Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55398 Wysłany: 18 Lut 05 22:53 • Temat postu: Kury
Sewi napisał(a):
nie wiem czy dokładnie zrozumialem posta i czy takiej odpowiedzi oczekujesz, ale w tym jest sęk że w GBC najpierw musisz zasiać trawska i skosić i musisz mieć taką ilość trawy żeby sprzedawca się nie przyczepił że skończy ci się zanim zdążysz skosić nowej i kury bedo glodować..... dopiero wtedy można kupić kure..... :lol: :lol:
jeśli nie oto chodzi to sorrry..... ops:

o tak to w te klimaty
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53630 Wysłany: 18 Lut 05 22:52 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
A widzisz ja pamiętam tylko wszystko się posunęło w czasie o dwa miesiące
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55359 Wysłany: 18 Lut 05 22:49 • Temat postu: Screeny
gnysek napisał(a):
Jeszcze ścieżek nie ma, dlatego zostały szpary, akurat chodziło mi o domek

Wsyzstko będzie, poprostu jeszcze nie obrobiłem grafiki.

->Blondi -> Tło jest niebieskie pomiedzy 7.00 a 18.00 potem jest pomarańczowe, fioletowe i granatowe od 20 do 7.00

Próbka tego jest w tym demie co dałem kilka dni temu gdzieś na forum (co w wiosce piszczy)

Więcej screenów będzie, jak tylko ukończę dom i zrobię studnię. Za jakiś czas zrobię też oborę i wędki

Ostatnio edytowany Sobota, 19 Lutego 2005, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55394 Wysłany: 18 Lut 05 18:20 • Temat postu: Kury
Słuchajcie kiedyś było pytanie - o to dlaczego nie da się kupić kury w GBC - przypomni mi ktoś (koleś w sklepie powiadał, że masz za mało paszy/trawy)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55356 Wysłany: 18 Lut 05 18:15 • Temat postu: Screeny
Buli napisał(a):
No fajne ale to co tu jest to woda czy koniec świata bo troche to nnienajlepiej wygłąda. Alei tak spoko
Jeszcze ścieżek nie ma, dlatego zostały szpary, akurat chodziło mi o domek
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53628 Wysłany: 18 Lut 05 18:14 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
sprawdź kolego pocztę (mam nadzieję, że wysłałem w dobre ręce)
;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55265 Wysłany: 18 Lut 05 16:42 • Temat postu: ;)
czas, czas goni nas czas... jak już HMT ruszy to będę miał aż za duzo czasu...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55350 Wysłany: 17 Lut 05 21:58 • Temat postu: Screeny
[obrazek]

Tak prezentuje się jeszcze bez okien i dachowki dom naszego znajomego farmera. co o tym sądzicie ???
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53626 Wysłany: 17 Lut 05 20:22 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
download już działa, zostało galeria, faq i komentarze dokończyć forum oraz rejestracja
;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55261 Wysłany: 17 Lut 05 13:41 • Temat postu: ;)
Dobra wujek ty tam od swojej dostaleś na walentynki napewno nie jednego buziaka
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53898 Wysłany: 17 Lut 05 13:38 • Temat postu: Sprzedaje aparat
Cytat:
http://allegro.pl/show_item.php?item=39903565

to jest zwykły aparat.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55294 Wysłany: 16 Lut 05 19:04 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
Wymogi sie nie zmienią od tcyh co teraz: procek 100MHz, ram 128 Mb, Grafika 64 Mb. Opcjonalnie łącze z internetem, ale jeszcze nie wiem czy napewno. Muszę dokładnie sprawdzić dzialanie tego systemy GmeMaker Sql, żeby w czasie gry dało się pobierać i wysyłać najlepsze wyniki (import farm i tym podobne !!)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53624 Wysłany: 16 Lut 05 19:02 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
Zabieram sie już za system download, zostało jeszcze: galeria, faq i dokończyć forum oraz rejestracja. Konta z tego forum oczywiście zostana przekonrwertowane.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55105 Wysłany: 16 Lut 05 19:00 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
tak musi być przekręt dlatego jak będziecie głosować codziennie ile chcecie to itak nie oszukamy - legalnych głosów da się oddać tylko 10 dziennie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55291 Wysłany: 16 Lut 05 17:06 • Temat postu: Co w wiosce piszczy
u mnie jest 30 FPS
Procek -> Athlon XP 1700+ (1.4 Ghz)
Ram -> 256 Mb RAM DDR
Grafika -> GF4 440 MX 64 Mb TV
System ->WinXPpro / Win98se
Ustawienia pulpitu: STand. Windows (wyłączone efekty graficzne z XP) 1024x768px 32bit (bo mam monitor LCD)
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.