Wysłany: 04 Kwi 05 21:07 • Temat postu: Nowości na stronie przełozone
W związku ze śmiercią papieża, narazie nie dodaję żadnych nowych działów, gdyż mimo wszystek wywoła to w was radość bądź nie daj Boże zapomnienie o tak ważnej rzeczy jak pogrzeb papieża.
Pozostałości działu BTN, Download, ostrzeżenia na forum oraz poprawki w panelu admina zostaną wprowadzone dopiero po pogrzebie.
Informuję też, że od maja na stronie odbywac się będą konkursy, w których nagrodą którą na 100% mogę wam zagwarantować są Dzwonki i tapety na komórkę z Harvest Moon (bedziemy je wysyłali jako MMS), reszta nagród jeszcze nie została wymyślona, ale myślę, że będą to płyty z Grami, oraz Filmikami z HM. Jeżeli redakcja wykaże taką chęć, złozymy sie też na jakieś lepsze nagrody (np. koszulki, kubki, breloczki itp.).
Wysłany: 04 Kwi 05 18:19 • Temat postu: Gdańsk Pamięta Papieża
Na gdańskiej Zaspie, przy kościele którego czubek widzę z okna, od piątku zbierają się ludzie, i zapalają znicze dla Jana Pawła II pod pomnikiem postawionym na pamiatkę wizyty Papieża w 1987 roku (wtedy się urodziłem). Na pierwszym zdjęciu znicze pod pomnikiem, na drugim pamiętna wizyta 87 (widoczny po prawej w srodku zdjęcia budynek jest widoczny na kolorowym zdjęciu za ludźmi)
Wszystkie flagi zostały zpuczone do połowy masztu, dodatkowo ozdobione Kirem, jedna z głownych ulic - Al. Zwycięstwa niemal tonie w białym, czeronym i zółtym kolorze. Na poniższych zdjęciach Urząd miejski (Ul. Nowe Ogorody), oraz Dworzec Główny (Wały Jagiellońskie).
Nawet Lechiści nie zapomnieli o naszym Ojcu...
Edit by Eerion:
Bez komentarzy mi tutja. Jak ktoś chce to może zapodać zdjęcia ze swojego miasta...
Wysłany: 31 Mar 05 21:12 • Temat postu: System portalowy od gnyska
e_em_3 napisał(a):
nom kiedys sie tak bawilem w notatniku grzebalem w necie za tagami
ale brak mi cierpliwosci by tak grzebac w bebechach
ale i tak na przyszly rok szkolny bede w budzie przerabiac html to sie naucze czy mi sie chce czy nie
nie sądzę. Coprawda HMTL to jedyny język do nauczenia bo jest to język opisowy, ale przerobienie htmlu w budzie nie pomoże ci tworzyć stron. Potrzeba jeszcze przynajmniej CSS, który jest również językiem opisowym.
Natomiast php i java to języki programowania, i tu juz nauka wogule nie daje skutków, tylko ćwiczenia i zrozuienie. A wież mi - człowiek najlepiej się uczy na własnych błedach. Lepiej wiedzieć dlaczego tego nie robić, niż ze tego nie wolno robić. (przyklad z życia: wiesz że nie wolno kraś, ale dopiero jak ukradniesz i cię zamkną będziesz wiedział - że nie warto).
Wysłany: 31 Mar 05 17:34 • Temat postu: Propozycje
kroopek1 napisał(a):
Dzieki, wreszcie moglem dac porzadnego avka. ;)
Zdziwisz się jak ci to powiem, ale porpzednio tez mogłeś dać - nic nie stało na przeszkodzie.
Twój avatar
6.64 Kb
A teraz ten sam avatar:
GIF - 3.76 kb
PNG - 2.92 kb
JPG -2.95 kb
Jak nie wiezysz, klikaj prawym i właściwości. Jak widzisz dwa na 3 obrazki nie zajmuja nawet 3 KB, a ty potrzebowałeś aż 6.64 !! Naciągnąłeś mnie facet