Wysłany: 21 Lut 05 18:20 • Temat postu: Edonkey2000
Tapee napisał(a):
Dzięki Gnysek zato że poprosiłeś o to żeby nik nieusówał tego tematu i dzięki wujek_kolacz (niemogłem przeczytać tego co napisałeś wcześniej bo temat był usuwany poprostu niezdążyłem) teraz wiem DZIĘKI CHŁOPAKI I ..:OZDRAWIAM..::
Wysłany: 20 Lut 05 17:03 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
Słuchajcie, ostatni zastanawialem się, nad współpracą z pewnym sklepem internetowym, który oferuje koszulki polo, z kapturami i bez, damskie ( ) i kubki z nadrukami
Ceny kształtują sie 25 - 30zł za większość, 60 za bluzy.
Moje pytanie, czy ktoś chciał kupić takie coś, bo nie wiem czy warto zakładać sklep. Oczywiście wzory dopiero wymyślimy , np. logo Farmera Frana, Harvest Moona albo jakiś screeny z gry, dodatkowo adres tak dla reklamy .
Wysłany: 19 Lut 05 19:29 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
Erotomani jedni.. to ma być gra od lat 7 wzwyż a nie od 18. Jak już będę robił drugą część gry to wtedy akurat odpowiedniczka karen będzie miała.. czym oddychać I będzie można ją poznać trochę bilżej (i niżej ), ale w tej części - niestety nie.