Jak tak patrzę na wasze długie włosy - to postanowiłem, że też zapuszczam. Ponadto przestaję się golic, żeby być jeszcze bardziej zarośniętym
Mam nadzieję, ze żaden łupież z tego nie wyniknie
Wysłany: 02 Lip 05 19:27 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
zaznaczałem, że działa TYLKO NA KONSOLI bo nie ma jeszcze emulatora PS2 !!!
Tak przy okazji, to jakim programem ściągałaś, i czy nie da się pobrać bezpośredio od ciebie ?? (nie znam się na emulach, to pierwsza gra jaką ściągam)
Wysłany: 02 Lip 05 16:25 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Komar napisał(a):
Z informacji na Emulu wynika, że jest to niestety wersja japońska :bad: :bad:
Wg mnie jest to fałszywe. Ściąga mi z prędkością 18 b/s, a przybywa 1 mb/s. Kiedyś pojawiło mi się coś takiego (pobierałem film) i okazało się, że trojan i jednocześnie pornol.
Spojrzałem w moje statystyki i jest takie coś jak "Zyskano dzięki kompresji" i akurat tam te megabajty się znajdują.
adres tej strony: http://www.emule.com.cn/html/5007.html
(osobiście link znalazłem na emule poprzez szukaj).
Wysłany: 02 Lip 05 15:24 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Narazie czekam, ale zostawiam kompa na noc włączonego. Musi się ściągnąć, bo założyłem się z bratem, że jak się ściągnie będę mył naczynia cały tydzień a strasznie tego nie lubię... zatem musi się ściągnąć żeby było mi na złość
Moim zdaniem to będzie HM, bo link pochodzi z japońskiej strony, na której było mnóstwo innych gierek.
Wysłany: 02 Lip 05 12:58 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Komar napisał(a):
Z informacji na Emulu wynika, że jest to niestety wersja japońska :bad: :bad:
Wg mnie jest to fałszywe. Ściąga mi z prędkością 18 b/s, a przybywa 1 mb/s. Kiedyś pojawiło mi się coś takiego (pobierałem film) i okazało się, że trojan i jednocześnie pornol.
Wysłany: 02 Lip 05 11:42 • Temat postu: FIFA 2006 na PS2 i PC po POLSKU (Szaranowicz + Szpakowski)
Jak przeczytałem dzisiaj na mojej ulubionej stronie o grach (gameonly) nowa FIFA 2006, ukazująca się na większość konsol, w przypadku PS2 i PC będzie posiadała POLSKIH KOMENTATORÓW (Szaranowicz i Szpakowski). Co więcej nagrania już się zakończyły. Nie wiem natomiast jak będzie wygladała sytuacja polskiego Menu, i jak bedize z polskimi tłumaczami, ale może nasi rodacy dogadają się z zawodnikami i będą odpowiednie nazwiska itp.
Wysłany: 01 Lip 05 12:21 • Temat postu: Status poprawek
Kai napisał(a):
Skoro to jest dział poprawki to pomyślałem, że można tu wpisywac brakujące rzeczy na forum.
A mianowicie ja chciałbym, aby na tym forum była czcionka typu Cyberbit, dzięki której można pisac chińskie, japońskie, koreańskie i tajwańskie litery, bo co chce napisac to pokazuje się coś takiego 未知数の端
P.S. Wystarczy mi jeśli będę mógł użyc coś takiego w opisie, a jeśli można, a ja o tym nie wiem to prosze o pomoc, jeszcze chciałbym wiedziec czy można wstawiac obrazki do podpisów, i czy będzie kiedyś wogóle taka możliwośc
??
Wysłany: 30 Cze 05 16:33 • Temat postu: System portalowy od gnyska
Maku napisał(a):
Chciałbym dać Ci zarobić ale niestety z kasą krucho więc czeakmna wersje free a i jak w portalu będzie załatwiona sprawa themów? Będzie można zmieniać czy będzie jeden wbudowany w system
będzie można wyminiać, a przynajmniej podmienic oryginalny.
Wysłany: 30 Cze 05 11:25 • Temat postu: Wasze rodziny...
No teraz jak na powiedzi: mam brata znanego na forum jako Matizo - w rzeczywistosci jest to Mateusz. Mieszkam na gdańskim przymorzu w najdłuższym bloku w Europie (no bo Chińczycy też mają długie), tz. posiadam blisko 5000 sąsiadów Mieszkam na 5 piętrze, dzięki czemu mój lek wysokości zaczyna się dopiero od szóstego....
Łojciec jest na emeryturze, ale pracuje w Strazy Miejskiej (ale nie chodzi po ulicy tylko siedzi w centrum 112) (poprzednio był w Policji ), a mama w Banku. Ja zaś sam pracuję teraz ciężko nad poprawki do HMT i mam 10 minutową przerwę na defekację.
Cała moja klasa. Warto nadmienić, że oni są rocznik 88 a ja 87 - czyli jestem w niej najstarszy Może tego nie widać, ale w listopadzie stuknie 18 lat...