Wysłany: 28 Lut 05 17:06 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
Buli napisał(a):
No dobra ja mysle ze powinnismy dac Gnyskowi troche wiecej czasu bo co z tego ze bedzie dzialac jak nic sie nie bedzie dalo zrobic
a więc go uzyję - do 14 marca spokojnie sie wyrobię. Tymczasem wujaszku, za 2-3 dni będziesz miał na 100% okazję zacząć działać na nowym portalu. Dotyczy się to calej redakcji włącznie z nową.
Przy okazji informuję, że w redkacji na okres próbny bedą: Eerion, eloo_gościu, Fenthick, Neko-Neko (Venice), Tomek BTN.
Proszę nie podważać mojej decyzji, nowy portal jest przygotowywany tak, że nie ma mozliwości interwencji sił wyższych w treść strony - a dokladniej "nowi" nie będą moogli kasować nie swoich postów a ja bedę ich śledził.
Jeśli uważacie, że któraś z tych osób nie powinna być redaktorem strony - nie martwcie się, zawsze znajdę powód aby ją wywalić, ale mam nadzieję, że właśnie takie moje postępowanie zmobilizuje ich do lepszej pracy, co nie znaczy, że będą mieli jakieś ulgi.
Szkoda tylko, że od Felixi nie dostałem żadnej odpowiedzi, i że Yanekku gdzieś zaginął - ich bym z chęcią wziął do redakcji....
Wysłany: 27 Lut 05 21:21 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
nie wiem czy uda mi się to naprawić do jutra, ale w tabeli z uzytkownikami, wystąpił błąd polegający na tym że uważa ona za następująe po sobie liczby:
1,2,3, 214756......
przez to forum może nie mieć chęci jutro działąć. Jednym słowem przydałby mi się jeszcze tydzien na skończenie portalu ( to przez to, że nie podobał wam się tamten skin - musialem wsyztko pisać od nowa)
Wysłany: 26 Lut 05 21:42 • Temat postu: Powrót tygrysa
W wyemitowanym przed chwilą na TVN (21.30) Filmie "powrót tygrysa" brał udział jako bramkarz nasz redaktor a mój brat - Matizo.
Oczywiście na filmie było widac mój balkonik Budynek w którym mieszkał Michalczewski, widzę z okna.
Jak tylko dotrzemy do filmu, to pokażemy tu pierwsze 3 minuty nakręcone nie dalej jak 300 metórw od miejsca w którym siedzę.
Wysłany: 26 Lut 05 09:50 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
tak tak, co do tego możecie być peani - w grze zawsze znajdzie się jakiś sekret (w kazdym demie i w pełnej wersji też - z tym, że te w pełnej będize odnajdywać już sami )
Wysłany: 26 Lut 05 09:49 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
zapomnialem dodać edytowania i administracji postami ale już nadrabiam, pozatym, mozna powiedzieć, że ukończulem już w 50% listę sbskrypcji, muszę też przenieść w końcu konta z tego forum.