Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53666 Wysłany: 01 Mar 05 19:21 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
ja i wujek - admini.
tidus, matizo, blondi - starsza redakcja.
reszta + kadeci.

nie wiem tylko co z blountem osądzcie sami
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53661 Wysłany: 28 Lut 05 17:06 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
Buli napisał(a):
No dobra ja mysle ze powinnismy dac Gnyskowi troche wiecej czasu bo co z tego ze bedzie dzialac jak nic sie nie bedzie dalo zrobic

a więc go uzyję - do 14 marca spokojnie sie wyrobię. Tymczasem wujaszku, za 2-3 dni będziesz miał na 100% okazję zacząć działać na nowym portalu. Dotyczy się to calej redakcji włącznie z nową.

Przy okazji informuję, że w redkacji na okres próbny bedą: Eerion, eloo_gościu, Fenthick, Neko-Neko (Venice), Tomek BTN.

Proszę nie podważać mojej decyzji, nowy portal jest przygotowywany tak, że nie ma mozliwości interwencji sił wyższych w treść strony - a dokladniej "nowi" nie będą moogli kasować nie swoich postów a ja bedę ich śledził.

Jeśli uważacie, że któraś z tych osób nie powinna być redaktorem strony - nie martwcie się, zawsze znajdę powód aby ją wywalić, ale mam nadzieję, że właśnie takie moje postępowanie zmobilizuje ich do lepszej pracy, co nie znaczy, że będą mieli jakieś ulgi.

Szkoda tylko, że od Felixi nie dostałem żadnej odpowiedzi, i że Yanekku gdzieś zaginął - ich bym z chęcią wziął do redakcji....
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53657 Wysłany: 27 Lut 05 21:21 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
nie wiem czy uda mi się to naprawić do jutra, ale w tabeli z uzytkownikami, wystąpił błąd polegający na tym że uważa ona za następująe po sobie liczby:

1,2,3, 214756......

przez to forum może nie mieć chęci jutro działąć. Jednym słowem przydałby mi się jeszcze tydzien na skończenie portalu ( to przez to, że nie podobał wam się tamten skin - musialem wsyztko pisać od nowa)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55608 Wysłany: 27 Lut 05 20:46 • Temat postu: Powrót tygrysa
co ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53656 Wysłany: 27 Lut 05 17:10 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
jeszcze dziś muszę zrobić przenoszenie kont i chociaż szczątkową administrację forum (kasowanie postów itp)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53654 Wysłany: 27 Lut 05 14:55 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
ooo tam jeszcze dużo do roboty jest na jutro będize tak przygotowany, że powiedzmy będzie działał (portal)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55460 Wysłany: 27 Lut 05 08:12 • Temat postu: Czy to ma sens
umarł bo ktoś wykasował stare numery
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54058 Wysłany: 27 Lut 05 08:10 • Temat postu: Kto się orientuje
Mike napisał(a):
Tutaj > www.hmaic.abc.pl

Tyle, że teraz zostało przeniesione > www.harvestmoon.er.pl

Pozdr@wiam.

byś przeniósł całą na pwii a nie tylko angielską wersję
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55605 Wysłany: 26 Lut 05 21:52 • Temat postu: Powrót tygrysa
tak
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55603 Wysłany: 26 Lut 05 21:46 • Temat postu: Powrót tygrysa
Powtórka 11.45
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55602 Wysłany: 26 Lut 05 21:42 • Temat postu: Powrót tygrysa
W wyemitowanym przed chwilą na TVN (21.30) Filmie "powrót tygrysa" brał udział jako bramkarz nasz redaktor a mój brat - Matizo.
Oczywiście na filmie było widac mój balkonik Budynek w którym mieszkał Michalczewski, widzę z okna.
Jak tylko dotrzemy do filmu, to pokażemy tu pierwsze 3 minuty nakręcone nie dalej jak 300 metórw od miejsca w którym siedzę.

Oczywiscie mam nadzieję, że Darek wygra.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53125 Wysłany: 26 Lut 05 09:50 • Temat postu: Co chcecie w Farmer Fran 1.0 FULL ??
tak tak, co do tego możecie być peani - w grze zawsze znajdzie się jakiś sekret (w kazdym demie i w pełnej wersji też - z tym, że te w pełnej będize odnajdywać już sami )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53651 Wysłany: 26 Lut 05 09:49 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
zapomnialem dodać edytowania i administracji postami ale już nadrabiam, pozatym, mozna powiedzieć, że ukończulem już w 50% listę sbskrypcji, muszę też przenieść w końcu konta z tego forum.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53649 Wysłany: 26 Lut 05 08:20 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
niestety wujaszku, ale jeszcze mam trochę do zrobienia.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55115 Wysłany: 25 Lut 05 17:56 • Temat postu: Wspomóżcie koleżankę
dobra zamykamy temat
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.