Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55257 Wysłany: 16 Lut 05 15:05 • Temat postu: ;)
Blondi jak się redakcja już kiedyś spotka, to przekażesz nam te buziaki osobiscie ok ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55289 Wysłany: 16 Lut 05 15:04 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
mariossj napisał(a):
Fajne.........tylko mam tam od 12 do 13 Fps'ów (jeszcze noc się nie skończyła ale czekałęm 15....może 20 minut ale normalnych minut nie tych w grze)

w finalnej wersji będzie zmiana roździelczości na 640x480 i wtedy trochę przyśpieszy, ale niestety wymagania są duże.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55100 Wysłany: 16 Lut 05 15:03 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
raz to wcale nie dobrze
;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55255 Wysłany: 15 Lut 05 16:25 • Temat postu: ;)
miało ale się nie udało - chyba w sobotę będzie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54879 Wysłany: 15 Lut 05 16:24 • Temat postu: Przegieli
Buli napisał(a):
A u mnie to ja nie wiem po co w szkole są te kamery jak i tak one nic nie dają.
Odpowiedź jest prosta - jak cię okradną, to wtedy sprawdzą co się działo na przerwie i kto był w okolicy. Chciałbyś siedzieć cały dzień 8 godzin gapić się na klika monitorów i ogldać naraz 20 kamer ?? Chyba nie. Kamery służą do tego, że w razie jakiegoś incydentu można się dowiedzieć kto to. A jak się leją - ich sprawa - jak jest to niebezpieczne to koledzy powinni zareagować Jak nauczyciela nie ma w poblizu - nie przyjdzie - porztym, że jest kamera nie dzieje się nic więcej. Ba! nawet udało nam sie niedawno rzucić w szkole 2 petardy ! i to jedną w gimnazjalistów Kamery w szkole nie słóżą dyrekcji do robienia wielkiego brata (wtedy by je dyrektor zamontował w muszlach w damskiej toalecie, tak aby nań sikały, albo zrobil salę z ukrytą kamerą gdzie nigdy niw wchodzi żaden nauczyciel, albo pozwolił się "pakować" na lekcji [czhociaż u nas w szkole tylko da się tylko marszczyć kapucyna ze względu na ilość dziewczyn zbliżającą się procentowo do sprawiedliwych politykóww RP])
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54875 Wysłany: 15 Lut 05 13:52 • Temat postu: Przegieli
ale zauważ, że kamera nie pokazuje obrazu dookulnie koleś stanął z niewidocznej strony i poprostu urwał kabel w relacji kamera ściana
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55154 Wysłany: 15 Lut 05 13:50 • Temat postu: Nju HMMT lejołt?
poprostu portal nie jest jeszcze bezpieczny, pozatym narazie nie dziala jeszcze panel admina, ale za kika dni się wyrobię. POstaram się przygotować portal tak, że na dniach bedę dodawal kolejne mody do niego. Dzieki temu pierwsza część trafi już szybciej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55308 Wysłany: 15 Lut 05 13:48 • Temat postu: kpina
to ip należy do GFO. KOniec tematu. A wcale nie obiecywalem żadnego nowego laya.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55283 Wysłany: 14 Lut 05 21:48 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
dobra bo widzę, że nikt nie zauważył - jak zawsze ukryłem w grze sekret (fanatyk MGS).
W menu poruszajcie myszką a jedno z drzew zacznie się porzuszać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54786 Wysłany: 14 Lut 05 21:28 • Temat postu: Hm save to homeland i jeszcze jedno
jak kupujesz ps2 graded to tak pozatym na piratach sie przecierają konsole.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52392 Wysłany: 14 Lut 05 21:18 • Temat postu: Farmer Fran 3d - zagraj!
Owcash napisał(a):
super czyli farmer fran moze zajmowac od 20 kb do az 3000mb
powiedzcie mi keidy premiera i na jaki emulator bedize?/bo ja nietutejszy a niechce mi sie all czytac

na żaden - to ejst GRA na Peceta !
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55282 Wysłany: 14 Lut 05 21:17 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
mam więcej takich hitów, ale usłyszycie je dopiero w nastepnej wersji
Przechodzenie przez ściany na dniach naprawie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55279 Wysłany: 14 Lut 05 20:34 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
Cytat:
OSTRZEGAM - TO NAWET NIE JEST DEMO i ma zablokowane duuużo funkcji.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55151 Wysłany: 14 Lut 05 20:33 • Temat postu: Nju HMMT lejołt?
ja też, ale choroby nie przewidziałem
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54864 Wysłany: 14 Lut 05 19:17 • Temat postu: Przegieli
U nas jedną kamerę urwali
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.