Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1250 Wysłany: 06 Kwi 05 15:31 • Temat postu: Pater Noster (Ojcze nasz) - najpiękniejsza pieśń Jana Pawła II
Królik napisał(a):
z kąd sciągnąc tę pisenke w całości ??
to jest w całości.

ale filmowa wersja jest tutaj - http://tvp.pl/1000.dzialy ( http://tvp.pl/video/2003/10/09/7021/film.asf )

Edytowany przez: gnysek 2005-04-06 15:31:15
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1253 Wysłany: 06 Kwi 05 14:22 • Temat postu: Nowości na stronie przełozone
No, dobra, dzisiaj pod wieczór dostanę kolejny jeszcze ciepły numer ekspera, w którym:

[obrazek]

Dokonam zatem na dniach optymalizacji strony i zacznę poprawiać w komncu braki na stronie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1126 Wysłany: 05 Kwi 05 14:59 • Temat postu: Poprawki z 26 marca
ale tylko osoby z ostrzeżeniamui będą miały ten napisa, i będzie tylko 5 ostrzeżeń.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1252 Wysłany: 04 Kwi 05 21:07 • Temat postu: Nowości na stronie przełozone
W związku ze śmiercią papieża, narazie nie dodaję żadnych nowych działów, gdyż mimo wszystek wywoła to w was radość bądź nie daj Boże zapomnienie o tak ważnej rzeczy jak pogrzeb papieża.
Pozostałości działu BTN, Download, ostrzeżenia na forum oraz poprawki w panelu admina zostaną wprowadzone dopiero po pogrzebie.

Informuję też, że od maja na stronie odbywac się będą konkursy, w których nagrodą którą na 100% mogę wam zagwarantować są Dzwonki i tapety na komórkę z Harvest Moon (bedziemy je wysyłali jako MMS), reszta nagród jeszcze nie została wymyślona, ale myślę, że będą to płyty z Grami, oraz Filmikami z HM. Jeżeli redakcja wykaże taką chęć, złozymy sie też na jakieś lepsze nagrody (np. koszulki, kubki, breloczki itp.).

Edytowany przez: Tomek_btn 2005-04-04 21:16:25
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1251 Wysłany: 04 Kwi 05 18:19 • Temat postu: Gdańsk Pamięta Papieża
Na gdańskiej Zaspie, przy kościele którego czubek widzę z okna, od piątku zbierają się ludzie, i zapalają znicze dla Jana Pawła II pod pomnikiem postawionym na pamiatkę wizyty Papieża w 1987 roku (wtedy się urodziłem). Na pierwszym zdjęciu znicze pod pomnikiem, na drugim pamiętna wizyta 87 (widoczny po prawej w srodku zdjęcia budynek jest widoczny na kolorowym zdjęciu za ludźmi)

[obrazek]
[obrazek]

Wszystkie flagi zostały zpuczone do połowy masztu, dodatkowo ozdobione Kirem, jedna z głownych ulic - Al. Zwycięstwa niemal tonie w białym, czeronym i zółtym kolorze. Na poniższych zdjęciach Urząd miejski (Ul. Nowe Ogorody), oraz Dworzec Główny (Wały Jagiellońskie).

[obrazek]
[obrazek]

Nawet Lechiści nie zapomnieli o naszym Ojcu...

[obrazek]



Edit by Eerion:
Bez komentarzy mi tutja. Jak ktoś chce to może zapodać zdjęcia ze swojego miasta...

