Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4321 Wysłany: 03 Lip 05 08:30 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Mam naarazie 15.3% i jestem niewyspany o komp w nocy za głośno chodził...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4114 Wysłany: 02 Lip 05 22:20 • Temat postu: Fotki, Foteczki - komentarze
Jak tak patrzę na wasze długie włosy - to postanowiłem, że też zapuszczam. Ponadto przestaję się golic, żeby być jeszcze bardziej zarośniętym
Mam nadzieję, ze żaden łupież z tego nie wyniknie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4319 Wysłany: 02 Lip 05 19:27 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
zaznaczałem, że działa TYLKO NA KONSOLI bo nie ma jeszcze emulatora PS2 !!!

Tak przy okazji, to jakim programem ściągałaś, i czy nie da się pobrać bezpośredio od ciebie ?? (nie znam się na emulach, to pierwsza gra jaką ściągam)

Edytowany przez: gnysek 2005-07-02 19:30:05
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4318 Wysłany: 02 Lip 05 19:26 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
sakura napisał(a):
Ja już sobie ściągnęłam tą grę ale nie mogę skonfigurować emulatorka na ps2... Ech idę się dalej męczyć...

nie ma emulatora ps2 który obsługuje gry PS2.

Ja mam zaledwie 20 mb...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4316 Wysłany: 02 Lip 05 16:25 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Komar napisał(a):
Z informacji na Emulu wynika, że jest to niestety wersja japońska :bad: :bad:
Wg mnie jest to fałszywe. Ściąga mi z prędkością 18 b/s, a przybywa 1 mb/s. Kiedyś pojawiło mi się coś takiego (pobierałem film) i okazało się, że trojan i jednocześnie pornol.

Spojrzałem w moje statystyki i jest takie coś jak "Zyskano dzięki kompresji" i akurat tam te megabajty się znajdują.
adres tej strony: http://www.emule.com.cn/html/5007.html

(osobiście link znalazłem na emule poprzez szukaj).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4314 Wysłany: 02 Lip 05 15:24 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Narazie czekam, ale zostawiam kompa na noc włączonego. Musi się ściągnąć, bo założyłem się z bratem, że jak się ściągnie będę mył naczynia cały tydzień a strasznie tego nie lubię... zatem musi się ściągnąć żeby było mi na złość

Moim zdaniem to będzie HM, bo link pochodzi z japońskiej strony, na której było mnóstwo innych gierek.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4310 Wysłany: 02 Lip 05 12:58 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Komar napisał(a):
Z informacji na Emulu wynika, że jest to niestety wersja japońska :bad: :bad:
Wg mnie jest to fałszywe. Ściąga mi z prędkością 18 b/s, a przybywa 1 mb/s. Kiedyś pojawiło mi się coś takiego (pobierałem film) i okazało się, że trojan i jednocześnie pornol.
a mi się nie ściąga wcale....

spróbuj tego

ed2k://|file|TLF-CONSOLE-Harvest_Moon_A_Wonderful_Life_JAP_PS2DVD-GANT.iso|1382547456|5A814E63C54C525A5EBAEA18D1F10240|/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4308 Wysłany: 02 Lip 05 12:50 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
zapomnialem dodać - wypalać na DVD, wersja Japońska
mam nadzieję, że uda mi się to ściągnąć jak najszybciej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4307 Wysłany: 02 Lip 05 12:24 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Narazie nie wiem czy i jak działa, wiem jedynie, że zajmuje 1,3 GB i można go zdobyć na eMule.

