Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54887 Wysłany: 24 Lut 05 20:49 • Temat postu: Przegieli
A dziś miałem 4 elektroniki pod żąd, i chcą abyśmy poszli do szkoły za teń dzień przed pęknięceiem rury, bo nas zwolniono z 3 godzin.....
a tymczasem jakiś uczeń urwał kibel w szkole
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53645 Wysłany: 24 Lut 05 18:13 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
pamiętam
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53643 Wysłany: 24 Lut 05 17:03 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
a jakbym wiedział to jużbym wysał ci dawno HM:sth, a tak doipero za kilka ni ci wyslę, jak już kieszonkowe dostanę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55442 Wysłany: 22 Lut 05 20:17 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
nic nie usunęłi, ale może chodzi o logo FF
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53120 Wysłany: 22 Lut 05 19:12 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
np. ktoraś z dziewczyn będzie mówila "spoko majonez"
zapomnialem dodać, że będą miały imiona tych osob
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55523 Wysłany: 22 Lut 05 19:00 • Temat postu: Kto się zna na forach phpbb
kto umiałby przerobić daty z phpbb by przemo na normalne daty w tabeli phpbb_users ?? pilnie poszukiwany !!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53637 Wysłany: 22 Lut 05 18:59 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
masz szczęście - jak dobrze pójdzie ty ujzysz ją już w piątek
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53635 Wysłany: 22 Lut 05 18:37 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
od dzosiaj wstrzymalem rejestrację na tym forum, na dniach redakcja zacznie przygotowywać stronę do dzialania - oficjalne otwarcie - poniedziałek godzina 18.00 - uwaga będę wtedy dostepny na GG wyjątkowo
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55487 Wysłany: 22 Lut 05 17:34 • Temat postu: Kim będziesz ?
Programistą. Napisać Farmera Frana tak dobrego jak HM:STH, zrobić strzelaninę tak dobrą jak MOH:U, rpg jak Final Fantasy + The SIms i system opreacyjny lepszy od windowsa.

Koniec
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55440 Wysłany: 22 Lut 05 17:30 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
mariossj napisał(a):
Teraz się ten sklep włączać nie chce................
Dostałem list:
[code:1]W zwiazku z podejrzeniem o naruszenie praw autorskich w wykorzystywanych
przez Pana w sklepie 'harvestmoon' grafikach, butik.pl wnosi o usunięcie
produktów naruszających te prawa.
[/code:1]
wyjaśniam to właśnie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53118 Wysłany: 22 Lut 05 17:20 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
ale tylko charakterem
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55439 Wysłany: 22 Lut 05 17:19 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
psozukam nowycj wzorów
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55435 Wysłany: 21 Lut 05 19:56 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
to poszukaj, czy ktoś coś takiego oferuje na necie - napewno skorzystam
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55433 Wysłany: 21 Lut 05 19:27 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
[obrazek][obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55432 Wysłany: 21 Lut 05 19:24 • Temat postu: Czy kupiłbyś gadżet związany z HM ??
ale jak jakość będzie zła proszę nie mieć do mnie pretensji
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.