Edytowany przez: Eer!0n 2005-04-05 05:52:30
MGS
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
843 Wysłany: 03 Kwi 05 18:18 • Temat postu: MGS
www.emuinfo.pl


od eloo- oh gnysek bede wredny ale wiem o tej stronie i z tamtąd sciągałem ale tylko 2 pliki sie sciagają na tej stronie ><

Edytowany przez: eloo_gosciu 2005-04-03 20:32:02
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1246 Wysłany: 03 Kwi 05 17:47 • Temat postu: Pater Noster (Ojcze nasz) - najpiękniejsza pieśń Jana Pawła II
http://www.sonymusic.com/clips/selection/30/061705/061705_01_04_30.wav

0jcze nasz zaśpiewane przez papieża w 1999 roku. Naprawdę warte posłuchania.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1124 Wysłany: 01 Kwi 05 15:29 • Temat postu: Poprawki z 26 marca
a to jeszcze nei wiem, jakby miało to działać. Ale już nad tym myślałem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1172 Wysłany: 31 Mar 05 21:12 • Temat postu: System portalowy od gnyska
e_em_3 napisał(a):
nom kiedys sie tak bawilem w notatniku grzebalem w necie za tagami
ale brak mi cierpliwosci by tak grzebac w bebechach
ale i tak na przyszly rok szkolny bede w budzie przerabiac html to sie naucze czy mi sie chce czy nie

nie sądzę. Coprawda HMTL to jedyny język do nauczenia bo jest to język opisowy, ale przerobienie htmlu w budzie nie pomoże ci tworzyć stron. Potrzeba jeszcze przynajmniej CSS, który jest również językiem opisowym.

Natomiast php i java to języki programowania, i tu juz nauka wogule nie daje skutków, tylko ćwiczenia i zrozuienie. A wież mi - człowiek najlepiej się uczy na własnych błedach. Lepiej wiedzieć dlaczego tego nie robić, niż ze tego nie wolno robić. (przyklad z życia: wiesz że nie wolno kraś, ale dopiero jak ukradniesz i cię zamkną będziesz wiedział - że nie warto).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1122 Wysłany: 31 Mar 05 21:07 • Temat postu: Poprawki z 26 marca
wujek_kolacz napisał(a):
ja wszystko widze a wiesz czego jeszcze niema a obiecałeś że zrobisz :aniol:

mozliwe, że zapomniałem - czego ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
84 Wysłany: 31 Mar 05 20:57 • Temat postu: Propozycje
10 kilo nas nie zbawi
150 userów x 6kb = 900 KB (1 mb w przybliżeniu)
150 userów x 10 kb= 1500 KB (1,5 mb)
więc nir robi to dużej róznicy przy 50 MB
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1073 Wysłany: 31 Mar 05 17:51 • Temat postu: ARTYKUŁ!! **Glitche w Harvest Moon: Back To Nature by Crash**
Duzo błedów, duzo rzeczy oczywistych.
Będę surowy niczym Kuba W. - 5/10.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
82 Wysłany: 31 Mar 05 17:34 • Temat postu: Propozycje
kroopek1 napisał(a):
Dzieki, wreszcie moglem dac porzadnego avka. ;)
Zdziwisz się jak ci to powiem, ale porpzednio tez mogłeś dać - nic nie stało na przeszkodzie.

Twój avatar
[obrazek]
6.64 Kb

A teraz ten sam avatar:
[obrazek]
GIF - 3.76 kb
[obrazek]
PNG - 2.92 kb
[obrazek]
JPG -2.95 kb

Jak nie wiezysz, klikaj prawym i właściwości. Jak widzisz dwa na 3 obrazki nie zajmuja nawet 3 KB, a ty potrzebowałeś aż 6.64 !! Naciągnąłeś mnie facet
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1120 Wysłany: 31 Mar 05 17:25 • Temat postu: Poprawki z 26 marca
wujek_kolacz napisał(a):
działa i dotego teraz jest świetnie bo widac przez kogo post został zedytowany
e cwaniaku zauważyłeś
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
80 Wysłany: 31 Mar 05 16:48 • Temat postu: Propozycje
kroopek1 napisał(a):
Mam kilka propozycj (a wlasciwie prosb):

1) Avek moze miec tylko 6kb. To stanowczo za malo.
2) Przydalby sie shoutbox na forum.
3) Brak pm.

A pozatym wszystko jest ok.

1. no dobrze, może mieć już 10 KB. Starczy ??
2. może będzie (kiedyś)
3. Nad tym też pracuję.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.