Link:


ed2k://|file|TLF-CONSOLE-Harvest_Moon_A_Wonderful_Life_JAP_PS2DVD-GANT.iso|1382547456|5A814E63C54C525A5EBAEA18D1F10240|/


Pobierajcie, pobierajcie kto pierwszy ten lepszy, jak będę miał to się z wami podzielę

Edytowany przez: gnysek 2005-07-02 16:26:43
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4296 Wysłany: 02 Lip 05 11:42 • Temat postu: FIFA 2006 na PS2 i PC po POLSKU (Szaranowicz + Szpakowski)
Jak przeczytałem dzisiaj na mojej ulubionej stronie o grach (gameonly) nowa FIFA 2006, ukazująca się na większość konsol, w przypadku PS2 i PC będzie posiadała POLSKIH KOMENTATORÓW (Szaranowicz i Szpakowski). Co więcej nagrania już się zakończyły. Nie wiem natomiast jak będzie wygladała sytuacja polskiego Menu, i jak bedize z polskimi tłumaczami, ale może nasi rodacy dogadają się z zawodnikami i będą odpowiednie nazwiska itp.

Odsyłam do newsa:
http://www.gameonly.pl/?dzial=komentarze&Adzial=newsy&Akonsola=ps2|&Aid=6280
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
2674 Wysłany: 01 Lip 05 20:50 • Temat postu: Moja strona wystartowała!
Dobra, skoro wszyscy chcą się nauczyć PHP, no to daję pierwszą lekcję pt. "Prosty system newsów w PHP".

http://gnysek.wow.net.pl/portal/articles.php?topic=1
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4207 Wysłany: 01 Lip 05 12:21 • Temat postu: Status poprawek
Kai napisał(a):
Skoro to jest dział poprawki to pomyślałem, że można tu wpisywac brakujące rzeczy na forum.
A mianowicie ja chciałbym, aby na tym forum była czcionka typu Cyberbit, dzięki której można pisac chińskie, japońskie, koreańskie i tajwańskie litery, bo co chce napisac to pokazuje się coś takiego 未知数の端

P.S. Wystarczy mi jeśli będę mógł użyc coś takiego w opisie, a jeśli można, a ja o tym nie wiem to prosze o pomoc, jeszcze chciałbym wiedziec czy można wstawiac obrazki do podpisów, i czy będzie kiedyś wogóle taka możliwośc
??

Edytowany przez: Kai 2005-07-01 10:27:38

da się pisać, ale forum zamienia znaki HMTL'a na takie właśnie © &126; itp. Postaram się to poprawić.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
1179 Wysłany: 30 Cze 05 16:33 • Temat postu: System portalowy od gnyska
Maku napisał(a):
Chciałbym dać Ci zarobić ale niestety z kasą krucho więc czeakmna wersje free a i jak w portalu będzie załatwiona sprawa themów? Będzie można zmieniać czy będzie jeden wbudowany w system

będzie można wyminiać, a przynajmniej podmienic oryginalny.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
3141 Wysłany: 30 Cze 05 11:25 • Temat postu: Wasze rodziny...
No teraz jak na powiedzi: mam brata znanego na forum jako Matizo - w rzeczywistosci jest to Mateusz. Mieszkam na gdańskim przymorzu w najdłuższym bloku w Europie (no bo Chińczycy też mają długie), tz. posiadam blisko 5000 sąsiadów Mieszkam na 5 piętrze, dzięki czemu mój lek wysokości zaczyna się dopiero od szóstego....
Łojciec jest na emeryturze, ale pracuje w Strazy Miejskiej (ale nie chodzi po ulicy tylko siedzi w centrum 112) (poprzednio był w Policji ), a mama w Banku. Ja zaś sam pracuję teraz ciężko nad poprawki do HMT i mam 10 minutową przerwę na defekację.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4076 Wysłany: 30 Cze 05 11:04 • Temat postu: Fotki, Foteczki...
No to teraz moje zdjęcie:

[obrazek]
http://www.my-album.us/slike/175977/UEYu6CCjI2j_8Xtf.jpg[/url]

Cała moja klasa. Warto nadmienić, że oni są rocznik 88 a ja 87 - czyli jestem w niej najstarszy Może tego nie widać, ale w listopadzie stuknie 18 lat...

Edytowany przez: gnysek 2005-06-30 11:06:18
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.