Wysłany: 14 Lut 05 19:11 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
Dobra z okazji walentynek, możecie po raz pierwszy na wlasne oczy przekonać się jak wygląda nasz nowy Farmer.
OSTRZEGAM - TO NAWET NIE JEST DEMO i ma zablokowane duuużo funkcji.
Najpierw instrukcja:
~ wyłącza głupkowate napisy w rogu ekranu
Strzałki: poruszmy się po menu, ewentualnie po planszy
Esc - koniec
Enter - zatwierdzanie
P.S. Na początku nic nie widać bo domyślnie ustawiona jest godzina 0:00, ale za jakieś pół minuty cudownie wstaje słońce
Wysłany: 14 Lut 05 15:37 • Temat postu: Gdyby powstał Farmer Fran RPG, to jakąby miał fabułę??
Cytat:
All (c) 2005 By Crash.
Farmer Fran is a Registerd Trademark from the Gnysek Company
And the solution is the registerd trademark From Crash Software Smile
A teraz ja zaszaleję - wymyslilem nową część Bandicoota
w intrze 3 częsci zamieniamy tekst Aku-Aku w czasie intra - "Crash, coco" na "Crash, coco, kazik"
Wysłany: 12 Lut 05 14:47 • Temat postu: Nowe Harvest Moony na PS2 ?? - emulatory na ps2
Dotarlem dziś do informacji, że tworzony jest emulator VBA (Do pobrania z naszej strony) na PlayStation 2 !
Szkoda że dopiero tworzony, ale jak tylko wyjdzie, odpowiednie pliki trafią na stronę.
A teraz trochę odbijamy, znalazlem też emulator SNES'a dzięki któremu udało mi się uruchomić HM:SNES na playstation 2!!. Ale niestety przycina dźwięk...
Wysłany: 12 Lut 05 10:34 • Temat postu: Nju HMMT lejołt?
Buli napisał(a):
Nie no nawet nawet. Podobny troche do tego z poprzedniego forum
ale zobaczycie potem resztę strony - będzie mozna np. oceniać arty, dostep do niekturych bajerów zyskamy tylko dzięki posiadaniu DARMOWEGO konta (postaram się przenieść wasze konta z forum, najwyżej będziecie musieli je aktywować).
wracając do psa - częściej zachodzi, jak psa nie ma na farmie, tylko jest w domu. To jest naprawdę losowe - ja na około 10 lat w grze spotkałem go 2 razy. Raz jak miałem 10 kura a ra gryzł owce. Zazwyczaj spotkasz go pierwszego dnia jak wypuścisz zwierzęta wchodząc na pole o 18.00 (z domu albo z poza farmy)
20 zamków ?? skoro facet się nie skapnął przez godzinę, to się nie skapnie, pozatym kumpel mu odda a kumpel sie reputacją dobrą cieszy u tego faceta - więc my mamy kopię i w końcu chłopaki sobie bedą mogli legalnie na bucha pójść
Wysłany: 12 Lut 05 07:51 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
Buli napisał(a):
To są geje :lol:
Ej ale może będzie jakiś limit żeby sie yrobić w nim a jak sie nie wyrobi to trzeba grać od początku?(Wiem że to orginalny pomysł )
Albo jakieś takie questy poboczne że np. Idziesz gdzieś tam i costam zabierasz a potem przynosisz komuś tamto cośtam co znalałeś i on daje ci costam innego i zanosisz komuśtam innemu a on daje ci nagrode albo coś takiego!! Wiecie o co chodzi nie :wink: ??
tak, nawet zastanawiam się, czy ktoryś z fetynów nie będzie odgrywał zanczącej roli, albo np. któregoś dnia odkryjesz jakiś bardzo ważny zwój w jaskini.