbała PlayStation 2?
moja to poprostu nie ma już siły i poprostu czasem gubi płytę (naprzyklad w spyro : heros tail pomiędzy arenami czasem nie doczyta tla i trzeba czekać pół minuty), w NFS:U jedno skrzyżowanie się wiesza, a w MGS potrafi sie pomiedzy arenami zawiesić. W GTA czasem ekran stanie, w HM:STH raz na rok pomiędzy arenami, nie wiesza się tylko crash twin sanity i medal of honor rs (może dlatego, że nagle przestało działać - a wcześniej działało wręcz perfekcyjnie - nie zwiesiło się ani razu !!!!! ). A gry na PS1 nie wieszają się, tylko częstokroć gubią dźwięki.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54847 Wysłany: 11 Lut 05 22:36 • Temat postu: Przegieli
Itchy napisał(a):
Masz cos do Jackassa? Najlepszy program na ziemi!

ja tam mam corases - z mojego osiedla

dobra już się odegraliśmy - skitraliśmy facetowi od WFu klucze od kibli (w szkole na lekce kibel zamykany, a na przerwie woźne pilnują) - klucz otwiera wszystkie kible (nawet damskie) w skrzydle lekcyjnym (spędzmy tam 90% lekcji), ale drugi na internat, warszaty i pracownie skitramy babceod anglika (nawet się nie skapnie) i oddamy za kilka dni
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54961 Wysłany: 11 Lut 05 22:33 • Temat postu: Nauczyciel PHP
dopiero od marca - pasi ?? wtedy będę robil moją własną stronę "o gnyskowych rzeczach", to jakieś kursiki mogę zrobić. Wcześniej nie, bo juz chyba dzis wiem, że mogę na 14 lutego się nie wyrobić, projekt z historii miał być oddany przed świętami (bożego narodzenia 2004), a zupa była za słona. W każdym bądź razie, jak już HMMT przejdzie na nowy serwer, na tym sukcesywnie będą się pojawiały fajowskie rzeczy.

Najlepszy kurs php - zainstaluj sobie serwr krasnala mna dysku (www.krasnal.tk - apache, oho i mysql) i zainstaluj Jportala, a potem edytuj w pajączku jego pliki, zobacz co i jak i wtedy zrozumiesz ogólną zasadę działania.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53088 Wysłany: 11 Lut 05 22:26 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
widzicie Blondi wcale nie chciałe by mnie nago, o dziwo w iekszości chcieliby tego faceci
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54944 Wysłany: 11 Lut 05 22:25 • Temat postu: Oh! A wonderful life - za około 200 dni w Eurpie
Tidus_ napisał(a):
Ja sie tylko upmnie, że dawno temu miałem dostać STH na PS2... :hm1:

jakby ci ps2 działał to bym wysłał
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55095 Wysłany: 11 Lut 05 22:10 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
ej, ej, akurat poza stasunkami kolega-koleżanka to nas nic więcej nie łączy... nie robilem zdjęc, pewno robili je ludzie z jakiejś agencji
A niecheć do dziewczyn... poprotsu ostatnio nie ma żadnej co by warto na nią zwrocić uwagę, bo zazwyczaj zajęte...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55089 Wysłany: 11 Lut 05 18:52 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
ej tylko zawsze zaczekajcie aż strona się załaduje po naciśnieciu głosuj, bo potem ktoś pisze że zagłosował 100 razy a tu tylko 5 głosów więcej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55088 Wysłany: 11 Lut 05 18:51 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
Itchy napisał(a):
Jak to jej to jest całkiem całkiem ;). Ja tam już mam na kogo patrzeć, ale ładne masz "koleżanki"

zgadza się nie jedną koleżankę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55084 Wysłany: 11 Lut 05 18:13 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
Itchy napisał(a):
Wątpie zeby to było jej zdjęcie, więc nie głosuje :twisted: :twisted:
Gwarantuję ci że to jej zdjęcie - to jest konkur organizowany przez najczęsciej czytany na pomorzu dziennik - "Dziennik bałtycki" i "Wieczór wybrzeża".

Co to da ?? Koleżanka otworzy to napewno drogę kariery na przyszłość

Sewi - kliknąłem
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55079 Wysłany: 11 Lut 05 17:23 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
To nie jest oszukiwanie - po około 10 razach nie możesz głosować już więcej - psize że oddaleś już max. liczbę głosów. Do 10 razy jest legalnie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55077 Wysłany: 11 Lut 05 16:32 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
Dobra ludzie jest prośba - czy wam się chce czy nie wejdźcie na adres: http://gdansk.naszemiasto.pl/miss_wieczoru_/ i zagłosujcie na wiadomo najladniejszą z dziewczyn (jak ktoś nie wie na którą to niech się zbada bo chyba woli chłopców - na Izę mi tu głosować!!!).

To jest bardzo ważne głosowanie i przoszę żebyście zagłosowali ile tylko razy wam sie uda (tak z 10 najmniej, potem skasujcie cookies od tamtej strony i jedziecie aż do skutku, a jak macie zmienne ip to chulaj dusza :hm10: )

W nagrodę dostaniecie odemnie słowo dziękuję

Ostatnio edytowany Piątek, 25 Lutego 2005, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54941 Wysłany: 11 Lut 05 15:05 • Temat postu: Oh! A wonderful life - za około 200 dni w Eurpie
dvd+koszta przesyłki+ jak będzie mniej niż 15 pln to jeszcze +5 zł czyli max 20pln
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53080 Wysłany: 09 Lut 05 16:57 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
a jak wszyscy będą chcieli żebym wystąpil tam nago o będzie 100% głosów, to też mam się zgodzić ?? Wiesz są niestety granice możliwości ludzkich a moje niestety narazie mają niduzy zasięg ...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.