Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4684 Wysłany: 14 Lip 05 12:29 • Temat postu: HM na PC
No to jeśli chodzi ci o takie wersje - to pod koniec sierpnia zapraszam na www.farmerfran.prv.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4691 Wysłany: 12 Lip 05 21:09 • Temat postu: Kolorowy text
Bo to się robi trochę na odwrót:

Przeczytaj powyższy tekst nie wypowiadając wyrazów, tylko kolory jakimi zostały napisane.

Wtedy dopiero robi się trudno...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4660 Wysłany: 12 Lip 05 13:32 • Temat postu: Wasze strony z torrentami
emuparadise.org w dziale torrent
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4671 Wysłany: 12 Lip 05 13:30 • Temat postu: Czcionka (chińska dokładniej)
Japońska to MS Sans Serif, a jezeli potrzebujesz chińskiej - niech koleżanka ci wyśle . Pozatym będzie jeszcze pewnie trzeba zmienić na ten czas kodowanie komputera na Chiński, o ile zainstalowałeś coś takiego. No a jeżeli zainstalowałeś to i czcionkę powinienenś mieć :afro:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4615 Wysłany: 12 Lip 05 07:30 • Temat postu: Trojan ??
eloo_gosciu napisał(a):
mi kiedyś sie tak działo,poprostu włączaj przeglądarke przed włączeniem neta,to wszystko.
no u mnie to było kłopotliwe, bo ja nie muszę włączać neta - on jest włączony cały czas.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
709 Wysłany: 11 Lip 05 20:10 • Temat postu: Wasze strony
www.gnysek.wow.net.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4613 Wysłany: 11 Lip 05 20:09 • Temat postu: Trojan ??
Najpier Ad-aware personal, potem Spyboot S&D, i powinno wyszystko być OK. Do wirusów zalecam Norton System Works.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4343 Wysłany: 11 Lip 05 18:51 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
czas jak czas, ale ja za płytę zapłaciłem 2,99 :bad:
Musi działać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4341 Wysłany: 11 Lip 05 14:12 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
już 70%. Zakupilem właśnie płytę DVD, wydrukowalem już okładkę, mam nadzieję w środę zacząć pisać opisy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4340 Wysłany: 10 Lip 05 22:46 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Wracając do tematu - mam już 58%.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4590 Wysłany: 10 Lip 05 15:54 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
no to jak miał dosyć czegoś takiego to może dobrze, że odszedł.
Pozatym mógłby do mnie napisać na mejla, że odchodzi, bo jakbym nie wchodził na forum, to bym nawet nie zauwazył...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4586 Wysłany: 10 Lip 05 12:25 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
Myslałem, że na HMT obowiązuje wolność słowa, ale wyraźnie ktoś nie chce niektórych postów na forum. Nie widziałem w pośie który tutaj usunięto nic złego.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4585 Wysłany: 09 Lip 05 23:16 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
Pewnie mało kto zauważył, ale byłem na 4-dniowych wakacjach w Pieninach.
Zdjęcia z wycieczki: http://gnysek.my-album.us/album/213684/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4332 Wysłany: 03 Lip 05 21:45 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Nie ma takiego emulatora. Naprawdę. Podobno kilka osób odpaliło HM:STH z prędkością 1FPS/s - powinno być minimum 30FPS dla jakotakiej pracy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4388 Wysłany: 03 Lip 05 20:15 • Temat postu: nie moge sie zalogowac
tak napisz na gnysek@wow.net.pl podając nick i email na ktory nastąpiła rejestracja a aktywuję.
Widocznie nie dałaś stronie się rpzeladować... to trwa naprawdę długo!
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.