Japońska to MS Sans Serif, a jezeli potrzebujesz chińskiej - niech koleżanka ci wyśle . Pozatym będzie jeszcze pewnie trzeba zmienić na ten czas kodowanie komputera na Chiński, o ile zainstalowałeś coś takiego. No a jeżeli zainstalowałeś to i czcionkę powinienenś mieć :afro:
Wysłany: 10 Lip 05 15:54 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
no to jak miał dosyć czegoś takiego to może dobrze, że odszedł.
Pozatym mógłby do mnie napisać na mejla, że odchodzi, bo jakbym nie wchodził na forum, to bym nawet nie zauwazył...
Wysłany: 10 Lip 05 12:25 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
Myslałem, że na HMT obowiązuje wolność słowa, ale wyraźnie ktoś nie chce niektórych postów na forum. Nie widziałem w pośie który tutaj usunięto nic złego.
Wysłany: 03 Lip 05 20:15 • Temat postu: nie moge sie zalogowac
tak napisz na gnysek@wow.net.pl podając nick i email na ktory nastąpiła rejestracja a aktywuję.
Widocznie nie dałaś stronie się rpzeladować... to trwa naprawdę długo!